Skocz do zawartości

[KOSZ]Pozegnanie Opiekuna DD2

David
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym z przykrością oznajmiamy, że nasz opiekun Only DD2 @levandovsky zostaje zwolniony ze stanstanowiska. Powodem takiej decyzji administracji jest brak czasu odpowiedniego do zajmowania się serwerem jak i sprawami dotyczącymi jego Taki stosunek do obowiązków był kluczowy do podjęcia decyzji nad pożegnaniem się. Jednocześnie chcialibyśmy podziękować za pracę jaką włożył w rozwój serwera oraz  życzymy dalszych sukcesów w przyszłości.

Chcielibyśmy także ogłosić, że znaleźliśmy również następce a jest nim @"|_^MALYSZ^_|" gratulujemy oraz życzymy sukcesów na nowym stanowisku!

• Like 13

No jak > UP < Żegnaj @Levandovsky miło było z Tobą współpracować przez ten cały okres.

Witamy również Bangusia , który miejmy nadzieję ogarnie te stanowisko i wywiąże się ze swoich obowiązków w 100%.

Powodzenia Bang Bang , Żegnaj Levy ( będziemy o Tobie pamiętać ) .

+ Niestety Dawidzie ci nie dam.

Podarowanie + tobie znaczyło by z mojej strony, radość że ktoś ze stołka Opiekuna DD2 ponownie odszedł.

Szkoda @levandovsky że Zbyt mało ostatnio zaangażowałeś się w role opiekuna naszego wspaniałego serwera.

Na początku była petarda z twojej strony, byłeś niczym w domu, będąc dziennie kilka godzin na forum oraz na serwerze.

Wiadomo nie zawsze może być tak samo, rozumie to znakomicie.

Liczę że znów kiedyś obudzi się ten zapał jaki był przed twoim pierwszym odejściem.

Mam nadzieje że będziesz często u nas na serwerze jak i na forum.

Piona...

A poniżej:

Gratulacje wiewiór @|_^MALYSZ^_| .

Wiem że godnym jesteś nastepcom na tym stołku, zapewne sam Levy to przyznać może.

W razie jakiej kol wiek sprawy, problemu czy szukania pomocy, wiesz że zawsze możesz napisać

i każdy z nas adminów DD2 przyłączy swoje ręce by ci pomóc jak najbardziej ;)

Jak byś sobie nie radził lub byś był zakłopotany :)

a więc jeszcze raz Gratulację malysz,i życzę jak najlepszego spełniania roli jako Opiekun DD2. :)

Pzdr....

• Like 2

o kurdzie ;P jak fajnie wrócić z pracy i taką informacje otrzymać. :D Dziękuję wszystkim za miłe słowa , jednocześnie chciałbym podziękować @"levandovsky" bo dzieki jemu tu sie znalazłem. On dał mi admina i był moim wzorem w pełnieniu tego stanowiska. Przyszła pora abym teraz to ja poprowadził graczy , tą drogą którą Ty mnie prowadziłeś. W skrócie przykro mi że straciłeś range i nie jesteś na mnie źly z tego powodu. Jeszcze raz dziękuje Ci top 2 turnieju 1vs1 :D

Pozdrawiam Bang Bang :D do zobaczenia na sieci ;P

• Like 4

Przykro, że levandovsky nie pełni już tej funkcji. Liczę na to, iż będziesz jeszcze na takim lub wyższym stanowisku.. Powodzenia.

I na marginesie, gratulacje Małysz z awansu!

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Adikoff"

lock.png

[/align]

Powód: Pożegnany./cls

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.