Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Nieustraszony 'm #5 !

`SynneK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

------------------------------------------------------

[align=center]@Nieustraszony -

@"`SynneK" - [/align]

------------------------------------------------------

@"`SynneK" Witam Cię @Nieustraszony, dziękuję ci, że zgodziles się przeprowadzić że mną wywiad. Moze na sam początek przedstawię się nam, ile masz lat i skąd pochodzisz?

[align=center]@Nieustraszony - A witam, witam :) No zgodziłem za bardzo się obijasz ostatnio i ci robotę jakąś muszę znaleźć :D A wracając do pytania mam na imię Grzegorz i obecnie mam 20 latek. A pochodzę z niewielkiej miejscowości 15 kilosów od Krakowa na południe.

[/align]

@"`SynneK" -Hmmm okolice Krakowa powiadasz :D Jest coś w tych twoich okolicach ciekawego do zwiedzania? [/align]

[align=center]@Nieustraszony - W sumie to w Krakowie ciekawe są chyba tylko bary :D

A na poważnie to aż tak dobrze nie znam Krakowa. Szczerze powiedziawszy wole kręcić się po mieście mojego powiatu czyli po Myślenicach, a ostatnio i po miejscu mojej pracy czyli po Skawinie jak i Wieliczce niż po Krakowie :D Jedynie co mogę polecić w Krakowie to Wawel, Borek Fałęcki, Banarkę no i Galerię Krakowską oraz Rynek Główny bo w tych miejscach bywam w sumie tylko i w miarę często jak już jestem w Krakowie :P

@"`SynneK" - No jest trochę do zwiedzania w Krakowie i okolicach :P Dobrze, a powiedz mi czym zajmujesz się na codzień? Szkoła/praca?[/align]

[align=center]@Nieustraszony - Jedno i drugie :) Pracuje i studiuje zaocznie.

@"`SynneK" - Można pierw spytam o naukę, co studiujesz?[/align]

[align=center]@Nieustraszony - Właśnie zacząłem drugi semestr na kierunku finanse i rachunkowość.

@"`SynneK" - Finanse i rachunkowość powiadasz xd? Coś wiem o tym, ale rozwiń wypowiedź :P Co się tam uczysz? O ile czegoś się uczysz xD

[/align]

[align=center]@Nieustraszony - Zaskoczę Cię, ale się na razie nie muszę się uczyć xd Jak na razie mam taki sam materiał jak w klasie pierwszej i drugiej technikum czyli same powtórki xD Ale wracając do tego czego się uczę to przede wszystkim zapisywania operacji finansowych jakie mają miejsce w firmach. Poza tym z ważniejszych rzeczy uczę się rozliczać z różnymi instytucjami państwowymi (ZUS, US itd.), szukania rozwiązań w przypadku złej sytuacji finansowej firmy, no i oczywiście obsługi programu komputerowego, na którym to wszystko się robi xd To tak w skrócie ^^

@"`SynneK" - Jak to jest skrót to ja się boję tego nie w skrócie xd Co do twojej pracy słyszałem, że zajmujesz się dostarczaniem paczek, ale mogę się mylić. Może pochwalisz się nam czym się zajmujesz xD[/align]

[align=center]@Nieustraszony - No to dobrze słyszaleś xd Jestem kurierem. Moja raca polega na rozwożeniu paczek i odbieraniu ich do wysyłki w inne miejsca. I w sumie praca bardzo mi się podoba. Co najważniejsze dobre zarobki, szefa też mam w porządku jak i ekipe z którą współpracuje, nikt nad tobą nie stoi tylko działasz sam w swoim tempie byle by prace zrobić (a to oznacza, że mam elestyczny czas pracy,ale codziennie od 6 rano i średnio po 9 godzin. Co mi się bardzo podoba) ;) ;) ;)

@"`SynneK" - A może pytanie z innej beczki :P Masz jakieś zainteresowania? :D[/align]

[align=center]@Nieustraszony - Generalnie nie mam konkretnych zainteresowań. Wiele rzeczy mi się podoba po trochu xd Przede wszystkim oczywiście uwielbiam muzykę. Nie wyobrażam sobie dnia bez chociażby jednej piosenki :D Poza tym lubię oglądać filmy, grać na komputerze też. Z innych rzeczy, które mi się podobają, ale jakoś nigdy się w nich nie zagłębiałem to samochody, parkour, nawet taniec, a konkretnie breakdance oraz perkusja. Może kiedyś zacznę coś rozwijać z tych rzeczy, które mi się podobają xd

@"`SynneK" - Może pozostańmy przy muzyce :) Masz jakiś konkretny gatunek muzyczny, którego dużo słuchasz?[/align]

[align=center]@Nieustraszony - Słucham wszystkiego co wpadnie w ucho, ale mimo wszystko zawsze najbardziej mi się podobał rock.

