Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Micorn

Wiktoria
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Kolejny wywiad tym razem z @Micorn

Ja kolor Różowy

@Micorn kolor Pomarańczowy

Hejka masz już czas na zrobienie wywiadu ?

Tak mam.

Okey. A więc przedstaw nam się.

Jestem Dominik, mam 15 lat. Mieszkam w okolicach Warszawy. Można się również domyśleć, że jestem... za (L)echem.

Jak ci się mieszka w stolicy?

Dobrze. Urodziłem się tutaj, więc nie mogę powiedzieć, że jest źle. Mieszka mi się wręcz bardzo dobrze...

To cieszę się, że ci się podoba.Masz jakieś Hobby? Czy raczej wolisz spędzać czas przed komputerem?

Oczywiście, że mam. Interesuje się piłką nożną, motoryzacją, muzyką, tworzeniem grafiki i webmasterką. Po szkole, gdy mam trochę wolnego czasu gram w CS 1.6 i GO.

Powiadasz piłką nożną, grasz może w jakiejś drużynie? Czy po prostu grasz, bo lubisz ?

Tak, grałem dość długi czas w klubie, który znajduje się w 1 lidze. Zrezygnowałem z braku czasu. Aktualnie gram 2-3 razy w tygodniu z kolegami po 3-4 godziny.

Też rezygnowałam z piłki ręcznej z braku czasu, ale jednak brakowało mi grania w nią i znowu trenuje. :) Masz jakieś osiągnięcia w grze?

Osiągnięć na razie nie mam. Jeżeli chodzi o jakieś nagrody lub dyplomy. Gram jedynie dla przyjemności. Lubię grać w piłkę, trenuję by dojść do perfekcji.

Okey. Wspomniałeś też o tym, że Interesujesz się tworzeniem grafiki. Jak długo to robisz?

W podaniu napisałem, że od 2 lat zajmuje się tworzeniem grafiki. Połowa tego czasu to była wg mnie amatorszczyzna (inni mogą powiedzieć tak o moich aktualnych pracach). Staram się wykonywać jak najlepiej pracę. Porównując czas, gdy zaczynałem tworzyć pierwsze prace w gimpie z obecnym wykonywaniem prac w Photoshopie, nie ma o czym mówić, aktualne prace różnią się od pierwszych. Zapewne tym, że przeczytałem wiele poradników i nabyłem trochę doświadczenia.

No moim zdaniem prace są okey zresztą, gdyby nie były nie dostałbyś rangi Grafika. Możesz nam powiedzieć czemu zrezygnowałeś? Czy raczej jest to sprawa prywatna?

Nie lubię wykonywać pracy z przymusem, gdy ktoś mnie pośpiesza. Chodzę do 3 kl. gimnazjum i muszę bardziej postarać się o dobre oceny. Zrezygnowałem z braku czasu, choć i tak staram się często przebywać na forum. Poza tym mam rangę na innej sieci i posiadam własne forum z serwerami.

Rozumiem. Dobra przejdźmy do pytań związanych trochę bardziej z nasza siecią, jak i CS'em. Jak trafiłeś na NF?

Przeglądałem sieci serwerów przez google.

Czyli to było całkiem przypadkiem?

Tak.

Okey. Podoba ci się na naszej serwerowni?

Gdyby mi się nie podobało, dawno by mnie tu nie było. Wiele sieci już przejrzałem, próbowałem się zaaklimatyzować, lecz bezskutecznie. Podoba mi się NF i zamierzam zostać tu na dłużej.

Mam taką nadzieje że się podoba. :D

Masz tu jakiś wrogów lub osoby, których nie lubisz? Czy załapałeś kontakt z wszystkimi ?

Myślę, że @David mnie nie lubi, bo zrezygnowałem z rangi, na którą mnie przyjął. Ale być może to tylko przypuszczenia. xD

No ale podsumowując twoja odpowiedź to z resztą masz dobry kontakt?

Tak. @'Masterek?!' to mój największy bocik na tej sieci.

Ok. To ostatnie pytanie związane z forum i przechodzimy do cs'a. Co byś zmienił na forum?

Widziałem nawet styl w necie, który NF wykupiło. Możliwe, że zrobię kiedyś swój projekt na MyBB i podeślę projekt swojego wymarzonego forum sieci serwerów.

No to jak się podoba to dobrze. :3

Kolejne pytanie brzmi, ile grasz już w cs'a?

