Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Amazing

Ash Ketchum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja~Różowy

@AMAZ!NG ~Niebieski

[align=center]Siemka! Dzięki że zgodziłes się na ten wywiad! Zacznijmy od podstaw! Jak się nazywasz, ile masz lat? Gdzie mieszkasz?

Siemanko! Dziękuję za zaproszenie na wywiad z tobą. Mam na Imię Jakub,posiadam 16 wiosen oraz mieszkam w Chełmży

[/align]

[align=center] Chełmż? Może nam coś o niej opowiesz?

No akurat ta miejscowość jest na swój wygląd ciekawa lecz są pewne wątpliwości. Po pierwsze połowa tej miejscowości bierze zioło oraz mieli już problemy z policją, policja jest tu nie ogarnięta i spisują za byle gówno. Plusy tej miejscowości to takie,że są tu ciekawe miejsca,park ładny,są dwa fajne orliki do grania,plaż również trochę jest oraz Chełmża ma nawet ciekawą historię o sobie.Kiedyś,przed drugą wojną światową posiadaliśmy największą cukrownię w Europie lecz Niemcy ją zniszczyli.Równierz,jeśli ktoś zna  Bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego to wie, że akurat w tej miejscowości się urodził,a dokładnie  na ul.Chełmińskiej.Tak oto prezentuje się moja miejscowość

[/align]

Masz rodzenstwo?

[align=center]Tak,posiadam młodszego brata jak i młodszą siostrę.Brat 2 lata młodszy,chodzi do klubu piłkarskiego oraz dobrze się uczy. Siostra jest cztery lata młodsza,uczęszcza do kółka tetralnego,bardzo dobrze się uczy oraz ją kocham :)

Uczysz sie?

Tak,uczę się w miarę swoich możliwości. Zawsze klasę kończyłem z średnią nie mniej niż 4.00. Moim ulubionym przedmiotem jest WF oraz informatyka.Na WF'ie jestem najlepszy w kosza,należe do jednych z lepszych.Informaty?W tej szkole to jakieś kpiny,jakiś kur** Scratch który w życiu mi się nie przyda.

[/align]

Gdzie chciałbyś pracować w świecie dorosłych?

[align=center]Na razie o żadnej pracy nie myślę.Szkoła,szkoła i jeszcze raz szkoła!

[/align]

[align=center] Jak trafiłeś na tą sieć?

Jak trafiłeś na tą sieć?:Szukałem jakieś sieci z fajnym serwerem JB,ponieważ bardzo lubię takie serwery.Ciężko szukać takiego idealnego bo albo za mało ludzi,albo administracja się opierdziela,albo właściciel przyjmuje jakiś debili dla kasy.I tak oto w ten sposób trafiłem na JB a chwilę po tym wyruszyłem na forum się przywitać i poznać spoko ludzi

[/align]

Kim chciałbyś zostać na tym forum?

Jeśli chciałbym być kimś na tej sieci tp byłoby to UB T (UB S).

[align=center]Ta ranga wiąże się z odpowiedzialnością oraz z cierpliwością,nie raz ja byłem UBT i znam się na rzeczy,nie raz innym ludziom wysyłałem ss oraz im pisałem o co chodzi w bansie.Również na jednej sieci zdawałem testy które było ciężkie musiałem DOKŁADNIE sprawdzić 9 paczek ss'ów, do teraz pamiętam wynik,6/9.Cóż by więcej powiedzieć,mam czas,mam doświadczenie oraz lubię pracę w zespole dlatego będę się starał o rangę UB T.

Cola czy Pepsi?[/align]

Pepsi

Utopienie czy Spalenie żywcem?

Żadne z tych

Mars czy snickers?

[align=center]Mars

[/align]

[align=center]Ak47 czy M4?

M4[/align]

Cs go czy cs 1.6?

CS GO

[align=center]Dobra narazie kończymy! Chcesz kogoś pozdrowić?

Ciebie oraz wszystkich forumowiczów[/align]

[align=center]-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[/align]

• Like 4

Gdyby nie wypowiedzi AMEZING wywiad miałby 10 linijek po 4 słowa max... Zbyt krótko, postaraj się zrobić coś porządnie a nie na odwal się!

Czemu robicie krotkie wywiady?

I kiedy będa wywiady w formie audio lub video.

Byloby wtedy znacznie profesjonalnie i przyjemnie by sie sluchalo.

VT,TS3, czy Skype takie programy sa osiagalne dla kazdego.

Czekam na wywiad w formie audio lub video !

Co do samego wywiadu w formie pisemnej, niestety ale znow za krotki :)

Krótko, ale fajnie, doceniam to, że w końcu macie na tym dywaniku kogoś spoza administracji/modów :) + dla ciebie i czekam na następne wywiady.

• 5 lat później...
  • Junior Admin
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.