Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z David ;)

Nieustraszony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Przedstawiam wam mój pierwszy wywiad na tej sieci ;)

Ja czyli @Nieustraszony -> zielony

@David -> zółty

Witaj David. Chyba wiesz kto pisze :P Ostatnio byłeś chętny do wywiadu, o którym pisalismy. Teraz korzystając z tego, że mam czas chciałbym cię zapytać czy nie zechcesz może wziąć udziału w moim wywiadzie?

Elo, no pewnie, dawaj.

Zacznijmy więc od podstaw, zatem na początku przedstaw nam się, powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat oraz napisz nam skąd pochodzisz?

Mam na imię Daniel. Mam 22 lata. Mieszkam w mieście, które zwie się Kościerzyną znajdującym się w województwie Pomorskim.

Masz 22 lata, zatem może się jeszcze uczysz, a może już rozpocząłeś pracę?

W tym roku skończyłem drugi raz zawodówkę i teraz idę do szkoły policealnej, zaocznie i jakąś pracę też chce sobie znaleźć, między innymi po to, żeby pomóc mamie i ogarnąć ten mój złomiasty komputer :D

Napisałeś, że drugi raz skończyłeś zawodówkę, a jakie kierunki?

Pierwszy to Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych - tak zwany Hydraulik. Niestety egzamin zawalony - praktyka zdana, ale pisemny już nie ;P Drugi to Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - tak zwana wykończeniówka, trzy zawody w jednym z czego mi się udało tylko jeden zdać z trzech praktyk, ale pisemne niestety nie poszły dobrze ;(

No to mimo tych wyników z egzaminów i tak brawo dla ciebie za ukończenie dwóch kierunków, za chęci przede wszystkim ;) W każdym razie skończmy może już rozmawiać o twoim wykształceniu :D  Przejdźmy do ciekawszych tematów :D Masz może rodzeństwo?

Nie, jestem jedynakiem.

O proszę, rzadko w dzisiejszych czasach zdarza się być jedynakiem.

Ale w sumie to jest mi z tym dobrze.

Dlaczego? Dobrze jest mieć brata czy siostrę, zawsze jest kogo gnoić ;D

Bo czasem, jak widzę jak inni się użerają z własnym rodzeństwem, to ja bym to dziecko pięć razy przez okno wyrzucił xd

No, ale różnie to bywa, ja na przykład nie wyobrażam sobie być jedynakiem xd Skoro zapytałem cię o rodzeństwo to powiedz nam czy masz może dziewczynę? Jak się zwie twoja wybranka ;)

A to już zachowam dla siebie :P

No to w takim razie porozmawiajmy o miejscu, z którego pochodzisz. Napisałeś bowiem na początku wywiadu bowiem, że mieszkasz w mieście, który zwie się Kościerzyną i znajduje się w województwie Pomorskim. Możesz coś nam o swojej miejscowości powiedzieć, napisać jakie macie atrakcje?

Co tu dużo opowiadać? Jedna z dziur w naszym kraju ;P Mamy Muzeum Akordeonu jedyne w Polsce jak i chyba na świecie. Posiadamy również muzeum parowozów  oraz mamy także - jako jedno z nielicznych miast - Sanktuaria. W kościele, gdzie byłem chrzczony została ukoronowana Matka Boża i poświęcona przez Świętego Jana Pawła II jak był na pielgrzymce. Jest u nas jeszcze chyba największy w Polsce pomnik Wybickiego. No i to jest tyle z takich atrakcji. Mamy też miejsce gdzie odbywają się we wakacje takie imprezy typu mini koncerty. W tym roku wyjątkowo zaprosili gwiazdy Disco polo to znaczy Ivan Komarenko, Mario, Piękni i Młodzi. Centrum miasta pękało wtedy w szwach ;)

I to jest dziura? Nie widziałeś miejscowości obok mojej :D

Tak bo nic tu się nie dzieje. Raz na rok na dni miasta władze zapraszają gwiazdy i nic poza tym.

No jeśli tak na to patrzyć to może i dziura :P Ale nie zagłębiajmy się w ten temat już bardziej xd Przejdźmy do następnego pytania. Napisz nam czym się interesujesz, muzyka, sport, może informatyka?

Oczywiście lubię oglądać filmy, bardziej Fantastyka jak i Science Fiction. Siedzę też trochę w Superhero czyli filmy typu Marvel oraz DC, ale bardziej Marvel. Wychowałem się na bajkach Marvela i Pokemonach, Pokemon oraz Power Rangers xd Ale oczywiście #GimbyNieZnajo :D

Pokemony, Power Rangers, też się na tym wychowywałem, doliczmy jeszcze do dzieciństwa takie anime jak Yu-Gi-OH, Duel Masters, Beyblade ;)

Te 2 pierwsze znam, ale ogólnie anime się nigdy nie interesowałem. Zawsze wolałem zwykłe bajki.

A czymś innym poza filmami interesujesz się? Sport, muzyka, może informatyka?

W sumie to interesuję się jeszcze E-Sportem. Kibicuje naszym Polskim Drużynom w Counter-Strike Global Offensive ;)

A muzyka? Na pewno jej słuchasz. Jakie są twoje ulubione gatunki muzyczne, i od razu zapytam masz może jakichś ulubionych wykonawców? Może masz jakieś ulubione utwory?

Mam wielu ulubionych artystów i słucham różne gatunki muzyczne. Moja playlista na telefonie zawiera muzykę od disco po rocka. Ogólnie mówiąc słucham to co wpadnie mi w ucho.

Czyli zupełnie jak ja chociaż u mnie przeważa rock xd No, ale o zainteresowaniach to chyba będzie tyle. Jesteś Vice Administratorem na naszej sieci. Chętnie poznałbym, zresztą na pewno inni też, historię jak udało ci się tego dokonać, jak zostałeś Vice Administratorem oraz jak trafiłeś w ogóle na NaFarcie.pl?

