Skocz do zawartości

[KOSZ]Walka Popka z Pudzianowskim!

Malsha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ru-0-r-650,0-n-LY2289136jKIl_pudzianowski_vs_popek_na_ksw_37_walka_wieczoru_w_krakowie.jpg

[align=left][align=center]Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, rozjaśnie mu trochę wydarzenie głośno omawiane przez fanów gali KSW... Chodzi mianowicie

[/align]

O walkę Pudzianowskiego z Mikołajuwem odbytą w zeszłą sobotę, 03.12.2016 r. w Krakowie![/align]

**Pudzian znokautował Popka w walce. Walka trwała dokładnie 80 sekund.**

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Mikołajuwem, czyli Popkiem, wzbudzała więcej emocji niż jakakolwiek inna podczas KSW 37. Były Strongman i samozwańczy Król Albanii rozpalili krakowską Tauron Arenę do czerwoności.

Tak rozchwytywanej medialnie walki w polskim MMA dawno nie było. Jeden z najpopularniejszych zawodników KSW Mariusz Pudzianowski zmierzył się z kontrowersyjnym artystą Pawłem Mikołajuwem, czyli Popkiem. Obaj rozgrzali Tauron Arenę do czerwoności podczas wyjścia do klatki.

Tam też zapachniało sensacją, bo po mocnym ciosie Popka Pudzianowski zachwiał się i przyklęknął. Były mistrz świata Strongmanów szybko się jednak pozbierał i przeszedł do ofensywy. Pod jego lawiną uderzeń rywal najpierw padł na matę, a po chwili sędzia przerwał pojedynek. Trwał on równo 80 sekund. Publiczność przyjęła występ Popka gwizdami.

Po decyzji sędziego Popek przez jakiś czas powtarzał tylko jedno słowo, nie nadające się do publikacji.

- Szkoda. Chiałem przeprosić kibiców. I podziękować im za przybycie oraz oglądanie gali w telewizji. Będę walczyć dalej. Przysięgam, k..., że to nie koniec - zapowiedział po walce. - Pawłowi należą się brawa, nie gwizdy. Trzeba mieć jaja żeby wejść do klatki, to wielkie wyzwanie. On miał osiem lat przerwy od MMA i różne życiowe zawirowania. Trenował trzy miesiące i miał odwagę, by wejść do klatki z kimś, kto trenuje od siedmiu lat - chwalił rywala Pudzianowski. - Naprawdę mnie trafił. W głowie może mi się nie zakręciło, kontrolowałem wszystko, ale trafił mnie zdrowo. Ma ciężką rękę - dodał. - Łatwo nie było, bo presja spoczywała na mnie. Mogłem stracić wszystko, a zyskać praktycznie nic. Gdybym przegrał, zawinąłbym się i zrezygnował z MMA. A tak jestem w KSW do końca 2017 roku. Moja emerytura się zbliża - przekonuje Pudzian, który sobotnim występem przypomniał walki, po których nazywano go "Pudzillą".

Źródło: onet.pl

• Like 10

Dodam jeszcze, że Popek nie jest profesjonalistą w walkach w klatce, jak sam oznajmił po przegranej z Mariuszem. Wiele osób czekało na tą walkę i zapewne jest najgłośniej omawianą walką tego roku. Na internecie jest już masa memów dotyczących tego wydarzenia. Współczuje osobom, które wykupiły kanał do oglądania, gdyż walka trwała na prawdę krótko, a i tak została opublikowana przez np. Pudzianowskiego lub inne źródła.

Przyjemnie się czyta , choć nie powiem byłem w gronie która wykupiła transmisję :D

Co Do Mariusza o jego elokwencji i wychowaniu może świadczyć nawet to ze ma wykształcenie Wyższe i ogólnie Dobry z niego chłop pamiętam jeszcze te czasy Jak Występował w Strongman :)  

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Slayer"

lock.png

[/align]

Powód: /cls

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.