Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z ROMANEMHARDCOREM

Ash Ketchum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam! Moim dzisiejszym gościem jest RomanHardcor! Zapewne możecie o nim dużo nie wiedzieć dlatego postanowiłem

[/align]

[align=center]przeprowadzić z nim wywiad! Zapraszam do lektury i miłego czytania!

[/align]

[align=center]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[/align]

Ja~Różowy

Roman~Szary

[align=center]Siemka! Dzięki że zgodziłeś się na wywiad! Zacznijmy może od podstaw. Jak się nazywasz? Ile masz lat?

Nie ma sprawy :P Nazywam się Daniel i w maju tego roku skończyłem 14 lat.[/align]

Jeszcze 2 lata i legalny B) Powiesz nam gdzie mieszkasz? (adres też możesz)

[align=center]Jak widać w moim profilu, ponieważ nigdy tego nie ukrywałem bo nie ma to najmniejszego sensu. Mieszkam w Bełchatowie blisko centrum.

[/align]

[align=center]Zapewne nie masz rodzeństwa?

[/align]

[align=center]Nieee, jestem jedynakiem mam jedynie siostrzenice i siostrę cioteczną

[/align]

[align=center]Jesteś dobrym uczniem? (2 klasa tak?)

[/align]

[align=center]Zależy jak na to spojrzeć, jak chcę to potrafię. W pierwszej klasie miałem tak średnią ze wszystkiego 3 coś, głównie wynikało to z dużej ilości nieobecności i niechęci do nauki ale mimo to polubiłem niemiecki i miałem 5 na koniec i jeżdziłem na róźne konkursy i 5 z WF a tak to resztę olałem.  "Jesteś dobrym uczniem?" To takie ogólnie stwierdzenie więc zapewne pytasz także o zachowanie, z tym też było różnie i wyszła tam z zachowania ledwo dwójka.

[/align]

Jeżeli bez skrupułów podpalasz ławki to lepiej nie bedę się pytał o zachowanie.

[align=center]Jakie ławki ? :D Ale mówiąc szczerze jestem zwykle spokojnym i miłym człowiekiem ale jak każdemu z nas czasami włącza się taki przysłowiowy "człowiek skurwiel".

[/align]

[align=center]Dobra przejdźmy dalej! Masz już dziewczynę, a może nadal podrywasz tą swoją Katarzynkę?

Obecnie wolny ( ͡° ͜ʖ ͡°)  Nie ma to jak podrywanie przez neta, heh :D Z Kaśką jesteśmy dobrymi znajomymi ;P

Dobra więc teraz może powiedz nam coś o zainteresowaniach.

Głównym moim zainteresowaniem jest sport, uwielbiam sporty takie jak kalistenika, akrķobatyka czy też parkour połączony z freerunem. Ale również w wolnym czasie tworzę grafikę może nie z takim zapałem jak kiedyś ale nie zrezygnowałem z tego. Lubię też "bawić się w fora internetowe", pograć w np w CS 1.6 ale również jak mi się nudzi i mam fajny pomysł to napiszę jakiś plugin pod cs.

A muzyka? Zapewne słuchasz jej. Polecisz jakieś fajne kawałki?

Muzyka także, GrubSona słuchałem jak miałem 8 lat i mam jego 3 płyty na półce i wracam do tych kawałków często. Od początku tego roku także usłyszałem o Polskiej Wersji, usłyszałem takie kawałki jak "Studnia bez dna" czy "Lepiej to Zostaw" i od razu poleciał przelew na preorder. Także spory czas słucham Peji z 3-4 lata będzie i pomimo, że nie mam za wiele lat to uwielbiam kawałki z takich płyt jak "Styl życia gnoja" czy "Slums Attack".

Dobra na razie kończymy! Chcesz kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam ekipę z JB z czasu czerwiec - sierpień 2015, ale także nowe osoby z którymi miałem dobry kontakt. Także pozdrowienia dla @"'Bu~zk3N`"'a , który przywitał mnie na serwerze banem i dla @"Kasia :3" za miły spędzony czas na serwerze choć kontakt jest do dziś ;P Ps. @David kc

[align=left]--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[/align]

Z pewnego powodu

udostępniłem tylko część wywiadu. Druga część pojawi się w ciągu 3 dni.

[/align]

• Like 10

Strasznie króciutki wywiad, mogłeś każde pytanie rozwinąć i byłoby już o wiele ciekawiej ;) Popraw również trochę kolorystykę bo widzę, że coś nie tak. No ale + oczywiście na zachętę leci :D

• 5 lat później...
  • Junior Admin
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.