Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Keshy 'm #3

`SynneK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

61878237825165036099.png

[align=center]---------------------------------------------------

@Keshy szmaragdowy

@"`SynneK" pomarańczowy

---------------------------------------------------[/align]

[align=center]@"`SynneK" Witam Cię @Keshy, dziękuję Ci, że zgodziłeś się przeprowadzić ze mną wywiad :D

@"`SynneK" Może na sam początek przedstawisz się nam, ile masz lat i skąd pochodzisz ?

[/align]

@Keshy Cieszę się że ktoś w ogóle chciał przeprowadzić ze mną wywiad ^^ Mam 15 lat, pochodzę z pólnocnej części Polski, dokładniej z Kasinki Małej. Raczej malo kto słyszał o takiej miejscowości, jest po prostu malutka

@"`SynneK" Czy wiesz już jaką szkołę ponadgimnazjalną wybierzesz  ? Co masz w planach po zakończeniu edykacji?

@Keshy Celowałbym raczej w coś związanego z informatyką. W przyszłości chciałbym zostać grafikiem oraz infromatykiem (na raz, grafik w wolnych chwilach, jak nie będzie zleceń będę się skupiał na informatyce). Coś związanego z reklamą również by się przydało. W grafice dobrze jest wiedzieć jak zwrócić uwagę potencjalnego klienta, czego nie robić żeby np. taki baner na ulicy wyglądał schludnie.

@"`SynneK" Grafik i informatyk, z całego serca Ci życzę abyś się spełniał w tym  Może kiedyś zrobisz mi jakiś baner na ulicę xd Dobrze, pozwól, że zmienię troszkę temat. Masz jakieś zainteresowania ?

@Keshy Owszem, oprócz grafiki i informatyki mam ich całkiem sporo. Bardzo lubię zadziwiać ludzi swoimi umiejętnościami, dlatego bardzo dobrze odnalazłem się w iluzji karcianej, oraz cardistry. Dużo byłoby tłumaczenia co oznacza to drugię słowo, w skrócie efektowne tasowanie kart. Jakbyś wkleił tu przykładowe zdjęcie byloby łatwiej zrozumieć  Poza tymi dwoma umiem jeszcze żonglować. Bardzo też lubię grać w siatkówkę

;P

CARDISTRIY - 09730872124054043724.jpg

68842062696296070692.jpg

@"`SynneK" Iluzja karciana i Cardistry, o Cardistry szczerze jeszcze nie słyszałem

:P  Długo się zajmujesz kartami ?

@Keshy  Z wielkimi przerwami ok. 1.5 roku. Przypominam sobię wszystkie sztuczki w okresie wakacji. Wtedy gdzieś wyjeżdzam i mam okazję "zabłysnąć" przed nowymi osobami. Jestem zbyt leniwy aby codziennie ćwiczyć  

@"`SynneK"  Powiedz nam tak szczerze, ile dziewczyn wyrwałeś na te sztuczki xd?

@Keshy Trochę tego było xD Chociaż całkiem niedawno (ok. rok temu) strasznie się wstydziłem, nie podchodziłem do losowych osób na ulicy żeby pokazać moje umiejętności. Teraz jakoś się to zmieniło, a i w moim wieku już dziewczyny fajne ^^  Nic tylko się cieszyć xD

@"`SynneK" Haha dokładnie  Muszisz mnie kiedyś tego nauczyć xd Pozwl, że znów mienimy temat. Jesteś Grafikiem na NF, na czym polega twoja praca ?

@Keshy Głównie jak pewnie się domyślasz na robieniu zleceń. Czasem @Nieustraszony ma do mnie jakąś sprawę, np. stworzenie rang na forum. Poza tym wszystkim muszę moderować dział zleceń.

@"`SynneK" Co racja to racja

:D A powiedz nam, co sądzisz o naszym forum ? Czy zmieniłbyś coś w nim, czy zostawił takie jakie jest ?

@Keshy Moim zdaniem graficznie prezentuje się bardzo ładnie. Ale w niektórych przypadkach jest nieintuicyjne. Przykładem tego na przykład jest usuwanie wiadomości ze skrzynki oraz przechodzenie do wysłanych wiadomości. Poza tym gracz powinien być informowany o tym, że jeżeli nie aktywuje swojego konta poprzez maila, to nie będzie mógł nic postować. Może jest gdzieś taka informacja, ale sporo osób nadal ma z tym problem. Wiem, bo zawsze staram się im pomóc na ts*

:)

@"`SynneK"  Masz trochę racji z tym, ale może w przyszłości zostanie to naprawione. Zadam Ci pytanie z innej beczki, jak trafiłeś na siec ?

:P  

@Keshy Zacząłem grać w csa już jako dzieciak (7 lat). Po dostaniu nowego komputera praktycznie porzuciłem cs'a 1.6 na rzecz GO. Grałem tam z 2 lata, ale postanowiłem ostatnio wrócić do 1.6. Poszukując jakiegoś dobrego serwera JB trafiłem na tą sieć, od razu spodobała mi się gra tutaj więc zostałem

:D

@"`SynneK" Czyli chyba jak każdy, poszukując serwera xd A propo JB, na serwerze coraz więcej osób zaczyna grać, jak myślisz czym jest to spowodowane ?

