Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z Vole'NNN :)

Nieustraszony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Przedstawiam wam mój drugi wywiad z serii wywiady z Administracją :D

Po raz drugi Ja czyli @Nieustraszony xd

Nasz Moderator Globalny czyli nie kto inny jak @"Vole'NNN" ;)

Witam cię Vole'NNN, z tej strony Nieustraszony jak widzisz ;) Piszę do ciebie, ponieważ stopniowo staram się o rangę Redaktora i zanim złoże podanie chciałbym zrobić jeszcze jeden wywiad. Wywiad byłby z osobą, z którą jeszcze nie był przeprowadzany, a z tobą żadnego nie znalazłem. Czy znalazłbyś w związku z tym trochę czasu i poświęcił mi go na udzielenie odpowiedzi na kilka pytań? :)

No nie wiem... Jestem na sieci już prawie 3 lata więc wydaję mi się każdy mnie zna... ;P Albo w sumie dawaj xd

Zatem na początku przedstaw nam się, podaj nam swoje imię, wiek, i powiedz nam skąd pochodzisz? Bez tego raczej nie ruszymy dalej :D

Nazywam się Kamil. Mam 16 lat i pochodzę z okolic Kielc. Mieszkam na wsi, która liczy - Hmmm...? Sam nie wiem xD

Masz 16 lat czyli zapewne rozpocząłeś teraz 3 gimnazjum, dobrze liczę? xd

Nie ;P Chodzę do Technikum :)

Czyli o roczek się pomyliłem :D Jak dobrze, że jeszcze pytania kolejnego nie zadałem xd Czyli zacząłeś pierwszą klasę technikum. Jak tam początki w nowej szkole? Jaki kierunek sobie wybrałeś?

Wybrałem sobie gastronomię, gdyż na przeciwko mojego domu jest sala bankietowa. Płaca niezła, zawsze na coś by było ;) Chodzi mi tylko o zdanie matury. Gdy już zdam mam zamiar iść do szkoły Policyjnej i BĘDĘ PSEM! A tak serio wybieram ten zawód, ponieważ mój wujek jest Policjantem w Warszawie na wysokim stopniu i zawsze gdzieś tam by mnie "wepchnął" ;P Nie zapominajmy też o zarobkach i "immunitetach" będąc policjantem :)

No tak, ale też nie zapominajmy o tym, że policjant jest bardzo odpowiedzialnym stanowiskiem. Osoba będąca Policjantem powinna być przecież wzorem do naśladowania ;P

Tak, to prawda, ale jest dużo takich **** policjantów, chociażby z drogówki, którzy sobie nic z tego nie robią.

Niestety, ale tak jest. I mimo odpowiedzialności jaka spoczywa na tym stanowisku trafiają sie ludzie, którzy się tym nie przejmują oraz wiecznie naginają zasady. Czyli gastronomią prywatnie zbyt się nie interesujesz?

Gastronomią zbytnio nie, choć mam tam jakieś umiejętności podstawowe, ale bardziej interesuje mnie zdanie matury.

Skoro się zbytnio gastronomią nie interesujesz napisz nam w takim razie co lubisz robić? Napisz nam o swoich zainteresowaniach.

Przede wszystkim interesuję się piłką nożną. Jestem zawodnikiem klubu, który po czterech latach w końcu awansował do Ligi Okręgowej. Na chwilę obecną dążymy do umiejętności naszych starszych kolegów, którzy są w "Junior Ekstraklasie". Ruch to zdrowie! Pamiętajcie! Pamiętaj @David :P Trenuję już dość długo i nie zamierzam zrezygnować :) Drugim moim zainteresowaniem jest jazda na rowerze lecz taka bardziej ekstremalna, z którą też wiążą się problemy - mówię tutaj o moim dzisiejszym "wypadku", rower obecnie nie jest gotowy do jazdy XD Lubię się też zrelaksować i zagrać np. w Counter-Strike'a czy coś innego jednakże ostatnio na to nie mam czasu. Dużo by jeszcze wymieniać, ale to są 3 podstawowe.

Interesujesz się Piłką Nożną. Czy oglądasz w takim razie również rozgrywki piłkarskie w telewizji? Masz jakąś ulubioną drużynę, którą dopingujesz?

Od małego interesowały mnie 2 kluby - Real Madryt oraz Legia Warszawa. Kibicuje im mocno, choć Polska liga nigdy nie będzie dobra. Co z tego że Legia jest w Lidze Mistrzów? Dostaną w dupę i będą płakać - choć zarobili już sporo na tych eliminacjach więc może coś po trochu będzie się działo. Na razie klapa ;(

W każdym razie na chwilę obecną najważniejsza według mnie jest nasza Polska reprezentacja! W końcu Biało - Czerwoni świetnie zaprezentowali się podczas EURO - przynajmniej ja tak uważam. Jak oceniasz naszą zupełnie odmienioną drużynę? Jak wypadną według ciebie podczas Mundialu?

