Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Weź się tato ^^

Nieustraszony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]----------------------------------------------------------------------------------------

Moje wypowiedzi będą w tym kolorze.

W tym kolorze będą wypowiedzi @"Weź się tato ^^"

----------------------------------------------------------------------------------------

Siemanko! Z tej strony Nieustraszony. Wczoraj pisałeś, że chciałbyś żebym zrobił z tobą wywiad, a ja nie miałem nic przeciwko i dalej nie mam :D W tym momencie mam właśnie czas więc możemy ten wywiad ogarnąć ;) Co ty na to?

Spoko, można. Ja też mam czas ;)

To na początku, jak zawsze, przedstaw nam się krótko, podaj nam swoje imię, wiek oraz skąd pochodzisz.

Mam na imię Mateusz. Mam 18 lat i pochodzę z województwa Podkarpackiego z miasta Krosno.

Miasto Krosno... już gdzieś o nim słyszałem ;) Możesz nam coś o nim opowiedzieć?

Miasto leży w południowo - wschodniej Polsce. W krośnie mieszka około 47 tysięcy ludzi. Miasto jest nazywane miastem szkła.

Dlaczego tak jest nazywane? Podejrzewam, ze coś związane z wyrabianiem rzeczy ze szkła (okna, naczynia itp), ale nie mam pewności. Różnie to bywa ;)

Owszem. Ale dokładnej historii miasta nie znam.

Nie szkodzi xd Przechodząc dalej... masz 18 lat. Wnioskuję z tego, że się uczysz.

Tak, mój zawód to mechanika samochodowa.

Dobry wybór :) A jak ci się podoba ten kierunek? Zapewne wybrałeś ten zawód, ponieważ się tym interesujesz?

Tak, bardzo interesuje się tym. Mój tato ma własny warsztat więc jak skończę szkołę to będę u niego pracował (hehe).

A jak się uczysz? Dobrze czy wręcz przeciwnie? :P W przypadku mechaników rzadko się słyszy o dobrych uczniach :D W końcu nielicznym się nie chce uczyć ;)

No jeśli chodzi o moje oceny to 3, 4, 5 jeszcze nie miałem chyba, że z wychowania fizycznego :D Ale myślę,ze daje rade.

Samochody, mechanika... Wolisz w takim razie stare, klasyczne samochody czy może nowe i szybkie?

Oczywiście nowe i szybkie jak na przykład BMW, AUDI, MUSTANG itd :P

Mustang, od zawsze było to też moje ulubione i na chwile obecną wymarzone autko :D Nawiązując też do samochodów interesujesz się wyścigami? Lubisz to tak samo jak mechanikę czy już nie za bardzo? Może sam chciałbyś się kiedyś ścigać zawodowo?

Nie. Wyścigi to nie dla mnie, ale oglądałem kiedyś Formułe 1.

Ja też oglądałem kiedyś Formułe 1, ale do czasu jak Robert Kubica jeszcze startował. Potem już niestety nie miałem powodu żeby dalej oglądać bo nie było już żadnego Polaka ;( Szkoda bo ciekawiło mnie to, a Robert był w tym całkiem dobry ;)

No ja tak samo miałem.

A czym się jeszcze interesujesz poza mechaniką?

Gram w piłkę nożną od czasu do czasu,też uwielbiam pływać.

Masz ulubioną drużynę piłkarską? Może masz ulubionego piłkarza?

Pewnie. Moja ulubiona drużyna to Real Madryt. Zapewne myślisz, że jak real to i Ronaldo, ale nie! Mój ulubiony piłkarz to Messi, ale trochę mnie zawiódł bo odszedł z reprezentacji Argentyny, bo przegrał już tam któryś finał pod rząd. Trochę żałosne... Moim mottem zawsze było to, aby "Walczyć, walczyć i walczyć! Upadłeś? Nic się nie stało! Dasz rade!"

I to motto, którym się kierujesz jest bardzo dobre i trzymaj się go ;) Jeszcze wróćmy do pływania. Lubisz tylko pływać czy kibicujesz również Otylii? xd

Tylko pływać. To moja pasja poza mechaniką :D

W takim razie zmieńmy temat. Masz może rodzeństwo?

Jestem jedynakiem. Każdy mówi, że nie chciałbym mieć rodzeństwa, że zaraz bym zdanie zmienił, ale ja myślę tak, że fajnie byłoby mieć młodsze rodzeństwo, a szczególnie brata. Uczyłbym go grać w piłkę itp.

Każdy ma inne zdanie. Ale nie wnikajmy w to bardziej. Masz może takiego oddanego przyjaciela, z którym spędzasz większość czasu i za którego byłbyś w stanie się poświęcić?

Tak. Mam takiego jednego przyjaciela. Nazywa się Hubert. Ma tyle lat co ja czyli 18. Znam go od 3 roku życia. Dość długo go znam, prawda?

Prawda :) To w takim razie ostatnie pytanie. Masz dziewczynę? xd A może dalej szukasz lub już masz upatrzoną jedną i starasz się o jej względy :P

Mam taką jedną na oku, ale nie chce nic mówić dopóki nie będziemy razem. Tak... staram się o jej względy :)

To powodzenia w takim razie ;)

Dziękuje.

Wydaję mi się, że już chyba wszystko co najważniejsze od ciebie wyciągnąłem xd Chcesz może kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam @Hubert i @"Ash Ketchum".

Na koniec dziękuję ci za poświęcony mi czas. Ciesze się, że ktoś sam się zgłosił do wywiadu i do zobaczenia na forum i serwerach NaFarcie.pl

Nie ma za co ;) Ja też dziękuję. Trzymaj się. Piona![/align]

• Like 8

No właśnie według mnie te emotki sa OK, sprawiają, że wywiad jakoś ciekawiej wygląda, a nie tylko teskts, tekst i tekst :D

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Nieustraszony"

lock.png

[/align]

Powód: Zamykam. Wkrótce dodam nowy wywiad ;) /cls

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.