Skocz do zawartości

[KOSZ]Koniec Bangusia .....

_MALYSZ_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam wszystkich.

Na samym wstępie mego przemówienia pragnę wszystkim podziękować że w ogle chcą to czytać xd ;P. Chce się z wami pożegnać gdyż po prostu ogarnąłem własne mieszkanie. Moja kobieta przyjeżdża niedługo i razem będziemy w naszym gniazdku mieszkać. Problem jest taki że się wypaliłem z cs no i nie mam chęci do grania już. Brak czasu jaki poświęcałem ostatnio dla NF ( forum i servery) wiąże się z tym że dużo spraw do załatwiania było z mieszkaniem .... Niedługo będę jechał na Wrocław wiec można jakieś piwko strzelić jak ktoś ma niedaleko czy coś ... Kontakt ze mną jest dalej , wiec jak pomóc w czymś mogę to pisać jak np @"A.D.P.A.N" czasami z ss . Pozdrawiam całe NF a w szczególności :

@"Eryk172" ogarnij servery GO czy coś bo coraz mniej graczy jest .. nw czy że jest ciepło czy co ale no coraz mniej graczy ... takie mam wrażenie pozdro

@"||Weteran||" my to mordo musimy piwko strzelić razem xd ;P Dzięki za wszystko i jak coś kontakt FB ;P Pozdro i mały wariat niech się rozwija dobrze ;P

@"`SynneK" Pozdro i dalej działaj git ;P Twoje zdrowie xd ;P

@"A.D.P.A.N" my to tyle się znamy że ..... ;P pozdro jak w czymś pomoc będę mógł to pisaj ;P piona ;P

@"Danielov" Pozdro i dalej ogarniaj wiadro ;P tylko nie za dużo xd ;P buch za moje zdrowie dawaj ;P i na face mi filmik wyślij xd ;P chce dowoda ;P

Kogo nie wymieniłem a zapomniałem to sorki niech w poście napisze ;P że czuje się urażony to wypije zdrówko xd ;P

Pozdro mordy będę co jakiś czas pewnie siedział na NF i patrzył co i jak ;P Pozdrawiam i z Fartem <3 [/align]

• Like 11

3maj się banguś

mam nadzieje, że jeszcze się kiedyś postrzelamy :)

a wiadro będzie i to nie jedno :D

• Like 2

:( znamy sie w uj dlugo xD tyle przegrane csgo i 1.6, ze szok ;P Kontakt jest, wiec jest git :D

W sumie to mam blisko do Ełku, wiec jakies piwko czy cos mozna strzelic ;)

3maj sie z fartem ziomuś Famas z tobą xD

• Like 1

Moderator

Ehhh no Bang :/ co tu dużo gadać no chujowo, że odchodzisz :/ No ale cóż 3maj, może jeszcze kiedyś zawitasz na NF ;) Pozdro i jeszcze raz 3maj się <3

• Like 1

No trzymaj się i powodzenia ! :)

• Like 1

Do zobaczenia i powodzenia w sprawach rodzinnych ;):P

• Like 1

papa<3 myślę, że jeszcze tu wpadniesz! trzymaj się i wbij jeszcze na DD2 kiedyś żeby mnie pozabijać XD<3

• Like 2

No szkoda ;( a ja ci ss nigdy nie dałem ... ;P piwka sie napijemy daleko do siebie nie mamy ;)

To życzę ci dużo dobrego trzymaj sie

• Like 1

Trzymaj się ziemniaczku ^^ Mam nadzieję, że jeszcze wpadniesz na dd2 ;) Powodzonka w życiu ;P

• Like 1

3maj się Banguś :P

Szkoda że odchodzisz nie pogram już z tb xD :(

• Like 1

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @"Myeyrs".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls No to cóż... Trzymaj się tam i powodzenia!

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

• 3 lata później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.