Skocz do zawartości

Skarga Instabebe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:|ProCzacha|

Nick oskarżonego:Instabebe

Data i godzina zdarzenia:05.01.2021 22:07

Opis sytuacji: Wchodzę na serwer po tym jak sie wyłączył i Instabebe wchodzi do CT zaczyna się 1 runda Wiadomo Prowadzący wydaje polecenia, po czym mówi "Dobra Macie FreeDay'a" i po parunastu sękundach gadania Włączył on Boxa po czym Markus zabił mnie oraz po całej sytuacji dał mu życzenie

Dowody:  http://ehltv.hltv.org.pl/srv33392/HLTV-2101052206-jail_xmf.dem.zip

3:03 Moment kiedy powiedział że mamy FreeDaya 26. Prowadzący ma zakaz włączania boxa podczas Freedaya. Zasady ogólne + Życzenie na FreeDayu

3:50 moment włączenia Boxa

4:43 Przyznanie że jest FreeDay + "Pomyłkowe Włączenie Boxa"

7:40 Pan Markus wpisuje killa jednak Instabebe nie chce mi dać życzenia kiedy ewidetnie powienień je mieć i Uwaga, Ożywia każdego kto wszedł Do TT, i postanawia że z zwykłej rundy którą prowadzil zrobi sobie freeDaya

12:40 zamiast prowadzić nadal daje freeday'e oraz dodatkowo na FreeDay'u daje życzenie

tutaj najlepsze

16:30 Markus wychodzi z celi po odliczeniu Instabebe oczywiście to widzi co się dzieje Brak Karniaka lub Zabicia Kiedy ja w 16:40 Przemieszam się o parę kroków zostaje zabity na serwerze gdzie są 4 Osoby. Plus potem kiedy inny gracz popełnią bląd zostaje skarniakowany a ja odrazu zabity

16. Zasady Strażnika. Strażnik ma zakaz fragowania, oznacza to jeżeli gracz przypadkiem ruszy myszką, podskoczy, itp.. to nie powinno się go zabijać. Wystarczy ostrzeżenie w postaci "karniaczka" - strzał w nogi.

Liczę na surową karą dla Oskarzonego Miłego Dnia/Wieczoru

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się pod słowami swojego przedmówcy iż autor tematu stanowi ostatnią osobę która powinna pisać skargi za złamanie regulaminu który sam notorycznie łamie. Ponadto pragnę zauważyć iż hltv nie nagrywa głosu co uniemożliwia zweryfikowanie skargi. Dla autora przed napisaniem jakiejkolwiek wypowiedzi polecam słownik najlepiej ortograficzny, sam może go nazywać „słownikiem wyrazów obcych”

Oczywiście ostateczną decyzje podejmie administracja, Pozdrawiam! ?

Odnośnik do odpowiedzi

hltv nie nagrywa głosu szkoda że akurat ja na demku wszystkie słowa co powiedział opisałem w punkt co do 1 może tak idealnie trafiłem ? Po zatym GeporT od momentu mojego unbana na CT nie widziałeś mnie w nim ani razu także twoja wypowiedz jest bardzo zbędną i nic nie wnosi do skargi. Dziękuje

co do miśka nie rozumiem za bardzo jego wypowiedzi nie widziałem go na serwerze od czasu kiedy miałem przerwę od JB i może wcześniej odpierdalałem ale nie wydaje się że zrobiłem coś bardzo złego oprócz tego że jakiś więzień dostał bólu dupy o 2cm markera na schodach i dostałem za to bana. Oczywiście napisałem prośbę o unbana i dostałem 2 szansę. I obiecałem poprawe

Odnośnik do odpowiedzi

@"misiek." I @"GeporT" Warn +5% za wypowiadanie się osoby nie upoważnionej.

Szczególnie @"GeporT" , jeśli się nie wie to się nie wypowiada i nie mówi głupot, zbędne są wasze mało ważne i głupie komentarze.

Jeśli macie jakiś problem do gracza to piszcie skargę a nie piszecie zbędne komentarze.

• Like 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Vice Administrator

Zacznę od tego, że bardzo się cieszę, że mój forumowy kolega @"timeR" zareagował na osoby wypowiadające się w skardze, które nawet nie powinny tego robić. @"misiek." masz swoje za uszami, więc przy Tobie to czacha jest malutki, więc nie widzę powodu byś się w taki sposób tutaj wypowiadał. @"GeporT" jak szukasz atencji to nie tutaj, jeśli chciałeś zabłysnąć to się trzeba było brokatem obsypać, na to samo by wyszło, bo nic innego nie wnosisz. Ciesz się, że tak małą kare nadał ci Pan Moderator, następnym razem będzie gorzej :).

Co do skargi....

@"|ProCzacha|" , czy nie wydaje ci się, że to co tu piszesz to nic innego jak skarga o pierdołę?!?! Bo tak lekko pierdołą tu śmierdzi, ale dobrze, przyglądając się owemu wydarzeniu, na pewno wyciągnę konsekwencję z zachowania oskarżonego.

Jeszcze raz dziękuje Panu Moderatorowi @"timeR" za reakcję, wreszcie nie muszę wołać.

Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia na serwerze.

@"Jaroszewski"

• Like 3
Odnośnik do odpowiedzi

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @"Jaroszewski".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls Wyjaśnione

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.