Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z timeR'em [2]

Mayster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Jasny niebieski @Mayster

Jasny zielony @timeR

@Mayster Witam Cię @timeR cieszę się, że zgodziłeś się przeprowadzić ze mną wywiad.

@Mayster Może na sam początek przedstaw się nam, powiedz ile masz lat i skąd pochodzisz?

@timeR Witaj @"Mayster". Nazywam się Mateusz, aktualnie mam 16 lat. Pochodzę z Konina - województwo Wlkp.

@Mayster Konin, nie wiem czy wiesz, ale miałem tam kiedyś przyjechać. Powiedz nam jest tam coś godne zwiedzenia?

@timeR Niestety w Koninie nie ma nic do zwiedzania. Z Konina od kilku lat każdy ucieka do innych większych miast.

@Mayster Może przybliżysz nam Twoje słowa? Dlaczego ludzie uciekają z tego miasta?

@timeR Z miasta uciekają ludzie ponieważ nic większego nie da się osiągnąć oraz miasto się sypie, Budynki burzone, Kamienice po opuszczane, stare dzielnice którymi nikt się nie zajmuje.

@Mayster Oh, przykro mi. Planujesz też opuścić to miasto?

@timeR Chciałbym zostać, ale niestety jestem w trakcie przeprowadzki.

@Mayster @timeR A dokąd to? Może opowiesz dlaczego właśnie tam?

@timeR Przeprowadzamy się do Poznania, ponieważ będę chciał tam studiować oraz jest dużo możliwości do rozwijania się, miejsca do zwiedzania itp.

@Mayster Poznań miasto doznań <3 xD. Dobrze. Myślę, że możemy przejść do kolejnych pytań. Czym się interesujesz? Co robisz na co dzień?

@timeR Hah oczywiście :D. Interesuję się motoryzacją a na co dzień niestety nauka... Nie mam czasu na nic innego aktualnie.

@Mayster Powiedz nam do jakiej szkoły uczęszczasz?

@timeR Aktualnie jestem uczniem pierwszej klasy Liceum o profilu Biol-Chem.

@Mayster Powiedz nam co chcesz robić w przyszłości? Taki profil, to pewnie ratownik medyczny, albo lekarz?

@timeR W przyszłości chciał bym zostać lekarzem lub Dentystą, ale na to i na to długa oraz ciężka droga.

@Mayster No dokładnie :D. Potrafisz zrobić RKO?

@timeR Owszem, potrafię w końcu EDB do czegoś się przyda :D.

@Mayster Oo, to można podyskutować, powymieniać się wiadomościami, doświadczeniem :).

@Mayster Wspominałeś o motoryzacji, może masz jakiś swój pojazd mechaniczny? :D.

@timeR Posiadam crossa 125 (przypnę zdjęcie w komentarzu). Mam zamiar za niedługo przystąpić do zdawania, żeby w końcu nie jeździć bezprawnie xD.

@Mayster Co Ciebie skłoniło do kupna takiej bestii?

@timeR Od najmłodszych lat interesowałem się motoryzacją oraz pasjonowała mnie szybkość.

@Mayster Dobrze przejdźmy do kolejnego pytania. Lubisz oglądać filmy? Może masz jakiś swój ulubiony, którego nam polecisz?

@timeR Oczywiście, wręcz uwielbiam. Moje ulubione to serie James Bona oraz Sherlocka.

@Mayster Masz może jakiś ulubiony tytuł tych dwojga aktorów?

@timeR Ulubionych tytułów nie mam.

@Mayster Dobrze. Powiedz nam jakiej muzyki słuchasz?

@timeR Słucham zazwyczaj rapu.

@Mayster Masz jakiegoś ulubionego wykonawcę?

@timeR Nie,nie mam swojego ulubionego wykonawcy.

@Mayster Dobrze. Powiedz nam skąd wziął się Twój "nickname"?

@timeR Szczerze mówiąc jest to długa historia z skąd wziął się mój nick.

@Mayster Chętnie posłuchamy :D.