@"`SynneK" - Może podzielisz się z nami jakimś twoim ulubionym kawałkiem xd?[/align]

[align=center]@Nieustraszony - Zawsze mi się podobała najbardziej piosenka Linkin Park - "Numb", ale znalazłem ten kawałem w wykonaniu Linkin Park i Jay Z pt. "Numb/Encore" i teraz to jest mój ulubiony kawałek... Genialna wesja oryginału :) ->

<-

@"`SynneK" - Świetna nuta, wpada w ucho :P To jak już spytałem o gatunek muzyczny, to może powiesz nam jaki gatunek filmowy najbardziej Ci odpowiada :P[/align]

[align=center]@Nieustraszony - No tu już konkretnego gatunku nie podam bo wszystko mi się podoba co mnie zaciekawi xd

@"`SynneK" - A jakiś film, który polecił byś do obejrzenia całemu NaFarcie? :D[/align]

[align=center]@Nieustraszony - "Szybcy i wściekli", a konkretnej części nie wymienię bo mi się cała seria podoba :)

@"`SynneK" - Oglądałem wszystkie części i film jest CENZURA. ^^ [/align]

[align=center]@Nieustraszony - Teraz czekam z niecierpliwością na dwie ostatnie części xd

@"`SynneK" - Zmienię trochę temat. Co byś zmienił a co ci się podoba w naszym forum :) ?[/align]

[align=center]@Nieustraszony - No w zasadzie forum jest naprawdę dobrze zrobione. Jedynie potrzeba kogoś kto te drobne szczegóły dopracuje, które niszczą stylistkę. No, a poza tym jedynie regulaminy i wzory dopracować trzeba co stopniowo robimy ;) Jeszcze bym tabelkę serwerów zmienił xd A tak to jest świetnie :)

@"`SynneK" - Jesteś Administratorem NF to wiemy xd Powiedz na czym polega twoja praca?[/align]

[align=center]@Nieustraszony - No jak nie trudno się domyślić na wszystkim xd Przede wszystkim działam w sprawach technicznych, ale też nie aż tak trudnych. Trudniejsze rzeczy zlecam @"Eryk172" :P Ja mam pojęcie na temat amxx, ftp, ale to są jedynie podstawy. Nie jestem informatykiem tylko robię to dla przyjemności więc w porównaniu do Eryka nie wiele potrafię :) Mimo tego staram się rozwijać swoją wiedzę i w wielu przypadkach metodą prób i błędów działać co często mi się to udaję zrobić. Co jak co, ale jest to najlepsza metoda do nauki według mnie :D Poza tym czuwam nad V-ce Administratorami, Global Moderatorami, Egzaminatorami, Opiekunami Serwerów, aby się nie obijali i robili co do nich należy :P Sam wszystkiego nie byłbym w stanie ogarnąć dlatego od wielu rzeczy mam odpowiednich ludzi xd

@"`SynneK" - To może zdradzisz nam jak trafiłeś na NaFarcie :D ? [/align]

[align=center]@Nieustraszony - No cóż... zanim trafiłem na NF przez ponad rok nie grałem w CS'a xd Sieć na której byłem przed ta przerwą Junior Administratorem została zamknięta. Bardzo mi się podobała no i postawiłem w końcu poszukać czegoś podobnego. I tak trafiłem na Easy COD'a, gdzie mi się spodobało i zostałem xd

@"`SynneK" - Ciekawa historia xd Podam Ci teraz nicki trzech osób a ty napiszesz mi co o nich sądzisz okej xD?[/align]

[align=center]@Nieustraszony - No, a mam wyjście? xd

@"`SynneK" - Haha zaczynamy może na sam początek ten taki niebieski xd @"||Weteran||"[/align]

[align=center]@Nieustraszony -Leń, leń i leń! Cały czas się opiernicza ? A na poważnie to odpowiednia osoba na tym stanowisku xd Wywiązuję się dobrze ze swoich zadań, ma plany na rozwój naszej sieci, tworzy nowe serwery i rozwija swoją wiedzę na ten temat :) Bardzo mi pomaga :P

@"`SynneK" - Okej to może na drugi ogień damy @"timeR"? [/align]

[align=center]@Nieustraszony - Mój ulubiony lizus xd Zawsze mi dupcie podetrze xD A na poważnie w porządku kolega, że pozwolę sobie zażartować xd A już bez żartów to uważam, że jest osobą, która jak najbardziej nadaje się na stanowisko Opiekuna. Bardzo mi również pomaga przy Easy COD'zie. Dba o porządek na serwerze oraz ma całkiem ciekawe pomysły dotyczące serwera :)

@"`SynneK" - Miło, że tak się wypowiadasz o nim :) Na sam koniec dajmy może @".:Mati:." xd[/align]

[align=center]@Nieustraszony - Drewno jak nic xd Słabiak, w nic nie potrafi grać xD A jako redaktor w miarę dobrze się ze swoich zadań wywiązywał, chociaż mogłoby być lepszy tz. mógł robić więcej wywiadów :P

