Skocz do zawartości

[KOSZ]Kolejny wywiad, tym razem z Kwito ;)

Nieustraszony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]----------------------------------------------------------------------------------------

Moje wypowiedzi będą w tym kolorze.

W tym kolorze będą wypowiedzi @Kwito

----------------------------------------------------------------------------------------

Siemanko @Kwito. Masz może trochę czasu? Bo możemy ten wywiadzik teraz ogarnąć :D

Tak.

To super. W końcu jeszcze jeden zaplanowany dawno temu wywiad zrobię ;D

Właśnie czekałem na ciebie :P

To w takim razie zaczynajmy. Na początku przedstaw nam się krótko. Powiedz nam jak się nazywasz, ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

Mam na imię Jakub, ale i tak wszyscy mi mówią Kuba. Mam 15 lat. Pochodzę z Warszawy jednak aktualnie mieszkam pod Piasecznem.

Gdzie znajduje się Piaseczno? Blisko Warszawy czy trochę dalej niż myślę? :D

No bardzo blisko, koło Ursynowa.

Hahaha... dużo mi to mówi ;P Jest już 18 września, a skoro masz 15 lat to powiedz nam, gdzie chodzisz do szkoły i jak się uczysz? Dobrze ci idzie w nauce czy wręcz przeciwnie?

Chodzę do szkoły w Cendrowicach. Uważam, że to fajna szkoła, ale trochę trzymają nas tam krótko. Najgorsze jest to, że codziennie wracam o 15.30 do domu. Czy dobrze się uczę? Miałem średnią powyżej 3.0 w 2 gimnazjum więc chyba nie jest tak źle :P Ale teraz muszę wspiąć się wyżej - w końcu 3 gimnazjum.

Kończenie lekcji o 15.30 to nie jest tak źle @Kwito :P Mój brat, który też chodzi do 3 gimnazjum wraca ze szkoły nawet około 17:00, a najkrócej ma lekcje do 13.30 jak dobrze pamiętam :D W każdym razie całkiem dobrze się uczysz. 3.0 to nawet przyzwoita średnia.

Dzięki.

3 gimnazjum... Na pewno już myślisz o nowej szkole. Przed tobą wkrótce decyzja, która prawdopodobnie ukierunkuję twoją przyszłość. Mam na myśli wybór nowej szkoły oraz kierunek. Masz już jakieś plany do jakiej szkoły się wybierzesz oraz na jaki kierunek?

Mam plan iść do technikum na informatyka, ale jak mi nie pójdzie to najlepiej do zawodówki na lakiernika lub coś takiego, bo w końcu lepiej jest coś umieć i mieć pracę niż coś słabo umieć i nie mieć pracy :)

W sumie masz rację ;D Przed tobą egzaminy. Obawiasz się, że ich nie zdasz czy podchodzisz do tego spokojnie, na luzie?

Najlepiej to wszystko na luzie napisać bo po co się stresować i napisać byle co? Przed egzaminem wyluzować się, posłuchać muzyki i jakoś to będzie ;)

Powiedz nam jeszcze czy się interesujesz?

Interesuje się piłka nożna chyba jak każdy chłopak. Kiedyś jeszcze jak mieszkałem w Warszawie to chodziłem do klubu piłkarskiego. Byłem pomocnikiem/obrońcą. Po przeprowadzce chciałem iść do nowego klubu, ale okazało się że mam problemy z wiązadłami. Teraz piłka dla mnie to tylko z kolegami pograć.

Zapewne interesujesz się piłką również w tym stopniu, iż oglądasz różne mecze. Na pewno masz zespół i prawdopodobnie piłkarza, którym dopingujesz. Jaka jest twoja ulubiona drużyna oraz zawodnik?

Kiedyś jeszcze Legia Warszawa. Ale dlatego, że ciągle kupują nowych piłkarzy i w ogóle zgrania u nich nie ma to nie jestem już ich wielkim fanem. Pamiętam rok temu wiele razy byłem na ich meczach. Teraz kibicuje Realowi. Moim ulubionym zawodnikiem, a raczej panem od magii z piłką jest Krzysztof Golonka. Mam z nim zdjęcie, autograf oraz jego książkę. Bardzo mu kibicuje.

A czymś jeszcze się interesujesz poza piłką nożną?

Ogólnie to sportem i jeszcze muzyka.

Muzyka ;) Jakiś konkretny gatunek?

Bass, trochę techno i disco polo :)

Takiego połączenia się nie spodziewałem :D Masz swój ulubiony zespół lub utwór?

Jasne... Zespoły to: disco polo - Akcent, bass - Cypis, New World Sound i 666, a techno to mam utwór: "Scothis Tekkno".

OK. Masz może rodzeństwo?

Tak. Mam młodszą siostrę w wieku 7 lat.