@Keshy Najbardziej chyba pozycją serwera na CSSetti. Skoro admini mają obowiązek codziennie głosować to wiadomym jest że serwer w miarę szybko podskoczy do góry. Poza tym jest po prostu dobry i unikatowy. Ma kilka zabaw których nie ma na innych serwerach.

@"`SynneK" Też tak sądzę, przy okazji zachęcam do głosowanie

-> Wystarczy TUTAJ kliknąć <- Dobrze, a powiedz nam co sądzisz o naszej wyższej Administracji tj. @Nieustraszony, @"||Weteran||" i @"Masterek?!"

[align=center]@Keshy  @Nieustraszony

Jest bardzo spoko. Pomaga w rozwoju sieci. Często truje mi dupe o grafiki xD Dobrze się z nim gada, jak ma czas to pomoże przy np. crashu serwera.

@"||Weteran||" Gadałem z nim na ts może raz  Czasem gdy jest na jb to pogadamy, i wiem że również jest spoko ale nie rozmawiamy jakoś szczególnie często. :P

@"Masterek?!" Gdy już gadamy to głównie na fb i przypomina mi o robieniu zleceń, więc też za duzo wypowiedzieć się na jego temat nie mogę  Na pewno jest kulturalny i miły (zawsze chwali gdy coś dobrze zrobię, np. zrobiłem wszystkie zaległe zlecenia :P)[/align]

@"`SynneK" Jakbyś był dziewczyną z pewnością z @"||Weteran||" 'em byś więcej rozmawiał xD Podam Ci teraz trzey nicki a ty się wypowiesz na ich temat okej ?

@Keshy Okej

;)  

@"`SynneK"  A więc zaczynajmy może na sam początek @".:Mati:." xd

@Keshy @".:Mati:." Jest spoko osobą chociaż nieraz zachowuje się jak dziecko (nie żebym ja się nie zachowywał xd). Często można się pośmiać z jego zachowania, ogólnie fajnie się go denerwuje xD

@"`SynneK" Haha no @".:Mati:." to jest po prostu Mati xd A co powiesz o @"timeR" ?  

@Keshy Z @"timeR"'em chyba spędzam najwięcej czasu na ts'ie

:P często się nawzajem wyzywamy ale wiemy, że to tylko dla żartów. Jest bardzo pomocny i kreatywny. Wydaje mi się, że bardzo dobrze sprawuje się w roli opiekuna, a i na pilnowanie JB ma czas. Myślę, że zawsze można na nim polegać.

@"`SynneK" To teraz może kilka słówek o @Indu

@Keshy @Indu - bardzo przyjemnie się z nim gra.  Siedzenie z nim na kanale na ts jest zawsze strasznie śmieszne. Nieraz mamy jakieś odpały, czasem lekko naginamy regulamin - do czego raczej nie powinienem się przyznawać. Ogólnie granie z nim jest jedną z najlepszych rzeczy gdy jest ci przykro/smutno/cokolwiek xd Czasem niby tam się powyzywamy, ale to też tylko dla śmiechu. Nieraz podczas gry z nim śmieję się do łez xD

@"`SynneK"  Okej, a masz może jakąś swoją ulubioną nutkę, którą chciałbyś się z nami podzielić

:D ?

@Keshy Jestem typem osoby która rzadko słucha muzyki  Mam jej wystarczająco podczas grania w osu! xD Wolę puścić sobie coś w tle na YT, dowiedzieć się czegoś ciekawego. Jesli już miałbym coś polecić byłoby to chyba The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid

@"`SynneK" Bardzo fajna piosenka

;P Może teraz zrobimy coś w stylu krótkie pytanie i krótka odpowiedź co Ty na to :D?

@Keshy Brzmi fajnie

@"`SynneK" To zaczynajmy xd Jaki samochód chciałbyś w przyszłości ?  

@Keshy Jakiś BMW, nie mam konkretnego.

@"`SynneK" Masz dziewczynę/chłopaka

@Keshy Nie

@"`SynneK" Jakie posady chciałbyś jeszcze pełnić na NF ? O ile jakieś byś chciał xd

@Keshy Jak już to moderatora.  

@"`SynneK" Może w przyszłości będzie wakat na posady moderatora, a nóż może Cię przyjmą

:P Kawa czy herbata ?

@Keshy Kawa

@"`SynneK"  Ostatnie pytanka na koniec skąd pomysł na taki nick ?! Oraz skąd się wziął ?

@Keshy Nie ma konkretnego powodu,Po prostu go wymyśliłem

:P Nie kierowałem się niczym.  

@"`SynneK" Może na koniec jakiś kawał

:D?  

[align=center]@Keshy Najkrótszy żart o gejach?

Ten tego. [/align]

[align=center]@"`SynneK" Haha xD I tym humorystycznym akcentem kończymy, dziękuję Ci za poświęcony mi czas oraz za chęci. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić, coś dodać na koniec :D?

[/align]

@Keshy Ja też dziękuję za chęć do wywiadu ze mną

:D  Zamiast konkretnych osób, to pozdrawiam całą siec NaFarcie ^^

@"`SynneK" Jeszcze raz dziękuję oraz Wszystkim użytkownikom NaFarcie życzę miłego czytanie

• Like 6

Dobry wam wyszedl ! 

Łap plusa ! 

@Ravufik

• Like 2

• 2 tygodnie później...

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @"FUCK.".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls Zamek

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

• 3 lata później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.