@"`SynneK" - Dobra xd Powiedz skąd pomysł na takie, a nie inny nick? xD [/align]

[align=center]@Nieustraszony - Jak wiesz bardzo mi się podobają Fordy Mustangi xd I był kiedyś taki serial o nazwie "Knight Rider", co po przetłumaczeniu na polski oznacza właśnie "Nieustraszony" :P Serial ten opowiada o losach agenta do zadań specjalnych, który posiadał najnowocześniejszą broń jaką był samochód obdarzony sztuczną inteligencją i jak się nie trudno domyślić było to Ford Mustang xd No, a poza tym jestem po prostu nieustraszony :D

@"`SynneK" - Ty na pewno xdd Może podzielisz się historią, jak udało Ci się zostać Administratorem na NaFarcie?[/align]

[align=center]@Nieustraszony - Długa historia xd Ale zaczęło się od tego, że po prostu redakcja świeciła pustkami więc chciałem ją trochę rozkręcić. Zacząłem się udzielać, pisać artykuły, robić wywiady i od tego czasu zaczęło się tam dziać xd Po jakimś czasie złożyłem podanko na Admina EC. Oczywiście nim zostałem :) Potem jak obecny wtedy Opiekun odszedł postanowiłem spróbować sił. No i udało mi się za pierwszym razem xd Test u Eryka zdałem więc działałem na EC najpierw jako Opiekun bez FTP, a potem jako Opiekun z FTP. I tak przez pół roku. No, a potem od razu zostałem V-ce Administratorem bo @"afa." potrzebował pomocy :D W między czasie od Eryka dostawałem coraz większe uprawnienia, aż w końcu jak Adrian zrezygnował napisałem do Eryka, że skoro i tak mam już pełne uprawnienia to żeby mi dał Head Administratora no i tak nim zostałem :)

@"`SynneK" - Bardzo ciekawa historia :) A co powiesz o NASZEJ ADMINISTRACJI forum ( [email protected], GM, mody) [/align]

[align=center]@Nieustraszony - No co tu dużo mówić... Sam ich w końcu wybierałem ^^ Jak najbardziej nadają się na swoje stanowiska. Bardzo mi pomagają, wykonują swoje zadania jak należy. I mam tu na myśli nie tylko naszego Vice Administratora, Global Moderatora, Moderatorów, ale również inne osoby pełniące jakieś funkcje na naszej sieci. No co tu więcej mogę dodać... Odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach xd

@"`SynneK" - Bardzo nam miło, że tak o nas się wypowiadasz ;) Masz w planach coś zmieniać na forum jak i na serwerach?[/align]

[align=center]@Nieustraszony - Ogólnie serwery i forum są w dobrym stanie. To co bym chciał zrobić to przede wszystkim jakoś poprawić te niuanse w stylu forum, które nie zostały skończone przez osobę, która nam styl kodowała. Obecnie przeglądam regulaminy i wzory u je staram się dopracować, poprawić. Jeśli chodzi o serwery to na Easy COD zostały mi drobne bugi i błędy do naprawy oraz chce dodać top15 monet oraz zrobić pokazywanie zdobytych monet w HUD tak jak pokazuje EXP'a. Jeśli chodzi o JB to jest jedynie sa bugi i błędy do poprawy, a poza tym serwer bardzo dobrze jest zrobiony. Co do Only DD2 i FFA+BF2 serwery są świetnie zrobione i na razie planów nie mamy co do tych serwerów :) No ostatnim planem jest zreaktywowanie Hard COD'a oraz zrobienie PaintBalla + EXPMOD'a, ale te 2 serwery dopiero jak obecne zostaną skończone w pełni :D i na razie większych planów nie mamy co do tych serwerów...

@"`SynneK" - Dziękuję Ci za to, że odpowiedziałeś mi na te wszystkie pytania. To może na zakończenie naszego wywiadu jakiś kawał byś opowiedział ^^ ? [/align]

[align=center]@Nieustraszony - To może taki:

Rozmawiają dwie świnie w rzeźni:

- Co, boisz się?

- No trochę...

- A co? Pierwszy raz w rzeźni?

- Nie ku.... drugi!

@"`SynneK" -I tym humorystycznym akcentem kończymy xD Dziękuję Ci za wywiad czy chciałbyś jeszcze kogoś pozdrowić? [/align]

[align=center]@Nieustraszony - No oczywiście pozdrawiam wszystkich użytkowników NaFarcie oraz ciebie ;)

@"`SynneK" - Ja również ciebie pozdrawiam. Dziękuję Ci, że zgodziłes się przeprowadzić ze mną wywiad ^^ Życzę miłego czytania :)[/align]

[align=center]@Nieustraszony - No ja również dziękuję, że przeprowadziłeś ze mną ten wywiad i do usłyszenia na TS'ie ;)

• Like 11

Ładny wywiadzik :)

• Like 1

• 2 tygodnie później...

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @".:Mati:.".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls Dziękujemy za wywiad.

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

• 3 lata później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.