I jak się wam żyje jako rodzeństwo? Lubicie się czy nie za bardzo :P

No oczywiście. To mój mały skarb. Zawsze jej pomagam jak tylko mogę tylko czasami chce się bawić w dziwne zabawy xd

7 lat to nic dziwnego ;) Zanim zmienimy temat może chcesz nam jeszcze coś ciekawego o sobie powiedzieć?

W sumie jest taka jedna rzecz... Często siedzę na Team Speak'u i lecą wyzwiska , tylko że czasami schodzą one na rodzinę, a rodzina jest najważniejsza! Ludzie wyzywają moją rodzinę, a nie pomyślą, że ktoś może mieć przykre doświadczenia związane z rodziną, może ten ktoś nie mieć jakiejś bliskiej osoby, którą dana osoba wyzywa tak jak ja. Moja mama zmarła w marcu podczas jazdy samochodem. Miała zielone światło, a jakiś za przeproszeniem ****w jechał w nią na czerwonym ... tyle wystarczy bo się rozpłaczę :( Tak więc chcę po prostu powiedzieć wszystkim, aby pokazali, że mają honor i nie wyzywali rodzin innych osób bo co oni mają z tym wspólnego to po pierwsze, a po drugie niektórym słysząc takie wyzwiska nie zawsze jest do śmiechu jak na przykład mi!

Przykro mi z tego powodu.

Dzięki.

Ale tutaj się zgodzę z tobą, że szczytem wszystkiego jest wyzywanie rodzin i sam tępię takich ludzi! A jak ktoś z wyzywania się z tobą, bo wiadomo, że trzeba mieć dystans do siebie i potrafić z siebie żartować, ale ktoś taki przechodzi na wyzywanie twojej rodziny wiem, że jest zdesperowany bo nie może cię w inny sposób zbluzgać :D

Tak. To prawda.

W każdym razie skończmy już rozmawiać o twoim, powiedzmy, życiu prywatnym. Powiedz nam jak trafiłeś na NaFarcie.pl?

Kiedyś grałem na innej sieci na JailBreak'u, ale pewien kolega powiedział, że tutaj jest lepszy JailBreak i tak się tu znalazłem :D

Byłeś na NF już w swojej karierze adminem czy w ogóle pełniłeś jakąś funkcję na forum?

Tak, byłem adminem na JB.

A czemu już nie jesteś?

Ehh... Po odejściu @"Shuffle" odwaliło mi, ale też z powodów @David :P

Gdybyś miał możliwość chciałbyś coś na sieci zmienić? Coś w ekipie, może coś w wyglądzie forum i funkcjonowaniu serwerów?

Tak. Chciałbym żeby @David nie straszył młodszych na serwerze i żeby nie pokazywał, że jest lepszy i ma wyższą rangę. Powinien pokazać, że na nią zasłużył, a nie kim to on z tego powodu jest. I jeszcze chciałbym żeby był na każdym serwerze opiekun :)

No tak, a szczególnie przydałby się opiekun na HARD COD'zie bo niestety świeci pustkami ;( A sam chciałbym go zobaczyć kiedyś pełnym.

Racja.

Powiedz nam jeszcze kto według ciebie najbardziej się obija na forum, a kto zasługuję na pochwałę, że tak to ujmę.

Na pochwałę zasługujesz Ty, @Albert, @Adikoff, @"|_^MALYSZ^_|" i to tyle :) A obijają się... hmm... sam nie wiem kto :P

Dziękuję za pochwałę. Miło słyszeć że ktoś docenia moją pracę :D

No ty widać że się starasz :)

Chcesz może kogoś jeszcze na końcu pozdrowić?

Tak  - Ciebie ,  @BoskiAdas , @WhiteNyggas , @SuperKenzi  ,  @Adikoff , @"A.D.P.A.N" , @Albert , @"Mistrzyni v1", @Danielov i to tyle.

To w takim razie kończąc wywiad dziękuję ci za poświecony czas, za pozdrowienia i do usłyszenia.

Trzymaj się ;)[/align]

• Like 7

Trochę za dużo emotek, postaraj się w następnym wywiadzie usunąć znaczną ich część, bo razi to w oczy i wygląda mało profesjonalnie.

Trochę za dużo emotek, postaraj się w następnym wywiadzie usunąć znaczną ich część, bo razi to w oczy i wygląda mało profesjonalnie.

Faktycznie trochę ich dużo, ale poprawiłem i wydaje mi się, że już jest OK :)

@"Why So Serious ?" odśwież temat bo ogarnąłem te emotki. Trochę się ich nazbierało faktycznie :D

+ w miarę czytelne,

- kolory,

- za dużo emotek,

+ za taki jakiś w miarę poprawny język polski.

@Kwito, przykro mi z powodu twojej Mamy.

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Nieustraszony"

lock.png

[/align]

Powód: Zamykam. /cls

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.