Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Eteerem

SkVerUs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DZISIAJ ROBIĘ WYWIAD Z GRAFIKEM @ETEER

Ja - Czerwony

@Eteer - Niebieski

Witam cię @Eteer dziękuję Ci, że zgodziłeś się przeprowadzić ze mną wywiad

@Eteer  - Nie ma za co.

@Litleo - Może na sam początek przedstaw się nam, powiedz ile masz lat i skąd pochodzisz?

@Eteer - To tak... Mam na imię Damian liczę 15-naście wiosen, mieszkam w Zachodniopomorskich (Szczecin)

@Litleo - Słyszałem ,że Szczecin to ładne miasto , co jest do zwiedzenia w tej miejscowości

@Eteer - Nie miałem przyjemności obejrzeć całego miasta, bo rzadko wychodzę z domu ze względu na wiele prób nowych osiągnięć w grafice oraz przemieszczania się z Polic do Szczecina

@Litleo - Dobrze , a powiedz czym , się zajmujesz na codzień?

@Eteer - Po samej randze na forum widać, że zajmuje się grafiką... Ostatnio poznałem/znalazłem nowy dla mnie program(blender program graficzny itd), który pozwala mi o robić o wiele więcej rzeczy niż wcześniej, pewnie wielu będzie się ciekawiło skąd zamiłowanie do grafiki, ogólnie jak byłem mały lubiłem bardzo dużo rysować jak i malować, aż w końcu brat pokazał mi painta, oh... to były czasy xD z czasem pobrałem na mój komputer gimpa i tworzyłem dalej, ale Photoshop... to mi sprawiło ból nic nie umiałem same problemy i pracowałem w gimpie do teraz.

@Litleo - Ok przejdźmy teraz w inny temat  w   jakim wieku zacząłeś grać w CS'A i jaki był twój pierwszy CS ?

@Eteer - Grę w cs'a zacząłem od 12 roku życia, wiadomka 1.6 była grana :v

@Litleo - Czy w wieku 12 lat myślałeś , o Esporcie W CS 1.6 czy jakieś plany w (ESPORCIE)innej grze

@Eteer - Jasne, że tak raczej każdy myślał o tym, ale z czasem ta myśl uciekała, ogólnie mój brat gra zawodowo w Rainbow Six Siege(R6), Dariusz(Derius)Sokołowski, gra w drużynie Trainhard, grał na Polskiej scenie jak i zagranicznej( w Paryżu )

@Litleo - Brat cię zachęcał do Esportu?

@Eteer - Tak, ale mówił żebym najpierw ukończył szkołę, bo będę miał takie same problemy jak on, 1. Był nie pełnoletni wcześniej i nie mógł grać 2. Oceny, frekwencja, bo jak wiadomo czasami treningi drużyn esportowych mogą trwać nawet po 6 godzin

@Litleo - Jeśli chodzi , o szkołę na jakie studia chciałbyś iść czy w ogóle masz plany , żeby iść? ,a jeśli byś poszedł to po studiach na jaką pracę?

@Eteer - Generalnie mam plany iść teraz do technikum ZPSB(jakoś tak się to nazywało), wtedy mam zamiar zrobić własną stronę z fanpagem i robić zlecenia na banery yt, loga dla for/blogów oraz moje "marzenie" zrobienie swojego własnego stylu

@Litleo - Życzę ci ,że by wszystko ugrało z planem :). Przejdźmy do twojego hobby wiem ,że jest to malowanie,rysowanie,robienie grafik tak?. A takie lżejsze hobby?

@Eteer - Ogólnie to gram w piłkę ręczną, ale to już tak żeby nie stracić "formy", bardziej się zajmuję moja dziewczyna Pauliną

@Litleo - A zapytam się czy jeździłeś zawodowo-amatorsko nie wiem dokładniej.

@Eteer - Nie, nie to tylko tak dla rozrywki bardziej, nie jestem jakimś fanem sportu

@Litleo - Ok przejdźmy do pytań nie o nauce czy nie o szkole xD. Czy chciałbyś jeszcze  , coś osiągnąć na tej sieci?

@Eteer - Jasne, że tak chciałbym się piąć w górę nie dla kolorku tylko dla rozwoju forum <3.  .

@Litleo - Też chciałbym wszystko ,żeby pomóc tej sieci :) , żeby wyglądało jak 2 lata temu :).

@Litleo - Gdy tak rozmawiamy o forum(sieci) kto jest najlepszym botem na sieci i przydupasem? xD

@Eteer - Nominuje @"Milena." jako przydupas,a @$krisu$ jako Bot ;D

@Litleo - Miłym akcentem przydupasowym i botowym kończę z toba wywiad ;) Miło było posłuchać o twoich pasjach hobby.....

Dzięki ,za wywiad :) Było trochę śmieszkowania xD

@Eteer - Również dziękuję za wywiad, fajnie się pisało :)

@Litleo - Chciałbyś jeszcze kogoś pozdrowić ?

@Eteer - Ta, @"A.D.P.A.N" ,  @"Milena.", @"$krisu$" i @"Timer"

@Litleo - Ja również pozdrawiam wszystkich FARCIARZY

• Like 6

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @"Myeyrs".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

• 3 lata później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.