Skocz do zawartości

[KOSZ]Wracamy do pracy xd Wywiad z Adasiem ;)

Nieustraszony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]----------------------------------------------------------------------------------------

Moje wypowiedzi będą w tym kolorze.

W tym kolorze będą wypowiedzi @"BoskiAdas"

----------------------------------------------------------------------------------------

Siemanko! Z tej strony Nieustraszony. Chciałeś kiedyś  @BoskiAdas żebym zrobił z tobą wywiad, ale nie dałem wtedy rady :P Jeśli chcesz możemy coś teraz ogarnąć ;) Co ty na to?

Spoko, można.

To na początku przedstaw nam się. Powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

Na imię mi Adam. Mam 19lat. Jestem z Ułęża.

A gdzie jest ten Ułęż?

Ułęż znajduje się w województwie lubelskim 100 kilometrów od Warszawy. Jest to mała wieś licząca około 1700 osób.

Powiedz nam co porabiasz obecnie w życiu. Uczysz się? Pracujesz?

Obecnie jestem bezrobotny, ale szukam pracy. W międzyczasie będę robił prawko.

A jaką szkołę skończyłeś? Jakie masz wykształcenie?

Skończyłem szkołę w 2015 roku, a dokładnie zawodówkę. Dlaczego zawodówka? Ponieważ po zawodowce są pewne i dobrze płatne zawody :)

A jaki dokładniej kierunek ukończyłeś?

Skończyłem wykończeniówkę. Praca w owym zawodzie polega na wykańczaniu poszczególnych pomieszczeń. Do moich obowiązków należy wykładanie płytek na podłodze, a także na ścianach. Praca jest bardzo dobrze płatna więc się nie narobię, a zarobie ;)

Powiedz nam czym się interesujesz?

Kocham jazdę rowerem. Dziennie jeżdżę po 20 kilometrów od tak więc rower to dla mnie raj :) Uwielbiam także muzykę, głownie rap, trap, pop i dupstep.

Jeździsz na rowerze tylko dla siebie czy jesteś może w jakimś klubie rowerowym czy czymś takim? Może bierzesz udział w różnych zawodach kolarskich?

Rower to moja pasja i jeżdżę rowerem bo to kocham. A co do klubu to nie ma w pobliżu więc nie. Co do zawodów to nie myślałem zbytnio o tym.

Przejdźmy do muzyki ;) Każdy wie jaki to gatunek rap, pop i dubstep, ale co to jest trap? Możesz nam jakoś króciutko wyjaśnić?

Trap to nic innego jak remix dubstepu czyli słychać więcej bassu xd

Masz jakieś ulubione zespoły? Piosenki?

Zespół to Słoń, a ulubiona piosenka to:

[video=youtube]https://https://www.youtube.com/watch?v=vSZDPshfYuM

Kocham taki typ muzyki :)

Masz może jeszcze jakieś inne zainteresowania?

Nie mam.

Powiedz mi jeszcze czy masz może rodzeństwo?

Mam siostrę, która ma 16 lat i brata w wieku 25 lat.

Lubisz swoje rodzeństwo?

Tak, jak najbardziej.

A masz dziewczynę?

Nie, obecnie nie mam dziewczyny.

Jak trafiłeś na NaFarcie.pl?

Na NF trafiłem przez przypadek. Szukałem ogarniętego serwer, a NaFarcie właśnie takie jest. Spodobała mi się aktywna administracja i ogarnięte serwery i w ogóle fajny klimat:)

Jak długo już jesteś na sieci?

Na sieci jestem już prawie 2 lata i nie żałuję tego, że tu jestem. Podoba mi się tu bardzo :)

OK. Obecnie jesteś Adminem. Jak to się stało, że nim zostałeś?

Niektórzy chcieli żebym poszedł na admina i nikt tego nie żałował :P

Co sądzisz o NF? Chciałbyś coś zmienić?

NF jest jednym z najbardziej ogarniętych serwerowni. Mało jest tak fajnych sieci jak NF. Co bym zmienił... na pewno dodałbym parę nowych serwerów między innymi PaintBall'a ;)

Chcesz może na końcu kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam @Zwariovany, @"Mistrzyni v1", @Nieustraszony, @Albert, @Adikoff, @"WhiteNyggas", @".Bl4cK 4nGel", @".WhIt3 4nGel"

Dzięki za poświęcony czas i do usłyszenia ;)

Elo.[/align]

• Like 8

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Nieustraszony"

lock.png

[/align]

Powód: Zamykam. /cls

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.