Skocz do zawartości

[KOSZ]♥Everston♥

NaFarcie.pl  Everston
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przywitałem się w ogóle na początku pojawienia się tutaj wiem zaliczyłem wpadkę. Ale za to pożegnam się z wami, wiem wiem zaraz się będziecie zastanawiali dlaczego lub też nie to już od was zależy ogólnie nie bd pisał dlaczego odchodzę po prostu takie rzeczy się dzieją i już jest to normalna kolej rzeczy, że coś się zaczyna a potem kończy. Z niektórych z was to bez kitu ludzie z downem ale takim pozytywnym:cyklop: np taki DMK wchodzi na serwer i myśli że to jakiś Mam Talent lub bóg wie co jeszcze pozytywnie powaleni to też Aces i prosiara vel prosiak :) wszystkich tu nie bd wymieniał bo by to dużo zajęło. Fajnie się z wami gadało grało i ogólnie świrowało, lecz nie martwcie się dalej mogę wam zostać pomocny jeśli byście chcieli zawsze znajdziecie mnie na steam lu naspamować mi na gg : 6411259. Tn kto mi dorze życzył ma u mnie szacun a ci co rzucali mi kłody pod nogi i źle życzyli i tak kiedyś zginą.

PS. tak wiem że post może zostać usunięty bo to dział do przywitań a nie pożegnań ale no cóż lepiej się pożegnać niż odejść bez słowa

Pozdro Everston z fartem :)

Nigdzie nie jest pisane że użytkownik musi podawać główny powód odejścia

Ps. Givera jakoś mnie twój sarkazm nie rusza tak wiem że cie to cieszy

Narazie:( nie znalem Ciebie zbyt dobrze ale po postach i po tym co teraz napisales zaluje ze sie z Toba nie zaprzyjaźnilem

Nie wiem co was tak ruszyło moje odejście i czemu żałujecie przecież to jest tylko odejście jednej wirtualnej osoby to po co robić z tego jakieś wielkie halo zawsze mogę pogadać z każdym chętnym na gg stem czy nawet ts

Bo jesteś potrzebny, ale skoro tak chcesz to nie ma co Cie zatrzymywać. odwiedzaj nas często i działaj tam z tym nowym Cod'em co pisałeś :P

3maj się :(

Narazie,

Jesteś spoko ziomkiem i szkoda że odchodzisz z 2k bo go tam ogarniałeś... a teraz pewnie bede musial zaczac ogarniac 2k

UBT, Moderator, zająć sie forum. poradniki pluginy, to że nie poszło jako opiekun cod'a to nie znaczy że na forum nie możesz być kimś ważnym. Tak serio to z cod'em wolę się sam zajmować. wtedy wiesz co dodałeś, co usunąłeś itd. wiesz o co kaman :P

Powiem ci tak szkoda że odchodzisz bo ja byłem za tobą, byłeś fajny chociaż mnie denerwowałeś często jak z tobą grałem :D Jeśli będziesz mieć swoją sieć to mnie zaproś :)

Powiem ci tak szkoda że odchodzisz bo ja byłem za tobą, byłeś fajny chociaż mnie denerwowałeś często jak z tobą grałem :D Jeśli będziesz mieć swoją sieć to mnie zaproś :)

Tu cie zmartwię nie mam w planach zakładania własnej sieci. Givera nie chodzi mi o to że nie udało mi się z opiekunem na coda moje odejście wiąże się też z innymi przyczynami i ty dobrze wiesz o co chodzi po prostu coś mnie zabolało i tyle

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.