Skocz do zawartości

[KOSZ]Nowa wersja Inferno zaprezentowana przez Valve!

Nieustraszony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]csgo-640x360.jpg

Podczas ostatniej aktualizacji gry Counter-Strike: Global Offensive Valve ogłosiło wycofanie mapy Inferno z puli map turniejowych. Valve postanowiło odświeżyć bowiem tą mapę podobnie podobnie jak wcześniej Nuke.

Deweloperzy nie wprowadzili drastycznych zmian na mapie Inferno, zostawiając niemal taki sam układ budynków i uliczek, jednak dość istotnie poprawili kwestię wizualne, a zastosowane tekstury mogą się podobać wielu graczom.

Poniżej zamieszczam kilka screen'ów z nowej mapy Inferno. Piszcie i komentujcie jak wam się podoba nowa mapa Inferno. Która wersja mapy - stara czy nowa - jest według was lepsza?

730_screenshots_20161011101719_1.jpg

730_screenshots_20161011101832_1.jpg

730_screenshots_20161011101921_1.jpg

730_screenshots_20161011101855_1.jpg

730_screenshots_20161011101843_1.jpg

730_screenshots_20161011101822_1.jpg

730_screenshots_20161011101756_1.jpg

[align=right]Źródła:

* esportnow.pl *

* naekranie.pl *

* cybersport.pl *[/align]

[/align]

• Like 4

Nie podoba mi się, gdyż inferno jest teraz "puste". Brakuje wielu rzeczy, najgorsza chyba jest droga na bombsite B od strony TT. Pusto...

@"Paranormal Activity`" taki typowy JASNUSH ma mało do gadania i mu sie moze nie podobac ale po opiniach Pro Playerów to im sie podoba inferno i Valve sie kieruje tym niz słowem jakiegoś janusha

A mnie się właśnie nowe inferno podoba, bardziej przejrzyste, mniej kamp. Banan z pewnością został zmieniony na korzyść TT, przynajmniej taki był główny zamiar valve właśnie to zmienić by od tt było łatwiej.

Kurna, jak się patrzę na zmiany od Valve, to aż od nowa chce mi się zagrać w GO. Chyba poszukam na innych forach taniego konta z grą, albo kupię klucz, bo tą mapę trzeba przetestować.. Mam jeszcze tylko nadzieję, że nie zwała gry tak jak w grudniu bodajże, gdy do aktualizacji dowalili tyle śmieci, że gra chodziła mi ze 100 fpsów na ledwo 30. ;P

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Nieustraszony"

lock.png

[/align]

Powód: Zamykam. Jak ktoś zechce zawsze może przeczytać ;) /cls

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.