Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Albercikiem ;)

Nieustraszony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]----------------------------------------------------------------------------------------

Moje wypowiedzi będą w tym kolorze.

W tym kolorze będą wypowiedzi @Albert

----------------------------------------------------------------------------------------

Witam cię @Albert. Z tej strony @Nieustraszony jak widzisz :P Nie masz może ochoty na mały wywiadzik?

Elo. Bardzo chętnie :)

To supcio :D To na początku jak w każdym wywiadzie przedstaw nam się. Powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz czyli krótko opisz siebie.

Mam na imię Łukasz. Skończę 18 lat pod koniec października no i oczywiście pochodzę w miejscowości Wolbrom. Moja miejscowość leży jakieś 30 kilometrów od Krakowa.

To jak mieszkasz tak niedaleko Krakowa to musimy się kiedyś spotkać, skoczyć na piwko xd

Zero piwek :) Sama wódka mój przyjacielu xd

Jak tam wolisz xd Ja tam wole piwko :P Można się przy nim bardziej zrelaksować i dłużej posiedzieć, a przynajmniej według mnie ;) Przechodząc dalej powiedz nam coś o swojej miejscowości. Mieszkasz tam od zawsze czy przeprowadziłeś się? Co jest u was takiego ciekawego?

Mieszkam w Wolbromie od zawsze, ale szczerzę mówiąc ciężko mi coś opowiedzieć o tym mieście. Nie znam zbytnio jego historii. Mogę za to powiedzieć śmiało, że mamy ogromny dom kultury czyli miejsce, gdzie można się rozerwać. Jest w nim kino, kręgle, korty tenisowe, baseny, boiska i tego typu rzeczy. Szczerze mówiąc sądzę, że jest to najlepiej rozbudowane miasto. Nawet miasto powiatowe jest - no powiedzmy - "biedniejsze". Mamy szpital, a także budynek dla niepełnosprawnych. Ogólnie dość nieduże miasto, w którym wszystko jest. A bary pierwszorzędne ;)

Bary pierwszorzędne czyli można wpadać xd W każdym razie wkrótce będziesz miał osiemnastkę więc od razu wszystkiego najlepszego ;) I powiedz nam co obecnie porabiasz w życiu? Pracujesz? Uczysz się? Może jedno i drugie?

Z góry dzięki za życzenia :) Jestem dość zwykłym osiemnastolatkiem czyli uczę się w liceum. Będę w tym roku przygotowywał się do matury, bo to ona w końcu jest gwarancją dostania się na studia, a nie po to poszedłem do najlepszego liceum w okolicy żeby mieć średnie wykształcenie lub "jakoś" napisać maturę i dostać się na "jakieś" studia. Jeśli chodzi o prace to mój tata prowadzi firmę i najzwyczajniej czasem mu się nie chcę odbierać 5 telefonów w ciągu 15 minut z takimi samymi pytaniami pracowników więc mu pomagam. Szczerzę to go rozumiem. Po za tym nie mam żadnej pracy. Na pierwszym miejscu jak na razie jest wykształcenie.

Co planujesz w takim razie robić w przyszłości? Wspomniałeś o studiach zatem gdzie się wybierasz dalej do szkoły? I co potem? Masz jakiś wymarzony, że tak powiem zawód, w którym chciałbyś pracować?

Zdecydowanie najbardziej chciałbym się dostać do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunek Finanse i Rachunkowość. Jeśli jednak nie dostałbym się do tej szkoły to Szkoła Policyjna w Szczytnie. Uwielbiam ruch więc policjant jest dla mnie bardzo interesującym zawodem. Bardzo chciałbym też zostać trenerem dlatego AWF (Akademia Wychowania Fizycznego) w Krakowie jest też moim celem lecz jest on na 3 miejscu. Moim zdaniem idziemy do pracy żeby zarabiać, a największe możliwości zarobku - moim zdaniem - da mi AGH (Akademia Górniczo - Hutnicza).

Ja chcę zarabiać dlatego obecnie jestem w Technikum Ekonomicznym na kierunku Technik Ekonomista :D Ale nie wnikajmy dalej w to xd Powiedz nam coś o swoich zainteresowaniach.

Tak jak mówiłem lubię ruch dlatego jestem w klubie piłkarskim i chodzę na siłownie. Są to moje - powiedzmy - hobby. Zainteresowania? Hmm... No oczywiście Counter-Strike ;) Jest to dla mnie bardziej powrót do przeszłości, bo gram w tą grę od małego i mam do niej sentyment. Następną rzeczą, która mnie interesuje są dziewczyny, a konkretnie moja dziewczyna :P Nie zaprzeczę, że zdarza mi się popatrzeć na to i owo :) Ale jestem wierny tej mojej i uważam, że jak to @Eryk172 mówi niezła szprycha z niej xd Inne zainteresowania? Ciężko mi powiedzieć. Lubie sobie czasem napisać jakiś prosty programik albo stworzyć coś sam, a szczególnie zrobić coś dla siebie przy moim aucie. Sprawia mi to ogromną przyjemność i satysfakcje, gdy znajomi przychodzą do mnie i mówią, że autko nie chodzi jak trzeba :D

"Lubie sobie czasem napisać jakiś prosty programik albo stworzyć coś sam, a szczególnie przy aucie.", a co masz konkretnie na myśli?