W CS'a gram od 2013. Przez jakiś rok nie mogłem opanować gry. Przeważnie grałem na serwerach Only DD2 i latałem po mapie za swoimi, nie wiedząc nawet, za co odpowiada przycisk "B" na klawiaturze. Miałem staty 3/16, dopiero po roku grania, zyskałem doświadczenie.

To tak jak ja, tylko że grę ogarnęłam po 3 miesiącach a zaczynałam od JB. Na jakim serwerze tej sieci grasz ?

CS:GO:MOD. Miałem okazję zagrać kiedyś na JB, ale odstraszyły mnie tłumy dzieci chcące zagrać w CT bez mutacji.

Ja grałam na JB i był to mój ulubiony serwer,potem jak odeszło kilku fajnych adminów i doszło wielu innych nowych, gra mi się znudziła. Jak oceniasz administrację oraz opiekuna CS:GO:MODA?

Myślę, że większość adminów wykonuje swoje obowiązki na serwerze. Są też tacy, których nie miałem okazji spotkać na forum i poznać. Opiekun GO MOD'a to mój bocik v2. Lubię go i mogę jedynie rzec, że wykonuje swoje obowiązki jako opiekun serwera.

Gram na CS:GO:MODZIE troszkę dłużej niż ty i mam takie samo zdanie, lecz znam każdego admina. :3 Masz jakiegoś ulubionego admina?

Froolek, który zrobił mi dzisiaj ss'y. :D

Okey. Ty też dziś dostałeś szanse na zostanie adminem na CS:GO:MODZIE prawda ?

Tak. Mam nadzieję, że szybko wykupię admina na serwerze oraz nie powstaną żadne skargi pod moim nickiem.

Miejmy nadzieje. Co skłoniło Cię do napisania podania ?

Skłoniła mnie chęć wsparcia obecnej administracji. Dopilnowania by na serwerze nie grał żaden cziter, a gracze łamiący regulamin zostali odpowiednio ukarani.

No mam nadzieje, że się spiszesz jako admin. A teraz jeszcze pytanie związane z forum, chciałbyś wyższą rangę czy na razie o tym nawet nie myślisz ?

Jeżeli przytrafiłaby się okazja, gdybym mógł zostać kimś więcej na sieci, to pewnie skorzystałbym.

Spoczko. Masz rodzeństwo?

Mam brata i siostrę. Oboje rodzeństwa jest w młodszym wieku. Brat ma 3 lata, siostra 5.

Wytrzymujesz z nimi ? Ja mam dwóch braci i nie raz mam ochotę wyjść z domu i nie wracać.

Tak. Oczywiste jest, chyba że młodsze rodzeństwo to fajna sprawa. Zero krzyków, kłótni, przeszkadzania sobie... xD

No jasne. Masz dziewczynę? Czy jeszcze nie myślisz o takich rzeczach jak związki?

Na razie związki odkładam na bok. Przyjdzie jeszcze czas na coś poważniejszego. :)

No jakaś racja w tym jest.

Myślałeś nad tym, co będziesz robił, gdy ukończysz Gimnazjum ?

Zamierzam pójść do technikum lub liceum, wszystko zależy od stopni na koniec roku i napisania egzaminów.

Okey.To teraz kilka szybkich pytanek.

Cola czy pepsi ?

Cola.

Placki czy naleśniki?

Naleśniki.

Góry czy morze ?

Góryyy.

Wyjścia z przyjaciółmi czy Rodziną?

Ciężko określić, lubię się spotykać ze znajomymi, ale rodzina jest na 1 miejscu.

Okey. Ostatnie pytanie z tej kategori brzmi lody czy gofry?

Wybieram lody!

Spoczko, ja też. Dobra teraz pytanie, które zostawiłam na koniec Jest osoba/osoby na forum, z którymi chciałbyś się spotkać ?

Mistrzunio i Murzynek.

No to chyba czas zakończyć już wywiad, chcesz kogoś pozdrowić?

Chciałbym pozdrowić Ciebie, administrację NF, mojego Murzynka, @"Masterek?!", @"BoskiAdas", @"Eryk172", @"David", @"Adikoff", @"Nieustraszony", @"kelor333" oraz innych użytkowników czytających ten wywiad.

Dziękuje za pozdrowienia oraz udzielenie mi wywiadu.

Również dziękuję i życzę miłego dnia!

Wzajemnie pa.[/align]

Mam nadzieję, że wywiad się spodoba, bo spędziliśmy nad nim dużo czasu. :D

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Nieustraszony"

lock.png

[/align]

Powód: Zamykam, kto zechce zawsze może przeczytać ;) /cls

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.