Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Weteran 'em #2

`SynneK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

18880861741003378792.png

----------------------------------------------------------------

@"||Weteran||"  Żółty

@"`SynneK" Różowy

----------------------------------------------------------------

@"`SynneK" Witam Cię @"||Weteran||"dziękuję Ci, że zgodziłeś się przeprowadzić ze mną wywiad. @"`SynneK" Może na sam początek przedstaw się nam, powiedz ile masz lat i skąd pochodzisz?

@"||Weteran||" Witam wszystkich jestem Marek mam 27 lat urodziłem się w Brzegu miedzy Wrocławiem a Opolem, taka mała mieścina. 

@"`SynneK" Brzeg powiadasz ? Jest tam coś ciekawego do zwiedzania ?

@"||Weteran||"  Warto by było odwiedzić Zamek Piastów Śląskich taki nasz mały Wawel i oczywiście mamy piękny rynek, który też gorąco zachęcam zwiedzić

:D

@"`SynneK" Dobrze, a powiedz nam czym zajmujesz się na co dzień?

@"||Weteran||"  Na co dzień pracuję jako monter maszyn elektrycznych i opiekuję się moim kochanym dzieciaczkiem.  

@"`SynneK" A może zdradziłbyś nam jak ten twój bąbelek ma na imię ?

@"||Weteran||" Na imię ma Piotr, mogę też zdradzić że karierę z cs rozpoczyna na naszych serwerach JB i DD2

@"`SynneK" Idzie w ślady taty xd, może kiedyś on obejmie jakieś stanowisko na NF . Jeśli mógłbym spytać, ile Piotruś ma latek ?

:P

@"||Weteran||"Piotruś ma prawie 7 latek i chyba to blokuje go by napisać podanie na Opiekuna JB xD z całym szacunkiem do @"afa." ale rośnie jego następca.  

@"`SynneK" Haha, życzę mu tego z całego serca

;*  Zmienię temat jeśli pozwolisz, jesteś Vice-Administratorem na sieci, na czym polega twoja praca ?  

@"||Weteran||"  Ooo ciekawe pytanie,  może zacznę od tego, że bym nie nazwał tego pracą, dla mnie to przyjemność  co do moich obowiązków jako vice-administrator nie będę się bardzo rozpisywał, ale do tych najważniejszych należą rozpatrywanie podań do ekipy forum organizowanie turniejów i konkursów i sprawy związane ze sklepikiem forumowym.  

@"`SynneK" Powiadasz, że to dla Ciebie przyjemnośc, czy zajmowałeś kiedyś może podobne stanowisko, czy to jest dla Ciebie pierwszy raz ? 

@"||Weteran||"W sumie to u kogoś nie, ale  kiedyś miałem  własną sieć i tam się nauczyłem co do serwerów forum i sklepiku   

@"`SynneK" Dobrze, a co sądzisz o naszej sieci xd? Co byś zmienił, co Ci się podoba w niej? 

@"||Weteran||" Myślę że jest dobrze prowadzona i przy kryzysie gdzie serwery świeciły pustkami sieć nie padła, jak większość przy takich problemach. Jeśli chodzi o zmiany to jakieś kosmetyczne, ale szukał bym świeżej krwi na stanowiska w ekipie forum jak i adminów serwerów bo tylko nowi mają zapał by coś zmieniać i działać a do tego co mi się podoba to oczywiście atmosfera, którą to my wszyscy tworzymy.  

@"`SynneK" Marek, znowu pytanie z innej beczki

:D, jak trafiłeś na sieć, bo bardzo mnie to interesuję ?  

@"||Weteran||"Szczerze to przypadkiem, kiedyś szukałem serwera w zakładce internet i tak znalazłem serwer Only_DD2 spodobał się dodałem do ulubionych i tak już zostałem.  

@"`SynneK"Chyba większość z Nas tak tu trafiła, poprzez szukanie serwera

:P A powiedz mi słuchasz muzyki ?xD  

@"||Weteran||" Oczywiście że tak osobiście nie znam nikogo kto by nie słuchał. Uwielbiam disco polo  ale jeśli wpadnie coś innego w ucho to też z przyjemnością posłucham.  

@"`SynneK" Masz może jakąś swoją ulubioną nutkę ?

