Skocz do zawartości

[KOSZ]Cristiano Ronaldo: ta sprawa utrudnia mi życie

xAssassinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NNEktkqTURBXy8zYjdiMDNjZjdlYjg0Y2IzNzYwODhjNTUwMjgzOWZlMC5qcGVnkpUDADzNDADNBsCVAs0DBwDDww

Cristiano Ronaldo ma za sobą napięte tygodnie i miesiące swojego życia. W ich trakcie zmienił barwy klubowe, przechodząc z Realu Madryt do Juventusu Turyn, a także został oskarżony o gwałt. W wywiadzie z "France Football" portugalski napastnik rzuca nowe światło na obie te sprawy.

Mistrz Europy z 2016 roku po dziewięciu latach spędzonych w Realu Madryt zmienił barwy klubowe za równowartość stu milionów euro, przenosząc się do Juventusu. Do tej pory Portugalczyk o motywach swojej decyzji opowiadał dosyć mgliście, tym razem stwierdził wprost, że winny jego odejścia od Królewskich był prezydent Florentino Perez.

- Patrzył na mnie tylko od biznesowej strony, wiedziałem o tym, że to, co do mnie mówi, nigdy nie było prosto z serca. Czułem to wewnątrz całego klubu, ale szczególnie od prezydenta. Przestali mnie postrzegać tak, jak robili to na samym początku. To skłoniło mnie do myślenia o odejściu. Czasami czytam lub słyszę w wiadomościach, że prosiłem o zgodę na odejście. Prawda jest taka, że czułem się niechciany przez Pereza – wyjawił jeden z najlepiej zarabiających sportowców świata.

33-letni piłkarz, który zdobył dla Los Blancos aż 44 gole w poprzednim sezonie, obecnie ma siedem trafień dla Juventusu. Jeżeli podtrzyma wysoką formę i dyspozycję strzelecką, zawalczy o trzecią z rzędu Złotą Piłkę. To byłaby jego szósta nagroda tego typu w karierze, pozwalająca wyprzedzić w tej klasyfikacji Lionela Messiego.

- Marzę o kolejnych rekordach i zwycięstwach. Chcę wyprzedzić Messiego. Gdyby chodziło mi tylko o pieniądze, przeszedłbym do Chin i zarabiał tam pięć razy więcej niż w Juve czy Realu. Różnica pomiędzy włoskim i hiszpańskim klubem polegała jednak na tym, że Stara Dama naprawdę chciała mnie mieć i umiała to pokazać - zakończył rozważania o przynależności klubowej "CR7".

W wywiadzie udzielonym "France Football" nie zabrakło trudnych pytań o obecnie toczącą się sprawę rzekomego gwałtu, jakiego Cristiano Ronaldo miał dopuścić się w 2009 roku w Stanach Zjednoczonych. Rzekomą ofiarą reprezentanta Portugalii miała paść wtedy Kathryn Mayorga.

- Oczywiście, że ta sprawa utrudnia mi życie. Mam partnerkę, czwórkę dzieci, starzejącą się już matkę i rodzinę, z którą jestem blisko. Mój syn Cristiano Junior jest zbyt młody, by zrozumieć to co się dzieje. Mama i siostra są oszołomione i zirytowane - wyjawił Ronaldo.

Były zawodnik Realu, ale także Manchesteru United, i Sportingu CP żali się przede wszystkim na to, jak przeżywają sytuację jego najbliżsi - Nawet nie wspominam o utraconej reputacji. Proszę sobie wyobrazić, co znaczą takie oskarżenia o gwałt, niezależnie czy jesteś kimś kto ma wszystko, czy nie. Prawda wyjdzie pewnego dnia na jaw i wszyscy ludzie, którzy dziś mnie krytykują i robią z mojego życia cyrk, zobaczą, co nam uczynili.

Źródło - Onet.pl 

• Like 5

Masz plusika na zachętę :D

Co do Twojej pracy, to popraw błędy, które występują w tekście. Razi to w oczy i świadczy o niedokładności xd

Co do samego zawodnika, no cóż.. takie życie. Jakaś babka powie jakieś kłamstwa, nie mając świadomości o ewentualnych problemach drugiego człowieka, w tym przypadku napastnika z Portugalii, które mogą się odbić w dalszej karierze piłkarskiej..

Jak dla mnie ta cała sytuacja jest chora i nie powinna mieć miejsca ;)

Pozdrawiam xd

• Like 5

No cóż mogę powiedzieć. Mam nadzieję,  że tylko zasięgasz po te informacje, a nie przepisujesz ich kropka w kropkę. Tak jak wyżej Paweł napisał twoim problemem są błędy, wygląda to mało estetycznie.  Zawodnik o tak dużej popularności musi mieć teraz bardzo dobrą psychikę, jeżeli jest on oskarżany o takie przestępstwo, a pomimo tego dał ostatnio Juventusowi zwycięstwo z rzutu karnego, następnie z wolnego. Za pracę masz plusa jak najbardziej. Teraz się oddale od twojej pracy. Jeżeli chciałbyś zostać redaktorem sieci to zbliża się koniec miesiąca i mógłbyś napisać gazetkę, iż podwyższy to twoje na dostanie się na ową rangę. Pozdrawiam.

• Like 4

+

No ciekawe ... mhm na pewno by jej się przypomniało po 9 latach gdy nie byl tak sławny jak teraz.. mhm stwierdzenie to wybicie się na jego osobie

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @"Myeyrs".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

• 3 lata później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.