Skocz do zawartości

[KOSZ]3majcie sie

Kwiotek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce w tym wątku pozegnac wszystkich graczy których poznałem tu i spędziłem dużo czasu z którymi bylo bardzo miło fajnie na ts i na serwerach ale no niestety to co sie tu dzieje to jakis DRAMAT admini jb to jakiś żart a nie admini nie da sie do nich polskim językiem nie dociera do nich jak się o coś ich prosi tylko trzeba tą jebana skarge trzeba iść do wice żeby taki @piczonek zrozumiał co kolwiek potem ma spiny i wyzywa więc no kurwa szanujmy sie tak myślicie ze czemu nie ma ludzi nic sie nie dzieje eryk ma wyjebane w to wszystko. Wątpię w to że ta sieć sie utrzyma naprawde wątpię. Co do pana @piczonek to mam tyle zastrzeżeń i demek ssów od graczy ze to jest cos niesamowitego nie dam ponieważ jesteście ślepi tak że japierdole przyjmujecie graczy ktorzy pytają sie czy maja zbanowac typa co nir ma mikro w ct i robi fk. W skrócie tego wszystkiego to jest DRAMAT i oczywiście

@A.D.P.A.N Najlepsza osoba ktora zawsze pomagała gdy tego potrzebowałem nie zapomne cie mordko :)

• Like 3

Uff w końcu  :) co do tych ssów i demek  na moją "reklamę" też podobno coś miałeś  a prawda jest taka,że to ty chciałeś być nie wiem jakimś bossem na tej sieci czy nie wiem kim i ,że odchodzisz bo wyśmiano cię kiedy "miałeś" dostać opiekuna na te twoje 50% ( bo przecież gadałeś z Erykiem xdd) i zacząłeś reklamować inne sieci a ten banik na tsie to smieszny był o tyle myślę, że wiele osób się cieszy, że sobie poszedłeś.

elo :*

Siema :P 3maj się Bo się popłaczesz jeszcze @piotruss132 xD xD xD

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @"Myeyrs".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: Zainwestuj w srajtaśmę, a nie maszynkę [...] i cya /cls

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

• Like 1

• 3 lata później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.