Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad - Tobii

Ewka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mua - niebieski

Tobii - fioletowy

No to zaczynamy! Witaj Tobii. Na początku zaczniemy od prostych pytań, dopiero później będziesz miał szansę na prawdziwy wysiłek umysłowy. Jak masz na imię? Skąd jesteś? Ile masz lat?

Hejka :D Na imię mi Kamil, pochodzę z małej wioski nie daleko Zamościa. Wybiło mi już 18 wiosen :c

Hmm, Zamość. Lubisz to miejsce, ogólnie swoją okolicę? Może chcesz się w przyszłości wyprowadzić, jesteś już w końcu dorosły. Jakie są więc Twoje plany dotyczące miejsca zamieszkania?

Swoją okolice uwielbiam w końcu tutaj się urodziłem i przeżywałem boskie lata dzieciństwa za którymi teraz tęsknie :c, lecz jak to każdy młody zbuntowany chciałbym gdzieś się przenieść. Kiedy i gdzie jeszcze nie wiem ^^ póki co mam tutaj jeszcze szkołę i nigdzie się nie wybieram.

Rozumiem, masz jeszcze czas na przeprowadzkę, to jest pewne :) . Dzieciństwo to, w istocie, magiczny czas. Jak przebiegało Twoje? Masz jakieś sytuacje, które trwale zapadły Ci w pamięci?

Ojj dużo by tego było wyliczać. Wiadomo, realizowanie najgłupszych pomysłów jakie mogły przyjść do głowy typu "Niewidzialna lina rozciągnięta przez jezdnię" ^^ (kto to robił to wie o co biega) :D następnie ucieczki przed rozzłoszczonymi kierowcami :D Zabawy w chowanego, policjanta i złodzieja tak to były świetne zabawy z dala od internetu, gier komputerowych itp :D

Ha! Sama pamiętam te czasy :D . Faktycznie, to było piękne... Niestety, teraz integracja w życiu realnym z innymi ludźmi zanika. Głównym powodem jest internet. Czy uważasz jednak internet za zło, które  tworzy kolejne stada otyłych, bezmyślnych ludzi, a może to po prostu zwykły wynalazek ułatwiający ludziom życie? Jakie jest Twoje zdanie?

Internet, największe z obecnych mediów, pomocne w życiu ale cóż tak jak wszystko ma swoje wady i zalety, a to czy to ono tworzy jak to sama ujęłaś "stada otyłych, bezmyślnych ludzi" nie sądzę aby to internet był tego powodem. Każdy z nas ma swój rozum i wie jak go używać, wiec to od nas zależy czy w pełni nas pochłonie i zawładnie naszym życiem, czy też będzie zwyczajną odskocznią od życia codziennego.

Mądre słowa. Mogłabym je sobie nawet wytatuować :P . Teraz czas na pytania o internetowych trendach i tematach, które są teraz na topie. Aborcja. Jedna wielka kontrowersja. W niektórych krajach dopuszczalna jest nawet po urodzeniu dziecka, jednak należy jej wtedy dokonać szybko (dziwne, że to wciąż jest uważane za aborcję, prawda?). Co sądzisz na temat aborcji? Powinna być u nas legalna czy nie?

Hah nie sądziłem, że takie pytania padną. Tak szczerze to (jeśli kogoś to obrazi to z góry przepraszam) jest mi to obojętne czy będzie ona legalna czy nie. Tylko dziwie się jeśli osoby kochające się ze sobą bez zabezpieczeń,wiedząc jakie ryzyko się z tym wiąże, decydują się na takie rozwiązania. Odnoszę nawet wrażenie że aborcja zaczyna być traktowana jako środek antykoncepcyjny ostatecznego ratunku. Sam nigdy bym się do tego nie posunął ale cóż każdy jest panem swojego losu i jeśli wolą takie rozwiązania to trudno ich decyzje ich sprawy.

Nawet się z Tobą zgadzam, przecież nawet jeżeli aborcja będzie nielegalna, to osoba chcąca usunąć dziecko jak najszybciej i tak to zrobi, prawda? Wiesz co jeszcze jest topowym tematem? Pewnie nie zgadniesz.

Niestety nie mam pojęcia. Te tematy potrafią się zmienić w ciągu kilku minut, więc zaskocz mnie ^^

Teraz topowym tematem jest szkoła! Wszędzie w telewizji możemy ujrzeć reklamy typu "rozpocznij szkołę z nami, kupując to otrzymasz tamto. Toteż mam pytanie dotyczące edukacji, a właściwie dwa pytania. Czy likwidacja gimnazjów jest rzeczywiście potrzebna? Sam wolałbyś "iść" systemem edukacji bez gimnazjów czy z?

Szkoła ^^ miejsce znienawidzone przez nastolatków :D Nie jestem w stanie pojąć tych reform edukacji i rzeczy które mają one zmienić. Likwidacja gimnazjów nie wiem co ona ma dać dobrego a raczej co ma złego zlikwidować. Moim zdaniem jest to kolejny wymysł minister edukacji, który wprowadzi tylko zamieszanie i chaos. Osobiście cieszę się, że ukończyłem już gimnazjum i nie muszę uczestniczyć w tym czymś co oni wyprawiają. Nie wiem jakby mi się uczyło w systemie bez gimnazjów. Wiem natomiast że taki system już kiedyś był i został zmieniony na "lepszy" gdzie zostały dodanie gimnazja, więc czemu chcą zmieniać ten "lepszy" system edukacji? Teraz pozostaje nam czekać na efekty tych zmian, zobaczymy czy będą one lepszy czy gorsze :)

Dobre pytanie, też często się nad tym zastanawiam. Przecież nie jest tak, że ta reforma nie ma wad, właściwie ma ich wiele. Wielu ludzi straci pracę, a także będzie to dość duży cios finansowy dla państwa. No nic, w końcu to oni tu rządzą...  

