Skocz do zawartości

[KOSZ]Kobiety, trochę faktów !

Jamajka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]

Witam!

Wydaje mi się że spora większość z Nas tutaj obecnych, to mężczyźni. Panowie, postaram się opowiedzieć Wam kilka ciekawostek, o tych naszych lepszych połówkach - o KOBIETACH. Tych bez których nie wyobrażamy sobie życia ;)

kobieta_5_hJ_orig.png

Wszyscy doskonale wiemy, że zagadać kobietę.. jest rzeczą niemożliwą.

Ta istota ma nieograniczone możliwości wypowiedzi, oraz nieskończoną kreatywność która dotyczy wymyślania bezsensownych tematów. A jak sie spotka z koleżanką.. oeeesuuu, wiem z percepcji. Naukowcy twierdzą że ta istota wypowiada aż 20 000(!!!) słów w ciągu dnia, podczas gdy facet jedynie 7 000.

Kobieta manualnie sprawniejsza ?

Wydawało by się że to faceci są zdolniejsi, bardziej sprawni itp, etc. Otóż NIE, kobiety mają więcej stawów w dłoniach niż mężczyźni, co sprawia, że są bardziej sprawne manualnie. Panowie, to właśnie dlatego kobietom łatwiej jest nawlec nitkę na igłę, czy wydziergać sweter. Kobieca dłoń ma większe możliwości operacyjne niz mężczyzna.

Może dlatego tak skutecznie zmywa naczynia ? :)

Kobieta mruga podwójnie ?

Na pewno większość z Was kojarzy fakt kokietowania mężczyzny przez kobiete za pomocą charakterystycznego mrugania ? Badania wykazały że kobiety mrugają znacznie większa ilość razy w ciągu dnia niż faceci.

Kiedy łatwiej ufają ?

Wiadomo że z reguły są to stworzenia nie ufne, i bardzo często zdarza się że zanim kobieta Nam zaufa mija kilka dobrych tygodni. Ale Panowie, jest na to sposób, naukowcy twierdzą że na kobiece zaufanie działa dotyk. Jak? Kobiety to stworzenia delikatne, potrzebujące opieki, mają to zakodowane w genach. Otóż podobno, wystarczy 15sekundowy przytulasek, aby kobieta zaufała Nam choć o drobinę bardziej. A więc Panowie, przytulajcie swoje kobiety jak najczęściej. Przypomnę jeszcze że przytulanie potrafi poprawić nastrój kobiecie, i wywołać tzw. Motylki w brzuchu :)

120h - to dużo ?

Doba ma 24 godziny, a więc przez 120 godzin co można by było uczynic ? Na pewno sporo rzeczy. Kobiety z reguły lubia marnować swoj czas. Naukowcy postanowili zbadac, ile kobieta ROCZNIE spędza czasu.. przed lusterkiem. TAK! Okazuje się że rocznie, spedzają tam aż 120h! To aż o kilkanaście razy wiecej niż facet. Ale panowie ! Dzięki temu sa tak piekne dla Nas, czyz nie?

Panowie ? Kochacie zakupy, prawda ?

Wiem, wiem, wiem! Każdy z Nas zna to uczucie.. nadchodzi sobota.. i zaczyna się..

-Kochanieeeeee, pojedzmy do galerii na zakupy..

Wiem że to kochacie, pewnie tak samo jak ja, ale tak już musi być, kobiety twierdzą że to je odstresowuje. Panie będąc na zakupach po prostu odpoczywają, pewni szaleni uczeni, postanowili zbadac ile kobieta "traci" czasu na chodzenie po sklepach. Wyszło na to, ze aż 8 lat, podczas swojego zycia.. Panowie, wyobrazacie sobie spedzic 8 lat swojego zycia w centrum handlowym ?

Udawany orgazm ?

Niestety podobno to zjawisko niezwykle popularne. Wiadomo, sytuacja łóżkowa, Kobieta + mężczyzna, 3 minuty i ON zadowolony że już po wszystkim, leeeeży. Panowie, 3 minuty to na prawde niewiele, a kobiety po prostu udają ten moment, po to aby nie bylo Nam przykro. Aż 48% Kobiet, udaje ORGAZM. Panowie.. serio ?! Czy jesteśmy tacy słabi w te klocki, że aż połowa z Naszych partnerek udaje ten proces ?

Chciałbym teraz zwrócić się do Kobiet.

Pamiętajcie drogie Damy, że wszystko co jest napisane powyżej jest z odrobiną humoru, nie bierzcie tych niesmacznych i słabych zartow do siebie. PAMIETAJCIE! Bez Was życie było by nudne, My kochamy patrzeć jak godzinami przeglądacie sie w lusterkach. Kochamy gdy Nam marudzicie. Jesteście Naszymi księżniczkami, o które uwielbiamy dbać, i adorować Was, nie złośćcie się na Nas tak często, i bądźcie dla Nas Zawsze. Wasz usmiech jest niezastąpiony, a wasze szczęście jest dla Nas celem w życiu ! :)

My Was po prostu kochamy.. A więc drogie Kobiety.. Pozwólcie swoim facetom grac w CS-a, bez niego też życie było by nudne !

serce-z-twarza-ruchomy-obrazek-0107.gif

937cb8f6530d1eb79f251a19df6e5fc1.png

[/align]

• Like 13

Naprawdę bardzo ciekawy artykuł. Dużo można się dowiedzieć o kobietach.

Czytelny tekst, ładnie oddzielone informacje. Poza tym, wszystko na temat...

@Dziurowa Tak Ci się tylko wydaje, że 1-2 minutki, a tak na prawdę to mija 1-2 godzinki :D

A tak poza tym to ---> Bardzo fajny artykuł można się sporo dowiedzieć o naszych lepszych połówkach :D

Leci + ode mnie xD

Artykuł bardzo ciekawy, czytając to dowiedziałem sie jak załagodzic spory z dziewczyną :P

Mam nadzieje, ze pomogą :D

Oczywiscie :rep: ;)

Oby wiecej takich prac w twoim wykonaniu.

Pozdrawiam @"A.D.P.A.N" ^D^

- Kochanie za ile będziesz gotowa ?

- za 15 minutek kotku!

**** 1h później ****

- Wychodzimy ?

- Tak, tak! Jeszcze tylko wysusze i wyprostuje włosy, i poprawie makijaż. "

Tak o to, z 15 minut robi sie 1,5h. A potem pretensje ze mało czasu spędzamy razem :D

Panowie, czyz nie jest tak ? :D

• Like 1

No, no nie każda się tak długo szykuje, mi wystarczy 30 minut i wyglądam przyzwoicie.

Co do wątku z zaufaniem to się nie zgodzę, ja potrzebuje dużo czasu, abym mogła komuś zaufać.

Artykuł ciekawy, super :)

Ależ ja nie podważyłem tego, że potrzeba wiele czasu ;)

Napisałem tylko, że przytulenie, nawet takie krótkie które trwa 15 sekund, POMAGA zaufać :)

• Like 1

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Dildo Vaggins"

lock.png

[/align]

Powód: Dziękujemy za ciekawy artykuł! /cls

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
  • Junior Admin
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.