Skocz do zawartości

[KOSZ]Jak zrobić zajebiaszczy szpraj do cs 1.6?

steamowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam napisze wam jak zrobić spraya do cs 1.6.

1. Wchodzimy na strone: cooltext.com

2. Wybieramy rodzaj czcionki. po prawej stronie macie listę czcionek ja osobiście polecam Graffiti. Jak wybierzemy swoją czcionek klikamy na nią. Następnie wybieramy 'Skate' Można inną ale 'Skate' najlepsza

3. Wpisujemy napis jaki chcemy NP: drennn (z małych piszcie bo duże wyglądają zwyczajnie)

4. Wybieramy kolor w tej czcionce (Skate) można wybrać kolor górny napisu i dolny. Wybieramy Jaki Chcemy.

5. Rozmiar dajemy jaki chcemy.

6.

Outline Color: Wybieramy kolor kontury napisu

Outline Width: To grubość kontury.

7. Gdy już mamy napis gotowy naciskamy 'Create Logo' i potem 'Download Image'.

8. Dajemy nasz napis na pulpit.

9. Pobieramy HlTagConverter_014 <-- znajdźcie sobie na necie :D

10. Otwieramy to, naciskamy HITagConverter > HITagConverter.exe

11. Powinien otworzyć nam się HI TagConverter naciskamy 'Open Image'. Szukamy naszego napisu zapisanego na pulpicie. Naciskamy na niego i wybieramy 'Otwórz' następnie klikamy 'Adjust Image', 'Auto Size' i 'Apply Changes And Convert to 256 colors' następnie klikamy 'Save Tag' zaznaczamy 'Export to WAD file' i 'OK' zapisujemy na pulpicie pod nazwą tempdecal.wad <-- Musi być tempdecal.wad

12. Naciskamy prawym przyciskiem myszki [PPM] na 'tempdecal.wad' wybieramy opcje 'Właściwości' następnie 'Tylko Do Odczytu' potem Zastosuj i OK.

13. Wycinamy to z pulpitu otwieramy folder z cs-em i wklejamy do cstrike albo jak ktoś ma to do cstrike_polish. Zapyta nas czy podmienić poprzedni spray zaznaczamy 'Przenieś i zmień'

Steam: steam > SteamApps > common > Half-Life > cstrike

Nasz za***isty spray wygląda tak:https://speedy.sh/77q8k/2014-07-02-00004.jpg

Poradnik pisałem sam nie skopiowałem i wkleiłem. Trochę mi to zajęło więc proszę o lajki :>

• Like 1

Poradnik jak poradnik , ale takich w internecie jest mnóstwo :] No ale leci "+" za dobre chęci :>

Fajne. Zrobiłem sobie lepszego spray'a, niż teraz miałem. Poradnik dobry, efekt też dobry. Dzięki, leci +'ik :D

• 7 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.