Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Mistrzyni v1.

Nieustraszony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]----------------------------------------------------------------------------------------

W tym kolorze ->@Nieustraszony

W tym kolorze -> @"Mistrzyni v1"

----------------------------------------------------------------------------------------

Witam cię @"Mistrzyni v1". Miło, że zgodziłaś się na ten wywiad ;) Masz może teraz czas żebyśmy ten wywiad zrobili? xd

Tak, oczywiście.

A chęci? xd

Jasne. Jak zawsze :D

To super :) To w takim razie na początku, rzecz jasna, przedstaw nam się króciutko, podaj nam swoje imię, wiek oraz skąd pochodzisz.

Mam na imię Wiktoria. W tym roku skończyłam 15 lat. Mieszkam w Bytomiu.

Powiedz nam co porabiasz na co dzień? Zapewne się uczysz, a coś poza tym?

Gram w piłkę ręczną jak i nożna. Od pewnego czasu też zaczęłam chodzić na Maui Thai. Jest to sztuka walki i nieźle sobie radzę ;) Ogólnie to lubię sport.

A należysz do jakiejś drużyny w piłce ręcznej lub nożnej?

Jeśli chodzi o piłkę ręczną to mamy swoją szkolną drużynę.

Na jakiej pozycji grasz?

Kiedyś grałam na pozycji bramkarza, ale trener powiedział, że się zmarnuje więc gram jako rozgrywająca :)

No proszę. Na pewno jeździcie na różne zawody związane z piłką ręczną. Macie jakieś osiągnięcia na swoim koncie?

Oczywiście, że mamy. Przede wszystkim zajęłyśmy 2 miejsce w wojewódzkich zawodach ;)

To bardzo ładny wynik. Gratuluję!

Dziękuję.

A jakieś jeszcze osiągnięcia macie? Może coś w zawodach powiatowych?

Mamy dużo osiągnięć, ale to takich między szkolnych.

Maui Thai... Napisałaś, że tym również się interesujesz oraz że jest to rodzaj sztuk walki. Możesz nam jakoś przybliżyć ten sport?

Jest to coś w stylu MMA. Nie interesowałam się tym, ale jakoś koleżanki mnie namówiły. Spodobało mi się więc zaczęłam trenować. Nie powiem nic więcej bo trenuje dopiero jakieś 3 tygodnie.

OK, a czymś jeszcze się może interesujesz?

Nie. Choć czasem pisze piosenki.

No dobrze. Powiedziałaś, że piszesz czasem piosenki to znaczy, że słuchasz dużo muzyki. Dobrze myślę? :D

Tak ;) Słucham dużo, ponieważ mam takie marzenie żeby w przyszłości nagrać teledysk. A przecież marzenia się spełniają.

Oczywiście :) Jeśli tylko dążysz do celu i nie poddajesz się to marzenia jak najbardziej się spełniają chociaż pieniądze ostatnio w dążeniu do celu również mają znaczenie :( W każdym razie jaki gatunek muzyczny jest twoim ulubionym? Pop, rock, reggae, rap, hip-hop, może jakiś inny?

Zdecydowanie rap.

A twój ulubiony zespół?

Nie mam ulubionego zespołu. Ja po prostu słucham to co wpadnie w ucho. Ale jeżelibym miała już wybrać to wybrałabym rapera i jest nim Kali.

Czyli ulubionej piosenki również nie masz?

Nie. Raczej nie.

W takim razie zmieńmy już temat. Pochodzisz z Bytomia. Zapoznasz nas trochę ze swoim miastem?

Mówiąc szczerze dużo nie opowiem bo sama mieszkam tu niedługo. Jest to małe miasto, które nie dawno zaczęło się rozwijać. Podoba mi się tu i to najważniejsze :)

Masz co robić w tym mieście? Są tam jakieś kina, baseny itp.?

Oczywiście, że tak. Mamy tu kino i baseny również są. Jest tutaj także dużo parków, więc się nie nudzę.

Do której teraz klasy chodzisz?

Do 1 gimnazjum. Jakoś nie chciało mi się chodzić do szkoły, a potem, gdy już chciałam poprawiać oceny było za późno :D

Czyli jesteś typowym leniem? :D

No można tak powiedzieć :P

Nie dziwiłoby mnie to gdybyś chodziła do szkoły średniej :P To teraz powiedz nam czy masz może rodzeństwo?

Niestety mam.

Niestety? Czemu niestety? I jak duże masz rodzeństwo?

Mam dwóch braci: Igora i Fabiana. Szczerze mówiąc to nie bracia tylko jakieś małpy z zoo wzięte. Dziele z nimi pokój i nic mi nie wolno. Strasznie się rządzą. Jeden plus jest w tym, że nie muszę sprzątać.

Nie może być aż tak źle xd

Niestety jest źle :(

Oboje starsi?

Jednej młodszy, a drugi starszy. Choć młodszy gorszy niż starszy :D

Hehe... Wydaje mi się, że to już będzie wszystko. Chcesz kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam @David, @Majo ,@"A.D.P.A.N", oraz innych użytkowników NaFarcie :)

Na koniec dziękuję ci za poświęcony mi czas. I do zobaczenia na forum ;)

Dziękuje za wywiad i trzymaj się.[/align]

• Like 7

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Nieustraszony"

lock.png

[/align]

Powód: Zamykam. /cls

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.