Skocz do zawartości

[KOSZ]SSy Admini

M@ri@n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnoszę od dłuższego czasu wrażenie że co nie którzy admini dziwnie grają i zamierzam się im przyjrzeć lecz pytanie mam, czy jak zrobię im SSy to defacto będą musieli się nimi okazać? Kiedyś wyłapałem kilku adminów w ten sposób i myślę że nikt nie będzie miał nic przeciwko jeśli faktycznie ma czyste sumienie a zrobię mu SSy oczywiście to również tyczy się mnie jak ktoś chce to proszę, jestem otwarty na tego typu rodzaju akcje z tego względu że podnosi to jakość serwera

Edytowane przez [email protected]@n

nie chodzi o Ciebie w ogóle ale dzięki :) po prostu czasami "krew uderza do głowy" i ktoś poczuje "władzę" i robi co chce a wtedy są osoby które to wyłapią i zrobią z tym porządek, oczywiście nie twierdzę że tak jest zawsze lecz parę sytuacji już było... 

Edytowane przez [email protected]@n

Z jednej strony źle to zrobiłeś za napisałeś na głównym .. ja np jak bym się odpalał i zobaczył post odrazu bym się przestał odpalać taak ? Było odrazu do Huntera pisać ...

Witam. Jako zwykły admin nie możesz banować drugiego admina. Lecz zawsze sprawę możesz zgłosić do wyższej administracji, opiekunów lub UBTeam.

Drugim rozwiązaniem jest rozpisanie demka podejrzanej osoby i dodanie go w odpowiednim dziale. Jeśli nie wiesz jak to zrobić wyślij demko do kogoś z UBTeam lub Opiekuna każdy napewno chętnie pomoże. 

Pozdrawiam BZN

• Like 1
  • Super 1

tematzamkniety1.png.1a687f9a47a44ae422aec30e7ad8df86.png

Ten temat został zablokowany przez załogę forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a Administracja rozpatrzy go ponownie. 

• 1 miesiąc temu...
  • Właściciel
Właściciel

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.