Skocz do zawartości

[KOSZ][✔] Odwołanie OSAMA.

QBEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

NICK: OSAMA

Opis: Stanąłem sobie na spawnie tt zaraz po rozpoczęciu rundy i chciałem troche zwrócić uwage i wymachiwałem chaotycznie myszką. Niestety ktoś uznał to za cheat XD (myśle dlatego ze moja postac ruszała sie bardzo chaotycznie ale taki był zamysł na koniec przedstawienia zrobiłem sprayemna scianie jakąś babke z neta i dostałem bana za cheatowianie. 

SS nie posiadam bo nie wiem jak je zrobić xd a w csstrike nie mam zadnych.

link do bana: http://nafarcie.eu/amxbans/ban_list.php?bid=188

Dziękuje

Edytowane przez Ukus
  • Haha 4

a co mam wam nagrac? jak to robie. gram na czułości 4.5 z wysoki dpi na myszce to nie potrzeba wielkich ruchów by tak robić. to może nagram jak to zrobiłem z mojej perspektywy a wy będziecie mogli ponownie to rozpatrzyć. cały czas grałem uczciwie i w kazdej grze nie ma jakichkolwiek dowodów na to zebym oszukiwał... a raz sobie z nudów coś porobię to banicja... gdybym uzywał czeatow to bym się nie prosił o unbana tylko poszedł na inny server i tam siał "postrach i zniszczenie". spytajcie innych graczy co o mnie sądzą zapewne nikt nie miał by żadnych wątpliwości ze poprostu potrafie grać a nie oszukiwać...

• Like 1
  • Super 1

Czy naprawde trzeba pouczac wlasciciela na temat regulaminu ? 

Odwolanie to nie jest Podanie 

Osoba zbanowana ma prawo odpowiedziec na zarzuty 

@ ojciec mini

1. W wątkach z odwołaniem, może wypowiadać się tylko gracz zbanowany, admin który dał bana oraz moderator, Opiekun danego serwera, członek z ekipy UBT.

Co do demka zaraz je sprawdze

• Like 2
  • Super 1

Tak jak osama napisal

Zwykle high dpi + myszka lewo prawo

jezeli podczas takich ruchow by sie poruszal tylko i wylacznie w jedna strone to wtedy moglbys go zbanowac za AA " anty-aim "

UB 

• Like 1
  • Super 1

unban1.png.5402178fefd1ed1d45e1ce6c26032ad8.png

Twój wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a UB Support  rozpatrzy go ponownie.

• Super 1

• 3 tygodnie później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.