Skocz do zawartości

[KOSZ]Problemy z matematyką? Teraz będą rozwiązane.

Weronika
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochani, tu ja!

Chciałabym dzisiaj wam zaprezentować mój sposób radzenia sobie ze znienawidzonym przeze mnie przedmiotem MATEMATYKĄ. Zapewne wielu z Was także ma z nią problemy.

[align=center]

Więc zaczynamy:

Ostatnio przeglądałam sobie YouTub'a i natknęłam się na program, który każdy może pobrać na swojego smartfona jeżeli ma Sklep Play, bądź App Store. Program który chcemy zainstalować nosi nazwę "Photomath". Program ten za pomocą zrobienia zdjęcia działania, potrafi obliczyć je w 1 sekundę (najlepiej działa na karcie pracy wydrukowanej, chyba że ktoś ma ładne pismo, to wyłapuję także obraz pisemny). Wszystkie działania macie wypisane jak się rozwiązuje krok po kroku, więc żaden z nauczycieli nie powinien się przyczepić i zapytać "A skąd się to wzięło?" :)

Zapraszam do dalszego czytania i konkretnej obsługi.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, ale wyślę wam zdjęcia co się w nim znajduje ;)

Pokaże wam to na prostych przykładach wziętych ze strony internetowej

OTO PANEL POCZĄTKOWY PROGRAMU, PROSZĘ SPOJRZEĆ NA OPCJE JAKIE POSIADA

t82653.jpg

TUTAJ ZNAJDUJĘ SIĘ LAMPA BŁYSKOWA, JEST PRZYDATNA KIEDY W POMIESZCZENIU JEST CIEMNO

2wnbwok.jpg

JEŻELI APLIKACJA NIE MOŻE OBLICZYĆ NASZEGO DZIAŁANIA, JAK NAJBARDZIEJ PRZYDA NAM SIĘ KALKULATOR ZE WSZYSTKIMI FUNKCJAMI.

micj7c.jpg

TUTAJ POKAŻE JAKIE SĄ OPCJE KALKULATORA

2jbpjit.jpg

Klikając kropeczki znajdujące się w lewym dolnym rogu rozwiniemy funkcję, w których jest więcej możliwości:

208fj2v.jpg

TERAZ PRZEJDŹMY DO JEDNEJ Z WAŻNIEJSZYCH CZYNNOŚCI, CZYLI JAKIE JEST ROZPISANIE RÓWNANIA. KLIKAMY TO POLE I POJAWI NAM SIĘ OKNO W KTÓRYM DZIAŁANIE BĘDZIE ROZPISANE W ODPOWIEDNIEJ KOLEJNOŚCI.

2s1osgx.jpg

2gvq9f5.jpg

TAK JAK WSPOMNIAŁAM WYŻEJ APARAT WYSZUKUJE TYLKO STARANNE PISMO, CHYBA ŻE NAUCZYCIEL DAJE WAM JAKIEŚ GOTOWE KARTY PRACY BĄDŹ SPRAWDZIANY, TO POWINNO ZADZIAŁAĆ.

MAM NADZIEJĘ I LICZĘ NA TO, ŻE WYKORZYSTACIE POLECANĄ PRZEZE MNIE APLIKACJĘ.

[/align]

• Like 5

• 2 tygodnie później...

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Weronika"

lock.png

[/align]

Powód: /cls Zamykam, mam nadzieję, że się przyda :)

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.