@timeR Nick wziął się z częstego mówienia słowa "time"przez moich kolegów w rundach typu gier: CS:GO, Warface itp. Chodziło im o to, że zawsze zwlekałem z czynnościami jak np: plant bomby, koniec rundy lub graniem na czas. Z tego słowa dodałem tylko literę "R" i wyszedł piękny nick do gier :D.

@Mayster No proszę.. :D. Co sądzisz o NF? (forum jak i serwery)

@timeR Według mnie Sieć NF jest świetna siecią serwerów CS 1.6 gdzie panuje miła atmosfera. Miła, szczera Administracja jak i gracze. Forum jest genialne w wyglądzie i łatwe w obsłudze, serwery tak samo świetne pod względem grywalności choć jest kilka małych "bugów".

@Mayster Co masz na myśli, mówiąc "jest kilka małych bugów"?

@timeR Szczerze mówiąc są to bugi dotyczące Perków z serwera EC.

@Mayster Jeżeli mówimy już o serwerze EC, to pewnie nie jeden z nas zauważył, że złożyłeś podanie na opiekuna EC. Co Cię skłoniło, aby takie podanie złożyć?

@timeR Eh trudne pytanie zadałeś :D. Nie byłem pewny co do złożenia podania ponieważ po prostu się bałem ale Do złożenia podania zachęcili mnie kumple z NF, ale najbardziej skłoniła mnie chęć pomocy @Nieustraszony 'emu oraz @"Eryk172" 'owi. Chciał bym z nimi wspólnie doskonalić serwer, pomóc im w każdej sytuacji oraz wiele innych.

@Mayster Bardzo mnie cieszy, że chcesz pomóc naszej sieci w doskonaleniu serwerów, ale zauważ, że nie tylko ty złożyłeś podanie. @Nieustraszony musi wybrać tylko jedną osobę :(.

@timeR Tak, niestety wiem, że jednego z nas wybierze. Kopciuszek jest bardzo miły, koleżeński, ogarnięty oraz pomocny. Uważam, że również bardzo dobrze z nim się dogaduje i żartuje :D.

@Mayster Czyli masz konkurencje? Krótko mówiąc @Nieustraszony ma ciężki wybór :). Dobrze, teraz podam Ci nicki 3 graczy i powiesz co o nich sądzisz :P.

@".:Mati:.": Rzadko z nim rozmawiam, ale jak na swój wiek jest bardzo ogarniętą osobą, która potrafi się śmiać ze wszystkiego :D.

@"Fuck ' us": Nie znam dobrze @"Fuck ' us", ale z krótkiej rozmowy mogę wywnioskować że jest mila, ogarnięta osoba z którą można pożartować :).

@"zaqujl": Również go dobrze nie poznałem, ale jest to osoba ogarnięta, dobrze grająca w CS'a :).

@Mayster Dobrze. Myślę, że to by było na tyle, chcesz coś dodać od siebie, albo kogoś pozdrowić?

@timeR Przede wszystkim chciał bym pozdrowić Ciebie oraz wszystkich użytkowników NF!

@Mayster Również Ciebie pozdrawiam oraz życzę Ci dużo sukcesów w szkole jak i w życiu prywatnym. Dzięki za poświęcony czas na ten wspaniały wywiad <3

PS: Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy

Trzymaj się!

@timeR Ja też dziękuję i życzę Ci tego samego :*.

PS. Również mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy :D.

3maj się![/align]

• Like 12

Moderator

Spoko wywiadzik xd @"timeR" czekam na zdjatko crossa xD

• Like 2

Dobrze się spisałeś. Wykryłem tylko błąd ortograficzny w pytaniu o muzyce, reszta jest OK. :)

• Like 1

Łapcie zdjęcie mojej "bestii" xD  Wydaje się mała ale jest duża :D

26133248_2084329725121976_325681440_n.jpg.28889df8340094d06f6f68ea44ce967c.jpg

• Like 3

• 2 tygodnie później...

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @"Mayster".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls Czekamy na kolejne wywiady.

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

• 3 lata później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.