Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

W niedalekiej przyszłości w planach mamy zakup serwera CS GO, jestem ciekaw, na jakim modzie gra sprawia wam największą przyjemność i czy wśród nas są gracze GO’ua, czekamy na Wasze propozycje :)

• Like 1
  • Super 3
  • Dziękuję 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Vice Administrator

Zachęcam do wypowiedzi pod postem wszystkich użytkowników forum, każdą propozycję weźmiemy pod uwagę.

Z naszej strony możemy wam zaproponować:

- Only Mirage MOD

- Awp MOD

- arenki 1vs1

Na każdym serwerze na pewno dodamy rankingi, skiny, skrzynie, klucze itd. Tylko chcemy widzieć co was będzie najbardziej interesowało, czy któryś z wyżej wymienionych modów, czy może jakieś inne. Piszcie propozycje poniżej, nie wstydźta się .😂

Pozdrawiam

@Jaroszewski

• Like 3
  • Dziękuję 2
  • Smutna 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie niewtydze i napisze, ze bardziej przemawia do mnie te arenki 1v1 ;) Wiem, wiem jest tego duzo ale graczy chętnych nie brakuje. 

Gralem tez na only pistol(hs) i tez kozak, dużo osob gralo.

Pozdrawiam Pana @Jaroszewski 

• Like 2
  • Dziękuję 2
  • Smutna 1
Odnośnik do odpowiedzi

Prop hunt - na tym modzie dobra zabawa jest gwarantowana, chętnie bym pograł z kumplami :pepe26:

BaseBuilder - miło spędzałem czas na tym modzie :pepe26:

To są moje propozycje, na prop hunt chętnych nie będzie brakować.

Edit: Co do arenek 1vs1, jest bardzo duża konkurencja bo jest masa takich serwerów.

Edytowane przez M4TRIX
  • Like 2
  • Super 1
  • Smutna 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Też za arenkami 1vs1 ale fakt - jest tego dużo. Samo wejście na gosetti.pl to 7 serwerów 1vs1 od samej góry :D

• Like 1
  • Dziękuję 1
  • Smutna 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • VeXoN promuje ten temat
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.