Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad Z Smutnym Kamilkiem!

Ash Ketchum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja~Niebieski

Kamilek~Różowy

Cześć, dzięki że zgodziłeś się na ten wywiad! Więc zacznijmy może od podstaw. Jak się nazywasz, Ile masz lat?

Cześć, nie ma za co. Mam na imię Kamil i mam ukończone 15 lat.

15 lat powiadasz? W tym wieku chłopcy uganiają się już za dziewczynami, Masz już jakas? czy nadal wolny?

Nadal wolny XD

Na pewno  którejś się podobasz XD

Ale przejdzmy dalej, Niektórzy interesują się dziewczynami, a ty? Masz jakieś Pasje?

Mam pasję grać zawodowo w gry jak większość nastolatków by chciało, lecz wiedzą wszyscy, że to i tak nie wypali, ale jak na razie nie mam żadnej pasji.

Nie poddawaj się! Popatrz na tych wszystkich nerdów którym udało się dojść do perfekcji w swojej dziedzinie i zarabiają kokose na graniu w gry XD Ale jeżeli już mówimy o zawodach to gdzie chciałbyś pracować  jeżeli twój plan z grami nie wypali?

Jak by nie wypaliło, co jest za bardzo prawdopodobne, to bym poszedł do szkoły się uczyć, aby dostać się do lepszej pracy, do jakiej to jeszcze nie wiem.

Dobra teraz  pytanie z innej beczki, Vapujesz czy Hetero?

Nie vapuję nie chcę się w to bawić i nie, nie jestem gejem XD

Tak ogólnie to masz jakieś rodzeństwo? Jesłi tak to można wiedzieć Jak się nazywają? Ile mają lat? Ładne są? XD

Mam brata o imieniu Tomek i niedawno skończył 18 lat.

Czyli Alko może ci kupić  XDD

Nie pije alkoholu, do czasu hehe xD

Do czasu XD dobra a teraz standardowe pytania

Chciałbyś zostać kimś więcej na Forum?

Raczej w tej chwili nie chciałbym sobie dokładać obowiązków, więc nie.

Dobrze a my już się powoli zbliżamy do końca wywiadu! Chciałbyś kogoś pozdrowić? Mame, babcie? Może kogoś z forum?

Zbytnio nie mam kogo pozdrowić więc chciałbym pozdrowić Ciebię za możliwość udzielenia ze mną wywiadu jak i osoby z którymi miło mi się gra na serwerze JailBreak

• Like 3

Nie wiem jaki to użytkownik forum o imieniu Kamil, zapewne jest tu ich wielu (następnym razem podaj nick/lub edytuj). Wywiad krotki, naprawdę pomyśl nad kreatywniejszymi pytaniami. Ciagle gdzie patrzę to widzę XD. Dobra + za chęci i liczę, ze następny wywiad bedzie lepszy.

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.