Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad z kenzim :)

Wiktoria
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center] Witam was w moim pierwszym wywiadzie myślę że się spodoba.

ja:Różowy

@SuperKenzi Pomarańczowy :)

Witam cie Kenzi masz może chwilkę na udzielenie wywiadu?

Oczywiście.

A więc powiedz nam skąd jesteś, jak masz na imię i ile masz lat.

Pochodzę z małego miasteczka "Zwoleń" Takie zadupie. Mam na imię Krystian i mam 13 lat no niedługo 14

A więc Krystianie masz jakieś hobby? czy raczej wolisz siedzieć w domu i grac na komputerze ?

Hmmm jeszcze nie bardzo wiem czego chce,ale lubię grać w piłkę nożną lecz nie jest to moje hobby a na komputerze gram bo nudy.

To tak jak większość chłopców w twoim wieku.  

Czyli jak na razie nic cię zbytnio nie interesuje ?

Nie  no chyba że dziewczyny muahahaha xD nie no żartuje

no dobrze to teraz przejdźmy do pytań bardziej ciekawych.

jak trafiłeś na naszą sieć (NF)?

To było całkiem przypadkiem pewnego razu nie poszedłem do szkoły bo byłem chory dokładnie to było ponad 4 miechy temu  No i tak sobie odpaliłem tego cs'a i kliknąłem taką opcje Szukaj losowego polskiego serwera czy takie coś no i przeniosło mnie na jb  Całkiem mi się spodobało  Po 2 tygodniach zarejestrowałem się na forum.

Ciekawa historia.  Jak już mówimy o cs'ie to ile już w niego grasz?

Około 3 lat z małymi przerwami

Nie nudzi ci się jeszcze ?

Nie. Jak narazie.

[mi się znudził po dwóch miesiącach i zrobiłam sobie przerwę ale nie ważne.Grasz w inne gry prócz cs'a?[/font]font=Arial Black]

Tak  Gram w jeszcze jedną grę mianowicie stara miłości około 4 lat temu grałem w Metina2 Rok temu grałem na prywatnym serwerze Revoria trochę pograłem (Około 3 miesięcy) I teraz 3 dni temu zacząłem grać na Aventusie (Taki easy serwer metina)

Okey.Nie lubię tej gry ale każdy woli co innego.  

Kolejne pytanie. Jest jakaś osoba na sieci której zaufałeś i chciałbyś z nią zawsze utrzymywać kontakt?

Tak Ty na pewno  <3 A tak poza tobą to Skorpion i Pazzi chyba takie 2 botki z którymi prawie codziennie rozmawiam.

No to fajnie ze są osoby na forum na które możesz liczyć  

Ostatnio awansowałeś na Admina Go moda cieszysz się ze możesz pomoc?

Oczywiście  Pomoc to 1 a drugie to że Chciałem zobaczyć jak to jest być adminem nie jest to zbyt trudne ale czasem jest to denerwujące jak w jednej chwili jest 10000 zgłoszeń na [email protected]

No to cieszę się ze jak narazie cieszysz się z tej funkcji..

Jak jesteśmy juz przy rangach, chciałbyś awansować na kogoś więcej na forum ?

Obecnie admin mi wystarczy

Okey. Jest jakaś rzecz na forum którą chciałbyś zmienić ?

Nie forum jest jak najbardziej na +

A serwer na którym Adminujesz ? Jest okey ? Czy przydałyby się zmiany ?

Serwer też jest jak najbardziej na + Adikoff bardzo się stara jest dużo zmian lecz przydali by się jeszcze jacyś admini

Też tak uważam serwer się rozwija a jest około 5 Adminów ale cóż nic z tym nie zrobimy.  

Niedawno grałeś również na JB co się stało że teraz rzadziej na niego wchodzisz ?

Jb to już przeszłość czasem aby rano wchodzę na niego to nie jest to samo co kiedyś stara fajna ekipa z którą granie to było przyjemność teraz często nie ma administracji przynajmniej nie było jak grałem gra coraz więcej nie ogarniętych graczy To już nie to samo co kiedyś.

Zgodzę się z tobą kiedyś jak grałam jeszcze na JB było super ekipa fajnie się z nią grało... choć ta ekipa która jest teraz tez jest okey.

Wróćmy do pytań związanych z siecią. Co sądzisz o [email protected] jak I [email protected] radzą sobie ?

Hmmm wiadomo afa się stara ale szkoda że Buźken zrezygnował bo tak naprawdę w trudnych chwilach to jemu zawdzięczamy że ta sieć ma jeszcze serce.Co do Davida to też się stara lecz ostatnio jego aktywność na forum troszkę spadła,ale wszystkie wątki są wyjaśnione więc jest git co do Majo, hmmm jeszcze nie do końca go poznałem bo nie dawno dostał rangę  Ale na pewno się sprawdzi.Ps dzięki Majo za zmianę nicku. xD

No radzą sobie. A Buźken i tak kiedyś pewnie do nas wróci.

Jest jakaś osoba na forum której nienawidzisz ?

Hmmmm nie chyba takiej osoby nie ma są nie którzy których mnie lubię ale to nie będę mówił

No nie musisz :)

Teraz kilka pytań nie odnoszących się co cs'a jak i forum

Cola czy pepsi ?

Pepsi

Rap czy Pop ?

Rap <3

Witam w klubie.  

Masz jakiegoś ulubionego rapera ?

Tak QBIK <3

okey no to jeszcze 3 pytanka i będziemy kończyć  

Masz zwierzątko ?

Tak mam 2 pieski

Jak się wabią?

Rufus i Sonia

okey no to moje ostatnie pytania brzmi :

Chciałbyś kogoś pozdrowić ?

No to może ekipę z Mojego serwera Ciebię,Adasia,ZupeRomana,Pape Smerfa,Bolsa,Igora,Adikofa oraz Marossa

Okey. NO to pora kończyć, dziękuje za udzielenie wywiadu i widzimy się na serwie papa. ;*

Dziękuję również, papa ;*[/align]

Dziękuje za uwagę. :)

@SuperWikii

xD Wszystko pięknie fajnie usuń Kenziego i będzie git :) Ps następnym razem rób wywiad z kimś ogarniętym a nie jakimiś lamusami muahahaah xD ps :rep: leci xD

• Like 1

To jest wręcz komiczne, ogólnie te wywiady mnie strasznie bawią, umawialiście się z pewnością na wywiad i pierwsze pytanie "Witam cie Kenzi masz może chwilkę na udzielenie wywiadu?" , bo przecież tak o byś mu nie napisała tego. Kolejna rzecz, skoro już piszecie coś w redakcji to niech będzie coś co nas interesuje, a nie jakieś wywiady, ileż można słuchać dupereli i sztucznych pytań :v

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.