Skocz do zawartości

[KOSZ]Jak zmienić modele broni w cs?

Virtu0z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yo,dzisiaj chciałbym wam przedstawić poradnik jak zmieniać skiny/modele broni w cs 1.6. Przedstawie to w punktach

1. Wchodzimy na tą strone : https://cs.gamebanana.com/skins

2. Wybieramy broń jaką chcemy zmienić i model

3. Jeśli już wybraliśmy model jaki chcemy mieć klikamy "DOWNLOAD" i pomijamy reklamy.

4. Rozpakowujemy pliki np. na pulpice(najlepiej w 1 folderze mieć wszyskie tekstury).

5.Wchodzimy w

-Dla Steam       Steam-Steamapps--Half-Life-cstrike-models

-Dla Non-steam  Wchodzimy tam gdzie mamy zainstalowanego cs'a-cstrike-models

6.Pliki z rozszerzeniem .mdl które pobraliśmy wklejamy do models i potwierdzamy zamiane.

7.Jeżeli w plikach które pobraliśmy są pliki z rozszerzeniem .wav wchodzimy w cstrike-sounds-weapons i tam je wklejamy(zmienia to dźwięki strzałów itp).

Mam nadzieję, że poradnik się przyda,napracowałem się troche przy nim,nie kopiowałem pisałem sam. Licze na + :)

PS: Nie w każdych pobranych plikach będą pliki z rozszerzeniem .wav !

• Like 4

Hmmm... sam dokładnie wiem  jak bawić się z modelami ponieważ sam kiedyś sobie na publicach podmieniałem modele tak dla frajdy, ale na niektórych serwerach za to są bany na przykład przy robieniu ss'ów gdy wyjdzie na jaw, że dana osoba gra na podmienionych modelach to nie dostaje ub. ;) Ale i tak leci plusior za chęci w pisaniu.

• 7 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.