Skocz do zawartości

[KOSZ]Wywiad Z Zupa!

Ash Ketchum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja~Niebieski

Zupa~Różowy

Cześć, dzięki że zgodziłeś się na ten wywiad! No to może zacznijmy od podstaw, Jak się nazywasz? Ile masz lat?

Cześć, to ja dziękuje że chciałeś przeprowadzić ze mną wywiad! No cóż nazywam się Adrian i mam 15 lat.

Ohohoh 15 lat? Okres dojrzewania. Masz już jakąs na oku czy wolisz grać w gry? A może zajęty?

Wolę grać w gry, ponieważ w mojej szkole nie ma za bardzo fajniej,interesującej dziewczyny.

No cóż niektórzy szukają swojej drugiej połówki przez całe lata

:/ Ale przejdzmy dalej, Niektórzy interesują się piłką, dziewczynami i seksem analnym. A ty masz jakieś zainteresowania? Pasje?

Hmmm moim zainteresowaniem jest piłka nożna oczywiście, seks analny też może być hahah nie no, żart chyba tyle, niczym więcej się nie interesuje pasji nie mam.

Vapujesz czy Hetero?

Hetero

:P

A teraz pytanie z innej beczki, Masz rodzeństwo? Jak tak to jaka jest ich ilość? Ile mają lat?

[align=center]Oczywiście że mam: Siostra 6lat, Brat 16lat :D

[/align]

Jak się nazywają jeśli można wiedzieć?

[align=center]Maja i Norbert :D

[/align]

Ładne są? Gratka dla pedofila?

[align=center]Bez komentarza XDDD

[/align]

Żacik astronaucik

:) to teraz przejdzmy do spraw bardziej poważnych. Chodzi o sprawy forumowe. Podstawowe pytania, Kim chciałbyś zostać na forum ble ble ble itp. Nie są dla nas więc ja zadam ci kompletnie inne. No cóż, Kogo byś najchętniej wyje*** z sieci?  Kogo najbardziej nienawidzisz ale podziwiasz?

to tak hmmmmm bardzo trudne pytanie, chyba nie ma takiej osoby

[align=center]Jak rozpoczeła się twoja Służba na Nafarcie?

[/align]

To tak, na początku szukałem dobrego jb to był 2014r grało mi się bardzo dobrze aż w 2015r założyłem konto na forum, pózniej zacząłem grać na easycod tam poszło mi lepiej bo dostałem funkcję admina

:D jednak znudził mi się easy, ponieważ po 2 resetach nie chciało mi się wbijać lvl.Po jakimś czasie zrobiłem se wielką przerwe z pół roku, wróciłem na jb i na cs:go mod, na go mod dostałem funkcję admina i co będzie dalej nie wiadomo, myślę że same sukcesy !!!

Obyś zaszedł jak Najdalej! A teraz rozpoczynam zabawe w co wolisz!

[align=center]Wolisz Zginać utopiony czy spalony żywcem?

Utopiony

Wolisz seks analny czy bycie gejem?

Anal oczywiście

[/align]

[align=center]Pepsi czy Cola?

[/align]

Bardziej mi podchodzi Pepsi, ale jak mam cole to też nie pogardze

;D

Dobrze a my już się powoli zbliżamy do końca wywiadu! Chciałbyś kogoś pozdrowić? Mame, babcie?

[align=center]Może kogoś z forum?

Pozdrawaim bardzo serdecznie Mame,Tate,Rodziców a z forum:[/align]

Eryka,afa,David,Kenzi,wikii,Lucku,Chris i całe forum !!!

• Like 8

"pozdrawiam Mamę, Tatę, Rodziców" ???? No comment :P ten troche lepszy bo mniej tych XD ale masz moje cenne rady w poprzednim wywiadzie:3

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.