Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Doktorem House'em

FUCK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aqua @"FUCK."

Pomarańczowy @"Doktor House"

@"FUCK." Witaj @"Doktor House", dziękuje, że zgodziłeś się ze mną przeprowadzić wywiad :D  

@"FUCK." Na dobry początek przedstaw się nam, ile masz lat i skąd pochodzisz :)

@"Doktor House" Nie ma sprawy, cała przyjemność po mojej stronie. A więc tak mam na imię Damian, mam ukończone 21 lat i pochodzę ze Śląska z miasta Rybnik.

@"FUCK." Rybnik powiadasz :D A jest tam jakieś miejsce, które można zwiedzić?

@"Doktor House" W Rybniku jest wiele miejsc, które warto zobaczyć, pozwolę sobie wymienić 3, które moim zdaniem są najbardziej ciekawe, a zarazem interesujące.  Pierwsza rzeczą jest Bazylika Świętego Antoniego z Padwy, liczy ona ponad 100 lat, zachwyca pięknym wnętrzem i jest ogromna, można z niej oglądać cała panoramę Rybnika.

2 miejscem, które z całego serca polecam jest Stary rynek, wokół niego jest wiele budynków i jest bardzo urokliwym miejscem. Wiąże z nim wiele wspomnień jak i epickich melanży xdd.

Ostatnia rzeczą, którą warto zobaczyć są 2 centra handlowe Focus i Plaza, jak na takie małe miasteczko są one jednym z wielu osiągnięć, którym Rybnik lubi się chwalić. :)

@"FUCK." Widzę, że Rybnik ma się czym pochwalić ;)

@"FUCK." Pozwól, że zmienimy temat. Powiedz nam czym się interesujesz, co lubisz robić na codzień? ;)

@"Doktor House" Na dzień dzisiejszy nie mam zbyt wiele czasu dla siebie, ponieważ pracuję. Gdy miałem więcej czasu bardzo interesowałem się sportem. Sporo czasu spędzałem na treningach sportów walk. Swoją przygodę z walkami zacząłem od Takewondo, gdzie trenowałem i uczyłem się udoskonalać siebie. Jako, że Taekwondo nie polega typowo na walce tylko więcej w nim układów i samoobrony, postanowiłem zmienić to na jakiś bardziej kontaktowy sport i tak trafiłem do Octagonu, w którym trenowałem około 6 miesięcy. Z racji tego, że pracuje za granicą i nie mam już czasu żeby trenować pozostały tylko piękne i bolesne wspomnienia z tamtego okresu. Na co dzień lubię słuchać muzyki w szczególności hip hop u i rapu, a także jeździć moim golfem. 16x16https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/zce/1/16/1f600.png[/img]

@"FUCK." Hmmm Takewondo, pewnie miałeś czarny pas ;)

@"FUCK." Dobrze przejdźmy dalej. Mówisz, że słuchasz hip-hopu i rapu, a masz jakiś ulubiony utwór lub ulubionego piosenkarza?

@"Doktor House" Oczywiście, jak każdy. Moim ulubionym wykonawca jest Bonson. Jest moim imiennikiem i w swoich utworach uwzględnia swoje uczucia i wkłada w nie całego siebie, dlatego bardzo go szanuje. A ulubiony jego utwór? Jest kilka, z którymi się utożsamiam. Na dzień dzisiejszy jest nim utwór pt.; "Pozory".

@"FUCK." Chętnie posłucham tego utworu :)

@"FUCK." Dobrze pozwól, że znowu zmienimy temat.

@"Doktor House" Jasne, pytaj śmiało.

@"FUCK." Powiedz nam gdzie pracujesz i na czym polega twoja praca?

@"Doktor House" Jak wspominałem wcześniej pracuje za granicą, a dokładnie w Holandii. Aktualnie pracuje w firmie Alumet. Moja praca polega na szlifowaniu aluminiowych profili za pomocą maszyn jak i maszyn ręcznych. Jest to praca, w której trzeba być skupionym i wszystkie czynności muszą być dopracowane do końca. Jak narazie uczę się wszystkiego, ale mam nadzieję, że w przyszłości dostanę kontrakt holenderski i będę mógł się bardziej rozwijać obejmując pozycję kierowniczą.

@"FUCK." To trzymam za Ciebie kciuki i powodzonka :D

@"FUCK." Dobrze to będzie wszystko na dziś :) Bardzo Ci Dziękuje za przeprowadzenie ze mną wywiadu :D

@"Doktor House" Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość.

@"FUCK." Może chciałbyś kogoś pozdrowić? ;D

@"Doktor House" Chciałbym pozdrowić wszystkich graczy z NF, ale przede wszystkim Dziurę Weterana, Ciebie kumplu i Maystra xd

@"FUCK." Ja również Ciebie pozdrawiam :D

@"FUCK." Jeszcze raz Ci Dziękuje za wywiad, Narazie :D

@"Doktor House" Narazie :D

To mój pierwszy wywiad, więc proszę nie hejtować.

• Like 9

Moderator

Jak na pierwszy raz nie jest źle, trochę krótki ale jest okej

• Like 1

Powiem tak 

Jak na pierwszy wywiad to jest spoko tylko, że troszke krótki 

Łap plusa ! 

@Ravufik

• Like 1

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @"FUCK.".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

• 3 lata później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.