Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Kopciuszkiem [3]

Mayster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Jasny niebieski @Mayster

Ciemny żółty @"Kopciuszek_THC"

@Mayster Witam Cię @"Kopciuszek_THC" cieszę się, że zgodziłeś się ze mną przeprowadzić wywiad.

@Mayster Może na sam początek przedstaw się nam, powiedz ile masz lat i skąd pochodzisz?

@"Kopciuszek_THC" To ja dziękuję że zgodziłeś się ze mną przeprowadzić wywiad :).

@"Kopciuszek_THC" Mam na imię Kamil, mam skończone 18lat. Obecnie uczę się w zawodzie kucharz, ale mam zamiar rzucić szkołę i wyjechać za granice sobie dorobić.

@Mayster Powiedz nam, co Cię skłoniło do wybrania tego zawodu?

@"Kopciuszek_THC" Osobiście chciałem pójść na budowlankę, ale nie było w mojej szkole praktyk na danym zawodzie. Dokładnie nie chciałem wybrać tego zawodu, ale byłem pod presją czasu.

@Mayster Rozumiem. Zamierzasz w przyszłości zostać szefem kuchni bądź otworzyć własną restaurację?

@Kopciuszek_THC Zapomnij haha, nawet o tym nie myślę.

@Mayster Haha no dobrze :D. Powiedz nam jakie masz zainteresowania?

@"Kopciuszek_THC" Dużo tego, ale wymienię te najlepsze. To tak Parkour, Piłka nożna, Free Running, jaranie zioła.

@Mayster To Ty taki sportowiec jesteś :D. Powiedz nam gdzie mieszkasz? Do uprawiania takich sportów pewnie musi być dobra "miejscówka" ? :D.

@"Kopciuszek_THC" Mieszkam w Bielawie, małym mieście, ale miejscówki są kozak :D. Między innymi jezioro, skatepark, no i oczywiście to co najważniejsze, dachy haha.

@Mayster Czyli warto poznać to miasto.

@Mayster Interesujesz się piłką nożną, powiedz nam grasz w jakimś klubie?

@Kopciuszek_THC Nie, nigdy nie grałem w klubie. Nie interesuje mnie bawienie się w takie coś. Jestem samoukiem, który gra 4fun. Wydaje mi się, że dobrze gram jako pomocnik ;).

@Mayster Co sądzisz o reprezentacji Polski?

@Kopciuszek_THC Jest niesamowita! Z naszym kapitanem Lewym zajdziemy daleko.

@Mayster Dokładnie. Już w czerwcu gramy pierwszy mecz z Senegalem w eliminacjach do mundialu.

@Kopciuszek_THC Także życzę im powodzenia!

@Mayster Powiedz nam co robisz na co dzień?

@"Kopciuszek_THC" Gram w cs, siedzę na ts, wychodzę z kumplami na dwór i oczywiście robię pompeczki.

@Mayster Wspominałeś, że chciałbyś wyjechać za granicę, aby sobie trochę dorobić, masz coś już na oku?

@"Kopciuszek_THC" Tak, mam załatwioną prace w Holandii na magazynie. Co oznacza, że nie będzie mnie przez +/- 3 tygodnie na sieci, gdyż, iż, ponieważ będę zmuszony kupić sobie nowy sprzęt do grania.

@Mayster Okazjonalnie możesz dorobić dla mnie na sprzęt hihihi xD. Dobrze, przejdźmy do kolejnego pytania, lubisz oglądać filmy? Masz jakieś ulubione utwory?

@"Kopciuszek_THC" Filmy oglądam, osobiście polecam Warcraft nowe porządki (sztosik).

@Mayster Słuchasz muzyki?

@Kopciuszek_THC Obecnie słucham 3w, pw, ak, tps, Kaliego.

@Mayster  Z pewnością obejrzę, a co do muzyk tylko Kaliego słuchałem :D Dobrze, przejdźmy do kolejnego pytania. Skąd się wziął twój "nickname"?

@Kopciuszek_THC Mój nick to zdrobnienie od mojego pseudonimu z życia "Kopciu" i po prostu dodałem THC, bo lubię inny stan ;P.

@Mayster Czyli zagadka rozwiązana haha xD.

@Kopciuszek_THC Haha, wystarczyło się spytać na sb :D.

@Mayster Co sądzisz o działalności forum?

@Kopciuszek_THC Forum jest świetne. Zadbane itd, ale ten błąd z reputacją kuje w oczy -,-.

@Mayster Z pewnością zostanie naprawiony ;). Powiedz nam jesteś UBS na czym ta praca polega?

@Kopciuszek_THC Sprawdzaniem ssów, demek. Nic trudnego jak się to potrafi.

@Mayster Czyli idealna robota dla Ciebie :D.  Dobrze, teraz podam Ci nicki 3 graczy i powiesz co o nich sądzisz :D.

@"||Weteran||": Mhm.. miły człowiek, zawsze pomoże.

@"RomanHardcor": Roman spoko mordka, grywałem z nim w lola (kerował mnie).

@"Masterek?!": Również spoko mordka, dawaj mi szlugi na JB haha.

@Mayster Dobrze. Myślę, że to by było na tyle, chcesz coś dodać od siebie, albo kogoś pozdrowić?

@Kopciuszek_THC Dzięki za wywiad i nie, nie chce nikogo pozdrowić

@Mayster No to życzę Ci dużo sukcesów w szkole jak i w życiu prywatnym. Dzięki za poświęcony czas na ten wywiad ;). Trzymaj się!

@"Kopciuszek_THC" Trzymaj się![/align]

• Like 8

Moderator

Fajny wywiad xd @Kopciuszek_THC ty taki sportowiec palący jesteś xD trzymaj + :P

• Like 2

Dobry wywiad. Trochę ogólny, brakuje wielu znaków interpunkcyjnych i dlatego niektóre fragmenty czyta się z zachwianiami.

W każdym razie, czytelny jest i dobrze oznaczony kolorystycznie. :P

• Like 1

• 2 tygodnie później...

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @"`SynneK".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

• 3 lata później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.