Skocz do zawartości

[KOSZ]ZARABIAMY ONLINE

bunioJWP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano Mordy dawno mnie tu nie było ale postanowiłem wpaść no i przy okazji zareklamować swój nowy biznes :D Dla tych co mnie nie znają nazywam się Marcin mam 19 lat no i byłem przez dłuższy czas adminem na serwerze easycod 2klvl mój nick tajson. ( https://scr.hu/3vzr53 ) dla pewności :D. Przechodząc do sedna zajmuje się zarabianiem w internecie jak wielu z was uważa tak jak ja do nie tak bardzo dawna że jest to niemożliwe a z ludzi którzy w to wchodzili po prostu się śmiałem. Miałem racje tak było z tymi wszystkimi lipnymi serwisami natomiast znalazłem sprawdzony na którym zarobiłem póki co 900zł w 5 dni i pne się w góre ale potrzebuje waszej pomocy nawet od tych którzy nie chcą brać w tym udziału prosiłbym chociaż o polajkowanie mojego fp https://www.facebook.com/doradcamarcin/ z którym dopiero wystartowałem ale mam nadzieje że mi pomożecie. Natomiast dla tych którzy chcieli by spróbować zapraszam na fp wystarczy napisac na priv możemy pogadać na ts skype czy tez po prostu na fb. To nie jest żaden kolejny wał a nie przekonacie sie jak nie spróbujecie. Nikogo nie namawiam lecz powtarzam w kółko ... ZAPRASZAM WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ ZARABIAĆ ŁATWE SIANO I  UKOŃCZYLI 18 LAT A TYCH MŁODSZYCH O POLAJKOWANIE FP DZIĘKI MORDY POZDRAWIAM !

• Like 1

Dziękuję Bardzo dopiero zaczynam więc nie przejmujcie się i nie myślcie sobie że ooo mało lajków na fp to fake :) kto spróbuje ten nie straci :)

Pozdrawiam :)

• 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.