Poznaliśmy już Twoje zdanie na poszczególne tematy, znamy mniej więcej Twoje poglądy (na pewno nie wszystkie, ale jakaś część już jest). Teraz czas na poznanie całego Ciebie, Twojego gustu itd. Więc, załóżmy, że szkoła się jeszcze nie zaczyna, a Ty masz mnóstwo wolnego czasu. Jak go wykorzystujesz? Co lubisz robić w wolnym czasie? Masz pasję, której oddajesz się całkowicie?

Cóż jakbym mógł to całymi dniami grał bym w siatkówkę <3 A czas to różnie jednego dnia wychodzę ze znajomymi, innym razem organizujemy sobie ogniska we własnym zakresie, jakby nie było wolę wdychać świeże powietrze i zmęczyć się biegając i skacząc niżeli siedzieć całymi dniami przed komputerem.

To świetnie, że potrafisz tak urozmaicić sobie wolny czas. Widzę, że wspominasz tu o znajomych, ale też dużo czasu chyba spędzasz sam. Jesteś więc introwertykiem czy ekstrawertykiem? Może kimś pomiędzy?

Raczej jestem kimś pomiędzy ^^ Są chwile kiedy człowiek musi i chce być sam z dala od świata zewnętrznego, są też takie chwile gdzie nie można wytrzymać z samym sobą i potrzeba wtedy ludzi z którymi czujemy się dobrze i z którymi można coś stworzyć.

Podzielam zdanie połowicznie, ale to tylko dlatego, że ja jestem po prostu inna :D, ale wywiad nie o mnie, więc przejdźmy dalej. Masz jakieś rodzeństwo?

Mam starszą siostrę.

No proszę. Jak ma na imię? Dobrze się  nią dogadujesz czy ciągle myślisz o tym jak by to było gdybyś był jedynakiem?

Raczej nie myślę co by było gdyby ^^ jest tak a nie inaczej i nie zmienię tego co już się wydarzyło. Z Agnieszką jak to rodzeństwo zdarzają się sprzeczki i kłótnie to sprawy normalne. Jest to jednak moja rodzina która jest najważniejsza.

Dobrze jest mieć oparcie w rodzinie, szczególnie w rodzeństwie. Korzystając z tematu, chciałbyś mieć w przyszłości dzieci? Jeżeli tak, to ile i jak chciałbyś je nazwać?

W przyszłości na pewno marzą mi się szkraby lub szkrab. Chciałbym mieć syna bo jak to mówią lepiej pilnować jednego wacka niż całego osiedla ^^, nie wiem niestety co przyniesie przyszłość i nie odbiegam planami tak daleko.

Cóż, mam znajomych, którzy już mają sobie wszystko zaplanowane od imion, po płeć :D. Niemniej jednak do stworzenia takiego szkraba potrzebne są dwie osoby, jak wiadomo. Masz już kogoś na oku czy wciąż szukasz swojej wybranki?

W tej chwili odpoczywam od związków, jeśli w tym wieku można to już tak nazwać, aczkolwiek nie wykluczam, że jeśli pojawi się dziewczyna która zawróci mi w głowie nie zaangażuje się znów ^^

Mam nadzieję, że znajdziesz tą jedyną, odpowiednią dla siebie kobietę. A teraz smutna wiadomość - zbliżamy się wielkimi krokami do końca naszego wywiadu! Teraz czas na pozdrowienia, przemówienia inne takie. Korzystaj ze swojego czasu, Kamilu :).

Cóż w pierwszym  rzędzie dziękuję CI za wywiad ze mną choć pewnie są lepsi kandydaci ^^ Pozdrowić chcę całą ekipę z EasyCoD'a tą starą jak i tą nową ^^ gra na tym serwerze chyba nigdy mi się nie znudzi :3 pozdrawiam także wszystkich tych którzy dbają aby cała sieć NF była zawsze mile wspominana i odwiedzana.

To ja Ci dziękuję za to, że się zgodziłeś i poświęciłeś czas na odpowiadanie na jakieś dziwne pytania :D Gdyby byli lepsi kandydaci, Ciebie by tutaj nie było i dziękuję też za pozdrowienia. Do zobaczenia :).

Do zobaczenia na Easy, Z Fartem! :3

Mam nadzieję, że jakoś mi to wyszło :D Doceńcie przynajmniej Kamila, zwinęłam mu 3 godziny xd

• Like 10

Wywiad świetny :) Przeczytałem cały. Pamiętaj ewka, że kolor zielony, żółty i zielony jest zarejestrowany dla administracji.

• Like 1

Wywiad świetny :) Przeczytałem cały. Pamiętaj ewka, że kolor zielony, żółty i zielony jest zarejestrowany dla administracji.

Pardon me, wyleciało mi z głowy, ale już zmienione :) i dziękuję :P

• 5 lat później...
  • Junior Admin
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.