Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Litleo

PoMyLeNieC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

b761ad8b93cc6124.png

@litleo Niebieski

@pomyleniec Czerwony

Cześć @litleo, na początek chciałem Ci podziękować, że zgodziłeś się na udział w wywiadzie.

Cześć, ja również dziękuję.

Na początek opowiedz nam coś o sobie, gdzie mieszkasz, ile masz lat?

Mieszkam we wsi pod nazwą Chrostkowo, mam 15 lat. Na co dzień zajmuję się ćwiczeniem różnych partii ciała, najczęściej ćwiczę klatkę piersiową, bicepsy, tricepsy, a także zajmuję się graniem w piłkę nożną.

Jest coś ciekawego do zwiedzania w twoich okolicach?

Mamy stadion piłkarski, poza tym nic nie ma.

Napisałeś, że masz 15 lat, pewnie się gdzieś uczysz, jeszcze gimnazjum, czy już technikum?

Obecnie uczę się w ||| klasie gimnazjum.

Masz jakieś plany po zakończeniu gimnazjum, jakiś kierunek w który chciałbyś pójść?

Oczywiście! Iść do technikum. Kierunku nie mam jeszcze wybranego.

Masz jakiś ulubiony przedmiot szkolny, w jakim sobie najlepiej radzisz?

Nie mam takiego przedmiotu.

Zakończmy temat nauki. Wcześniej napisałeś, że zajmujesz się ćwiczeniem różnych partii ciała. Mógłbyś nam je trochę opisać?

Mianowicie ćwiczenia różnych partii ciała to przede wszystkim siłownia, akurat mam u siebie domową siłownie. Ćwiczę np. Gryfem, handelki, przysiady, pompki.

Ile dasz radę podnieść na klatkę?

Około 60kg.

Poza ćwiczeniami co robisz jeszcze w wolnym czasie, na co dzień?

W wolnym czasie pogrywam w piłkę nożną oraz siatkówkę.

Widzę sportowy z ciebie chłopak. Grasz w jakimś klubie piłkarskim, czy bardziej na podwórku dla zabawy?

Myślałem kiedyś o tym, ale to nie dla mnie. Obecnie pogrywam z przyjaciółmi dla zabawy.

Za jakim klubem piłkarskim jesteś, któremu najbardziej kibicujesz?

Nie mam ulubionego zespołu, ale najbardziej lubię FC Barcelonę.

Masz ulubionego piłkarza, któremu kibicujesz?

Kibicuję Ronaldo.

Trochę już nam o sobie powiedziałeś, powiedz nam czy masz jakieś rodzeństwo. Musimy wiedzieć o tobie wszystko.

Mam starszego brata w wieku 21 lat. Mam też psa o imieniu Melon.

Imię psa nawiązuje do jego wyglądu?

:D

Dokładnie takie szczuplutki to on nie jest.

:D

Zostawmy już twoje najbliższe otoczenie w spokoju. Powiedz jak trafiłeś na naszą sieć i co Cię tutaj na niej zatrzymało?

Szukałem dobrego serwera z dużą ilością graczy, ponieważ te na których grałem zostały usunięte po prostu nie było graczy. Po kilku dniach trafiłem na waszą dobrą, pomocną sieć. Zatrzymałem się tutaj, ponieważ są dobrzy, wyrozumiali i przede wszystkim aktywni gracze.

Napisałeś o serwerach, więc muszę zapytać. Jakie serwery lubisz najbardziej, DD2, COD MOD, JailBreak, czy zupełnie coś innego?

Lubię grać na Zombie MOD, DD2, Easy COD, JailBreak. Moimi ulubionymi modami są DD2 i JailBreak.

Długo pogrywasz w CS'a? Jak oceniasz swój skill?

Gram około 8 lat, swój skill oceniam 5/10.

8 lat masa czasu, ponad połowa twojego życia

:), po takim czasie musisz mieć jakieś ulubione bronie z których najlepiej Ci idzie.

Najlepiej mi idzie z M4A1, a moją ulubioną bronią jest AK-47. AWP też całkiem nieźle gram.

Wolisz stronę TT czy CT? Preferujesz szybki rash, czy raczej kampienie?

Wolę grać po stronie TT i rashować.

O CS'ie wiemy chyba wszystko. Jesteś już jakiś czas na forum, miałeś kilka rang. Co sądzisz o naszej administracji?

Administracja jak najbardziej ogarnięta.

Kogo najbardziej lubisz i szanujesz z administracji?

Lubię i szanuję wszystkich, ponieważ poświęcają dużo czasu, żeby jak najlepiej było na naszej sieci.

Na forum miałeś już kilka rang, obecnie nie masz żadnej. Planujesz w niedalekiej przyszłości zdobyć jakąś?

Obecnie mam zakaz pisania podań, ale chciałbym zdobyć posadę redaktora Funpage.

Ostatnio na forum był pewien awans, chodzi mi tutaj o @eteer 'a, który zdobył rangę moderatora. Jak oceniasz jego szansę, poradzi sobie, czy nie da rady?

Oczywiście, że da sobie rade! Jest pomocny, bardzo się stara aby NF wyglądało lepiej, zawsze chce pomóc sieci. Chłopak jest kulturalny, ogarnięty. Co tu dużo pisać, idealny człowiek na tę pozycję.

Myślę tak samo

:). Pytanie z innej beczki. Zaczyna się nowy rok, masz jakieś postanowienia, typu nowy rok nowy ja?

Oczywiście zdać gimnazjum, mniej jedynek i więcej piątek. Bardziej przyłożyć się do ćwiczeń.

[align=center]Masz jakieś marzenia, co chciałbyś osiągnąć?

[/align]

Na tę chwilę moim marzeniem jest, dobra forma siłowa i fizyczna.

W jakie miejsce na świecie byś najchętniej pojechał?

Wybrałbym się do Japonii, ponieważ jest tam Dragon Ball i Naruto xD

Na zakończenie chciałbyś kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam wszystkich.

Również wszystkich pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku! @litleo Dziękuje za fajny wywiad. 

:)

• Like 11

Ciekawy wywiad. Jeżeli zachowasz regularność, zobaczysz za 2 lata że było warto ćwiczyć.

Wtedy najbardziej widoczne są zmiany, bo człowiek przechodzi najwięcej przemian.

• Like 4

Leci :rep:

• Like 1

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @"Eteer".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

• 3 lata później...
  • Junior Admin
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.