Jeśli chodzi o programik to w wolnej chwili robię mini - gry czyli coś w stylu Tower Defense wraz z dwoma kolegami z klasy. Jeśli chodzi o autko to uwielbiam składać auta, poznawać jak działają i modyfikować je. Jakiś rok temu kupiłem Golfa 2. Jest to moje auto do testów. Staram się zrozumieć jak co działa, bo w końcu poprzez praktykę najwięcej można się nauczyć. Natomiast moje autko to BMW X5 - model z 2014 roku. Niestety jeszcze nie mam tego auta na własność xd Dziele je z tatą chodź on nie lubi nim jeździć bo jest w automacie. Dlatego też mówię, że to "moje" auto ;)

BMW X5... no to piękny początek twojej kariery za kierownicą :P Powiedz nam czy interesujesz się czymś więcej? Na pewno lubisz muzykę. Jaki gatunek najbardziej ci się podoba?

Jasne, że lubię. Nie mam jednak jakiegoś ulubionego gatunku. Słucham każdego rodzaju muzyki, ale jeśli chodzi o ulubione zespoły to Happysad, Linkin Park i Imagine Dragons. Byłem na koncercie dwóch pierwszych zespołów. Na Imagine Dragons niestety nie byłem jeszcze, ale jeśli będą mieli koncert w Polsce z pewnością zawitam ;)

Linkin Park - ale z ciebie szczęściarz xd Jeden z moich ulubionych zespołów :) Jestem bowiem fanem rock'a. Mimo, że słucham wszystkiego to najbardziej podoba mi się rock. A co z filmami? Jest jakiś film, który uważasz za wyjątkowy bo w jakiś szczególny sposób przykuł twoją uwagę?

O kurde :) Po paru głębszych zdecydowanie lepiej bym na to pytanie odpowiedział, ale cóż :D Pierwszy film, który mi się nasuwa to "Wałęsa - człowiek z nadziei". Film osobiście obejrzałem po raz pierwszy w kinie i kilka razy w domu. Większość z nas pewnie oglądała ten film. Imponujące jak jeden człowiek, najzwyklejszy, mający rodzinę na utrzymaniu i zaufanie ludzi mógł zmienić aż tak naród i zjednoczyć go w ciężkiej sytuacji. Wszyscy wiedzą, że jesteśmy walecznym krajem. Przetrwaliśmy 123 lata bez Polski na mapie. Lecz czekaliśmy na odpowiedni moment i udało nam się - o to jesteśmy. W myśl słów Wysockiego

"Nasz naród jak lawa

Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa

Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi

Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi...".

To na tyle. A tak w skrócie. Cieszę się, że jestem polakiem, ale jak bym spotkał te stworzenia które rządzą naszym krajem to nie miałbym litości. I nie proś mnie już o takie pytania, bo muszę myśleć, a jest weekend :) A inne filmy które ostatnio oglądałem i mi się podobały to "Randka na Weselu" i "Skazani na Shawshank".

A co do gier komputerowych to tylko Counter-Strike 1.6 czy inne gry również?

Gry to straszne pożeracze czasu, dlatego staram się nie siedzieć całymi dniami. Ale takie produkcje jak Far Cry, Fifa 17, GTA V są dla mnie dosyć grywalne i często gram ze znajomymi.

Powiedz nam jeszcze czy masz rodzeństwo? Bo o dziewczynie już wiemy wszystko :D

Tak, mam 8-letnią siostrę.

To już chyba będzie wszystko. Dowiedzieliśmy się o tobie bardzo dużo :) Chcesz kogoś na koniec pozdrowić?

Na początek chciałbym pozdrowić ciebie. Bardzo szanuje to co robisz i robisz to świetnie. Już ci to z resztą mówiłem :) Pozdrawiam oczywiście @David, @BoskiAdas, @Zwariovany, @Adikoff, @Axel, @"er7", @"WhiteNyggas", @"A.D.P.A.N", @Danielov, @"NoN", @Weronika, @"Vole'NNN". Wszyscy wymienieni tworzą dla mnie tą sieć. Obyście zostali tutaj do końca :)

Dziękuję za pozdrowienia, za czas poświęcony na ten wywiad i do zobaczenia na serwerach, ewentualnie do usłyszenia na TeamSpeaku :D

Nie ma za co stary :) Trzymaj sie :D Z Fartem.[/align]

• Like 11

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Nieustraszony"

lock.png

[/align]

Powód: Zamykam, kto zechce zawsze może przeczytać ;) /cls

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.