Trafiłem na NaFarcie dzięki Arcziemu. Kiedyś - zupełnie przypadkiem trafiłem na jego sieć i tam grałem na EASY COD. gdy kiedyś wbiłem na TeamSpeak Arczi darł się wiec z ciekawości wszedłem za nim na kanał i tak zacząłem grać na JailBreaku. Miałem małą spinę z Adminem o nicku "Destroyer" (taki ma nick na forum jak coć) złożyłem podanie na Admina w święta i tak mnie przyjęli. Potem grałem i jakoś chyba w lutym 2015 złożyłem podanie na Moda. Byłem nim jakoś ze 2 miesiące po czym z byłym Head Adminem założyliśmy, można powiedzieć, sieć, a właściwie on założył - ja byłem Junior Administratorem, ale moja przygoda z tamtą siecią trwała do wakacji po czym odszedłem. I jakoś we wrześniu 2015 wróciłem na NF. Nie wchodząc na żadne strony od Counter-Strike ani na STEAM przez 2 miechy. Wróciłem, zacząłem grać,  złożyłem podanie na Adma. Rzecz jasna zostałem przyjęty na to stanowisko. Potem złożyłem podanie na moderatora, również zostało przyjęte, po czym po jakimś czasie odszedłem z sieci przez kulturę jaką niektóre osoby sobą prezentowały. I pewnego dnia pisze do mnie nasz Head Admin, że chce mnie na Moda xd Upierałem ze nie chce, ale jednak ostatecznie zdecydowałem się nim zostać i od tamtej pory wspinałem się po szczeblach do obecnej rangi. i jak widać jestem na tym stanowisku do teraz ;)

No i dobrze, że jesteś na sieci bo potrzebne są takie ogarnięte osoby jak ty xd Wydaje mi się, że już wystarczająco możemy dowiedzieć się o tobie xd Tak więc kończąc już wywiad może chcesz kogoś pozdrowić?

Chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników NaFarcie, tych którzy mnie trawią i nie trawią :D Pozdrawiam również Ciebie ;)

Dziękuję w takim razie za pozdrowienia oraz za poświęcony przez ciebie czas, i w takim razie do usłyszenia ;)

Dzięki za wywiad i trzymaj się ;)

Tak jak na początku wspomniałem jest to mój pierwszy wywiad na tej sieci, ale ogólnie miałem z tym do czynienia już kiedyś.Było to jednak trochę czasu temu bo co najmniej 2 lata temu więc mimo tego odstępu czasu mam nadzieję, że się wam ten wywiad spodoba ;)[/align]

• Like 11

wygląda to lepiej niz mydslałem xD Leci +

Keczup tak dostal pozwolenie do wywiadów mogą ^^

• Like 1

@Nieustraszony wywiad zrobiony bardzo profesjonalnie. Z chęcią zobaczylbym więcej twoich wywiadów. I widzę cie w robi redaktora :) Oczywiście +

912 wywiad z Davidem, jeżeli to ktoś na prawdę czyta to chyba nie jest normalne... Weźcie zróbcie wywiad z kimś kogo jeszcze nie przepytywaliście robienie wywiadów ciągle z takimi samymi osobami nie ma sensu, takie jest moje zdanie, chociaż wywiad jest bardzo dobry, mimo tego wszystko psuje fakt, że Davida historie to słyszałem już z 5 razy...

wygląda to lepiej niz mydslałem xD Leci +

Keczup tak dostal pozwolenie do wywiadów mogą ^^

Bo na początku jak pisaliśmy faktycznie to trochę wyglądało porąbanie, zagmatwane, żadnych znaków, a tutaj poukładane w logiczną całość, jeden temat do końca omówiony i dopiero następny :D Zdania są, znaki interpunkcyjne, oraz poprawione literówki xd

Wow Spoko wywiad! Czasem są powtórzenia ale mega mi się spodobał! @David Udzieliles pozwolenia na użycie żółtego?

Jestem tego świadomy, już wtedy byłem, ale nie mogłem znaleźć odpowiednik słów, zwrotów, żeby zmniejszyć liczbę powtórzeń.

@Nieustraszony wywiad zrobiony bardzo profesjonalnie. Z chęcią zobaczylbym więcej twoich wywiadów. I widzę cie w robi redaktora :) Oczywiście +

Wkrótce byc może złoże podanko ;)

912 wywiad z Davidem, jeżeli to ktoś na prawdę czyta to chyba nie jest normalne... Weźcie zróbcie wywiad z kimś kogo jeszcze nie przepytywaliście robienie wywiadów ciągle z takimi samymi osobami nie ma sensu, takie jest moje zdanie, chociaż wywiad jest bardzo dobry, mimo tego wszystko psuje fakt, że Davida historie to słyszałem już z 5 razy...

No tak, chciałem z kims innym, z kimś z kim jeszcze wywiadu nie było, ale afa. nie chciał, a Eryka złapać nie mogłem :D Ale kiedyś z nimi zrobię wywiad xd

Ogólnie miałem wrażenie, że ten wywiad to po pierwsze jest za krótki, a po drugie , że słabo mi wypadł, ale skoro takie są opinie jestem jak najbardziej zadowolony ;) I wkrótce zrobię następny wywiad :D

• Like 2

@Nieustraszony popraw z diecezje na Sanktuaria bo nie mogłem sobie o tym przypomnieć pisałem CI o tym na steam xd

@Nieustraszony popraw z diecezje na Sanktuaria bo nie mogłem sobie o tym przypomnieć pisałem CI o tym na steam xd

Zrobione. Zapomniałem to wcześniej zmienić ;)

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.