@"||Weteran||" Tak jest to Kamis - Mistrz podrywu a tutaj jest ->

@"`SynneK" Fajna nutka

:D Podam Ci teraz trzy nicki, a Ty napiszesz mi co o nich sądzisz okej ?  

@"||Weteran||" Dobrze, tylko będę szczery mam nadzieje, że nikt tu się nie obrazi

;P 

@"`SynneK" A więc zaczynajmy, @Nieustraszony  

@"||Weteran||" -Nawet czułem, że to będzie pierwsza osoba

:D  hymmm jest sympatyczny, miły, można na nim  zawsze polegać, pomoże oczywiście go lubię, ale nie okazuje mu tego bo jeszcze by się zakochał a jeślo o mnie chodzi to tylko kobiety :P 

@"`SynneK" -Haha xD to teraz może @Dziurowa ?  

@"||Weteran||" - Trochę się boje pisać o niej komplementy, bo jednak @Dziura to może przeczytać i być bardzo zazdrosny

:P  ale jest to bardzo piękna mądra i wspaniała kobieta można z nią o wszystkim pogadać jak i o pogodzie tak i o dużych problemach, zawsze doradzi wysłucha i jest to oczywiście jeden z lepszych adminów DD2,  co by się nie działo zawsze będę miał do niej ogromny szacunek

@"`SynneK" - A co powiesz o naszym Ub's i  Opiekunie FFa, mam na myśli @"|_^Malysz^_|" 'a

@"||Weteran||" Tu może zaczne od początku jak go poznałem na Only_DD2 gdy był tam jeszcze opiekunem pierwsze wrażenie 16 latek cziter cwaniaczek xD Tak naprawde gdy go poznałem troszke lepiej od momentu jak został adminem FFA okazał się mądrym, dojrzałym, sympatycznym z poczuciem humoru facetem. Ogólnie nie da się sie go nie lubieć  

@"`SynneK" Nie oceniaj książki po okładce

:D.Lecz wydaję mi się, że nie powinni się obrazić xD 

@"||Weteran||" Staram się być szczery

:)  

@"`SynneK" Teraz zadam Ci kilka krótkich pytanek dobrze

:D?  

@"||Weteran||" No dobrze słucham. 

@"`SynneK"  Co wolisz samochód sportowy czy rodzinny ?

@"||Weteran||" Rodzinny

@"`SynneK" Takie częste pytanie xd Co byś zabrał za sobą na bezludną wyspę

@"||Weteran||" Nóż, zapalniczkę i książkę 101 technik samogwałtu xD   

@"`SynneK" Jeżeli mógłbyś pracować gdzie byś tylko chciał co byś wybrał ?  

@"||Weteran||" Każdą gdzie naprawdę bym mógł dobrze zarobić

:) pracy się nie boje rowy też kopać mogę :D  

@"`SynneK" Jak to mówią, "żadna praca nie hańbi" A skąd pomysł na taki a nie inny nick

@"||Weteran||" Myślę, że od wieku w większości grają ludzie po 15 lat średnio więc uznałem, że jestem taki stary jak weteran

:P  mało kto wie, ale przez długi czas miałem nick WeTeTaN źle wpisałem i tak zostało na bardzo długo.  

@"`SynneK" Może na koniec opowiedziałbyś nam jakiś kawał

@"||Weteran||"  Ale trafiłeś  dziś rano usłyszałem sucharka xD Jaki jest ulubiony baton informatyków ? 3 bit 

@"`SynneK" Haha xD I tym humorystycznym akcentem kończymy, dziękuję Ci za poświęcony mi czas oraz za chęci. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić, coś dodać na koniec

:D?

@"||Weteran||"  Jasne

:P Pozdrawiam wszystkich z sieci tych o których musiałem się wypowiedzieć czyli @Dziurowa @Nieustraszony i @"|_^Malysz^_|" całuski dla was <3 i oczywiście ciebie @`"SynneK" za miło spędzony czas w trakcie wywiadu :D  

@"`SynneK"   Jeszcze raz dziękuję oraz życzę wszystkim użytkownikom forum miłego czytania

:)

• Like 10

• 2 tygodnie później...

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @".:Mati:.".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls Dziękuje za wywiad :D

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

• 3 lata później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.