Skocz do zawartości

[KOSZ][✔] Nie wiem co jest. Proszę o UB

Obvius nS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Obvius
Opis Sytuacji: Nie wiem czy przez to, ale widzę, że mini siedzi na spec, wcześniej pisał, że mam norecoil. Wziąłem sobie awp ustawiłem sensa na 3 zacząłem robić "aimlocki" i czekałem na bana w sumie. Czułem, że go dostane :D niepoważny facet ogólnie @
   XxXxHunteRxXxX
 ogarnij, nie wiem kto ma tu większą władze ale to co się dzieje to jest dramat. Niszczenie społeczności oraz forum. 
Link do screenów/demka:  nie ma, dostałem zwykłego bana  
Link do bana (AMXBans): http://nafarcie.eu/amxbans/ban_list.php

• Właściciel
Właściciel

Nie ma tutaj właścicieli który ma większą władzę, każdy jest na równo więc sytuację musisz wyjaśnić z @ mini

po  pierwsze -

1.  Zabrania się nadużywania słów potocznie uznanych za wulgarne, obrażać, ubliżać i znieważać innych Użytkowników. Wszelkie przejawy chamstwa, brak kultury lub tolerancji będą karane.
  2. 3.1. Zakaz robienia sgs'ów

lekcewazac  regulamin,  poprostu  nas  olewasz  i  masz   Nas wdupie , bo  jestes  Pan  admin  i  Ci  wolno  wszystko,  kolego  niestety  nie  tedy  droga,  juz  po  banie  obrazales  mnie  na  czatboxie,  a  za  przeproszeniem  Gow.o  wiesz  o  mnie..  

• Super 1
  • Haha 1

• mini zablokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...

unban1.png.5402178fefd1ed1d45e1ce6c26032ad8.png

Twój wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a UB Support  rozpatrzy go ponownie.

• 3 tygodnie później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.