Skocz do zawartości

[KOSZ]Kolejny wywiad by Nieustraszony ;)

Nieustraszony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Przedstawiam wam kolejny wywiad by Nieustraszony ;D Miłego czytania ;)

W takim kolorze będą moje wypowiedzi.

W tym kolorze natomiast będą wypowiedzi @"|_^MALYSZ^_|".

Na początku od razu chcę ci podziękować @"|_^MALYSZ^_|", że w ogóle zgodziłeś się na ten wywiad ;)

Nie ma sprawy.

Zatem zacznijmy od paru podstawowych pytań. Przede wszystkim przedstaw nam się, powiedz nam ile masz lat oraz jeśli możesz powiedz nam skąd pochodzisz.

Witam. Jestem najlepszy na serwie i nazywam się "Bang Bang - Malysz" :P To znaczy Rafał :D Mam już 23 lata :(  Mieszkam w Ełku.

Mieszkasz w Ełku. A możesz nam napisać, gdzie to mniej więcej jest? Obok jakiego większego miasta?

Hmm... no Mazury oczywiście. Nie wiem... Suwałki? Ze 100 km od Białegostoku. Nie wiesz gdzie jest Ełk? No weź! Nawet Papież u mnie kiedyś był (hehehe) :D Serio ;)

Może i wiem, ale to jest wywiad :D Przechodząc do kolejnego pytania możesz nam coś o swojej miejscowości opowiedzieć? Zachęcić nas do wbicia do ciebie na piwko? xd Co jest u ciebie takiego ciekawego? Jakie macie atrakcje? Może coś interesującego u was się wydarzyło ostatnimi czasy bądź wkrótce wydarzy?

No jasne, zapraszam każdego jak będzie stawiał :D A miasto jak miasto, z tym że dużo tu jezior, rzek czyli wszędzie jest gdzie pływać xd Z takich wydarzeń to był u nas niedawno koncert pod tytułem "Hip hop raport". Same gwiazdy polskiego hip hopu grały. Jak ktoś poszuka na YouTube to na pewno znajdzie filmiki z koncertu. Impreza jest spoko dla osób które lubią ten rodzaj muzyki rzecz jasna.

Twój wiek - jak wspomniałeś - to 23 lata. Co na chwilę obecną porabiasz? Pracujesz? Może się uczysz? A może jedno i drugie?

Pracuję obecnie w "Porta Drzwi" przy produkcji ościeżnic - tak dokładnie. A kiedyś w pizzeri pizze kręciłem :D Niektórzy z NaFarcie.pl może dalej pamiętają ;)

Ościeżnice... a co to takiego?

To samo co futryna :D Dla w ogóle nie kumatych futryna to to coś w koło drzwi (hehe) xd

Aha ;) I po co sobie życie komplikować jak można było od razu napisać, że robisz przy futrynach :P Podoba ci się ta praca czy zastanawiasz się nad jej zmianą, albo już szukasz nowej? xd

Podoba mi się. Nie jest zła. Zawsze mogło być gorzej :P

To teraz poraz na ostatnie z podstawowych pytań :) Czym się na codzień interesujesz? Sport? Muzyka? Informatyka? Może grasz na jakimś instrumencie? Tańczysz? Opowiedz nam cos o swoim wolnym czasie, jak go spędzasz?

Ogólnie to mam mało wolnego czasu. Jak go jednak mam to spędzam czas ze znajomymi przy piwku oczywiście ;P Lubie też od czasu do czasu pograć na ONLY DD2.

A inne zainteresowania? Nie oglądasz filmów? Nie słuchasz muzyki?

Oglądam, ale to takie tam... Dragon Ball - bajka z dzieciństwa :) Mam wszystkie sezony ściągnięte na dysk :D Obejrzałem całego z 3 razy, może 4. Jeszcze kostką rubika się kiedyś lubiłem bawić ;P Poza tym interesuję się Counter-Strike, League of Legends, ogólnie grami i oczywiście kobietami :D

A muzyka? Słuchasz jej?

Tak. Disco Polo oczywiście xd

Masz jakiś ulubiony kawałek? Może zespół?

Akcent i Boys, ale Akcent bardziej. "Los chce ze mną grać w pokera raz mi daje raz zabiera... para papara papa ooo ooo aaa" :D

Hahaha. Masz już 23 lata więc o rodzeństwo pytał cię nie będę :D Ale masz może dziewczynę?

Mam rodzeństwo... siostrę starszą o rok. Jeśli chodzi o dziewczynę to jestem obecnie z jedną od około 5 lat chyba. Nie pamiętam dokładnie. Dobrze, że tego nie czyta bo dałaby mi popalić :D

Myślisz, że to jest ta jedyna? Planujecie już ślub? xd Chcecie ze sobą spędzić resztę życia?

Chyba na to się zapowiada ;) Serce nie sługa.

To powodzenia. Życzę wam jak najlepiej :)

Ok, nie dziękuje :P

Jesteś jedną z dłużej grających osób na sieci NaFarcie.pl. Jak oceniasz serwerownie?

No niestety spadło coś nam graczy. Kiedyś było ich więcej niż obecnie, ale podobno wracamy na dobre tory, że tak to ujmę. A sieć sama w sobie nie jest zła. Inaczej by mnie tu nie było ;)

Jak oceniasz graczy oraz użytkowników sieci? Ludzie są w porządku czy jacyś nieułomni goście, że tak to powiem xd

Nawet spoko ludzie. Idzie się dogadać z każdym, tylko niestety dużo osób odeszło z sieci... ;/ Ale mamy za to dużo nowych użytkowników ;)

A jak oceniasz Administrację? Co sądzisz o ich aktywności w ostatnim czasie i jak oceniasz ich pracę?

Nie mam zdania na ten temat. Jak robią swoje to jest dobrze :D

Może na końcu powiedz nam co chciałbyś zmienić na sieci? Coś z wyglądem na forum? Może coś na serwerach? Może chciałbyś żeby ktoś odszedł (bo się nie nadaje na dane stanowisko) albo ktoś inny awansował?

Przede wszystkim to ja powinienem awansować na głównego UnBan Team tak jak @Eryk172 gdzieś napisał w poście :D A tak poza tym to brakuje mi @"tubis" i @"-Easy-". Starej ekipy NaFarcie ;(

To już chyba będzie tyle z mojej strony, chcesz kogoś jeszcze pozdrowić?

Jasne ;) Pozdrawiam @"terrorystka" (buziaczki) i @"Polo[PzU]" (nie mogę się już doczekać zjazdu ;)) To tyle ode mnie. Dziękuje za wywiad :)

To w takim razie ja również dziękuję ci jeszcze raz za to, że poświęciłeś mi czas na ten wywiad i do usłyszenia! :)

Siemka ;)

Komentujcie, piszcie, może jakieś rady dla mnie znajdziecie ;) Krytyka mile widziana :D[/align]

• Like 11

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Ten temat został zamknięty przez moderatora @"Nieustraszony"

lock.png

[/align]

Powód: Zamykam. /cls

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy,

Ekipa - NaFarcie.pl

• 5 lat później...
  • Junior Admin
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.