Przede wszystkim tą drużynę odmienił Nawałka - Zajebisty gość! To dzięki niemu Polska może grać teraz z najmocniejszymi reprezentacjami. Za czasów Smudy i Fornalika nie było to możliwe. Teraz bardzo im kibicuję, aby grali dobrą piłkę ;) Jutro mecz!

Jutro mecz, który rzecz jasna WSZYSCY musimy zobaczyć! :D Napisałeś, "że lubisz ostrą jazdę, z którą tez wiążą się problemy. Wspomniałeś też, że twój rower nie nadaję się obecnie do jazdy. Możesz nam napisać co ci się stało? ;) Wiem jak taka ostra jazda wygląda oraz że równie to bywa ;D

Ogólnie to jeździłem po skałkach. Coś z przerzutkami mi się zepsuło i koło się telepota. Ale to co najdziwniejsze... Hamowałem cały czas tylnim hamulcem. Tuż po zjeździe patrzałem jak tam sprzęt. Przejechałem trochę i się zdziwiłem bo hamulec przedni mi wyleciał, a ja nie hamowałem nim, ale rower ma jeszcze gwarancje więc jest spoczko XD Po tym zdarzeniu kolega przyjechał zabrać go.

Ale mam nadzieję, że z tobą wszystko w porządku. Tak? xd

Na szczęście tak :)

Dobrze, to zmieńmy już temat. Słuchasz muzyki? Na pewno słuchasz xd Masz może swój ulubiony gatunek muzyczny? Może posiadasz swój ulubiony zespół bądź utwór?

Słucham wszystkich piosenek, oprócz Metalu i Rocka XD Dużo mam ulubionych wykonawców. Ostatnio w słuch mi wpadły piosenki po angielsku, od Pop'u do Hip&Hop.

Możesz nam podać jakichś wykonawców, których słuchasz? Możesz podać tych wykonawców, których piosenek masz najwięcej xd

1.

2.

3.

A filmy? Jaki lubisz najbardziej? I czy w ogóle oglądasz cokolwiek?

Szybcy i Wściekli - zawsze mi się podobała ta seria. Właśnie nie mogę się doczekać premiery Szybcy i Wściekli 8 :) Z seriali polecam "Pierwsza Miłość".

Szybcy i wściekli ;) Zupełnie jak ja! Uwielbiam całą serię chociaż według mnie zbyt odeszli od głównego wątku, czyli zbyt odeszli od wyścigów, tuningu szybkich samochodów, a poszli w ostrą akcję ;) Ale mimo tego, tak jak wspomniałem, uwielbiam całą serię i również wyczekuję kolejnej części  :D A jeśli chodzi o gry to grywasz tylko w Counter-Strike'a? I czy tylko w 1.6 czy może też grywasz w wersję Global Offensive? Jakie jeszcze gry możesz nam polecić?

Grywam obecnie w 1.6 oraz GO. Mam jednak słaby komputer. Zamierzam teraz pod koniec września sobie zamówić nowy, znawca zrobił wycenę już w lipcu więc jest OK.

Dobra, to teraz napisz nam jeszcze czy masz rodzeństwo?

Tak, mam siostrę, która ma 8 lat :)

I jak wyglądają wasze relacje? Wszystko jest w jak najlepszym porządku czy lubicie się tępić, że tak to nazwę ;D

Jesteśmy chyba jak każde rodzeństwo czyli kłótnia, przedrzeźnianie itp. xd

A dziewczyna? Masz obecnie jakąś? A może starasz sie o względy jakieś kobiety? ;P

Nie mam dziewczyny. Jestem wolnym człowiekiem i na razie mi to nie przeszkadza :)

Wydaję mi się, że już dość dużo się o tobie dowiedzieliśmy ;) Tradycyjnie może chcesz kogoś na koniec wywiadu pozdrowić?

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów!

To w takim razie ja również pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a tobie @"Vole'NNN" dziekuję za poświęcony mi czas i żegnam się z tobą serdecznie ;)

Do widzenia.

Mam nadzieję, że wywiad się wam ponownie spodoba ;)[/align]

• Like 15

Nieźle, wyłapałam kilka błędów, jednak jeden rażący i to podwójny - "gastronomiom". Popraw to błagam ;-;

Poza tym leci +, dobra robota, rozwijaj się i powodzenia z przyjęciem podania :)

• Like 1

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.