Skocz do zawartości

[KOSZ]Ehhh... no to chyba i na mnie czas

Halucyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! W obu znaczeniach tym razem... zwykle to znaczyło u mnie tyle, co przywitanie i rozpoczęcie dyskusji lub czegokolwiek na forum... ale tym razem nie o tym

Pewnie po nazwie i miejscu, w którym to piszę wiecie, co chcę Wam przekazać...

No tak, jakby to napisać... tyle ludzi, których trzeba pożegnać "z wyróżnieniami" a tak mało czasu na napisanie tego wszystkiego :(

Wiadomo, nie z każdym mam tutaj dobre stosunki, nie jedna osoba pewnie myśli sobie, że to przez odrzucenie mojego podania na opiekuna. Nie, tak na prawdę to sam kibicowalem Chrisowi, jakby złożył podanie przede mną - odstapilbym. Widać, jak się angażuje w życie serwera, mam nadzieję, że utrzyma go przy życiu jak najdłużej. Powodzenia @Chris

To tak w imię wyjaśnienia, że nie chodzi tu o kolorki.

Jak na moje - sieć się wypaliła. Możliwe, że będę tu jeszcze zaglądał, może kiedyś wrócę do Was... nie wiem, ostatnie próby odejścia nie wypaliły, wracałem tutaj. Osoby, które są tu dłużej niż rok znają mnie lepiej. Szkoda, że takowych coraz mniej. Jak to ktoś mówił na EasyCodzie, to nigdy nie będzie takie samo. "Elita" sieci albo po zajmowała stanowiska na szczycie sieci, albo po prostu odeszła. To, że ktoś więcej osiąga mnie cieszy, jeśli cokolwiek robi... ale nie każdy kto awansuje robi cokolwiek.

Pewnie dużo osób cieszy się z mojego odejścia, głównie gracze EasyCoda, wiadomo.

Jestem tam adminem, tyle czasu ile z Wami przesiedziałem. To niepojęte. Ponad 1200h, oglądałem częste zmiany pokoleń na EC, tam to się działo najczęściej na moje oko. Szanuję każdego z Was, każdego w innym stopniu. Tak samo jak Was znam.

Na samą myśl o EC przychodzą mi do głowy trzy osoby (stuprocentowa elita) Misiek, Quantum (pamiętam jeszcze te skargi na mnie, jak mnie nie lubiłeś, bo zasłużyłem moim nieogarem na sieci xD) i oczywiście od dawna już nieaktywny |HED| Karolek.

Miśka lubię z tej trójki najmniej, a jednak szanuję go jak szalony, za ten czas poświęcony serwerowi.

Dobra, bo rozpisalem się o Easy, a nic nie mówię o innych serwerach. Grałem na każdym przez jakiś czas :D tym się mogę pochwalić jako jeden z niewielu jak sądzę 

Najlepiej wspominam jb, najciekawsza atmosfera mimo ogromnej liczby dzieciarni. Administracja (jak obserwuje na innym nicku czasem) jest jedną z najlepszych (na podobnym poziomie do DD2) ekip na całej sieci, o ile niejedna osoba z administracji (tej najlepszej według mnie, z Danielovem i kilkoma innymi osobami) odeszła to poziom się trzyma ciągle. Potrafią rozbawić, jeśli coś trzeba to i wytłumaczyć, oraz się zgrać. (Buźkuź aka Buźken najlepszy opiekun jakiego znam, jeśli chodzi o jaila)

To teraz onlyDD2, ukochany serwer, na którym nigdy nie potrafiłem otwierać tabeli, za słaby jestem na tych ludzi xD

Co do całokształtu zbyt wiele osob, które grają słabo i obrażają większość od cheaterow. Admini? Głównie spoko ludzie, których ciężko jest lepiej poznać że względu na miliony ludzi aka "on ma cheaty sprawdź go bo skarga". Ciężko jest z takimi, współczuję Wam czasami :v

Najlepszy z najlepszych opiekunów? Bez zastanowienia, Levandowsky.

Ts 3? Mało można powiedzieć oprocz tego, ze serwer trzyma poziom od dawien dawna, mimo rotacji opiekunów, adminow etc.

A hardcod i cs:go mod? Na hc miałem admina, ale potem oba te serwery upadły na dno. Zero ludności na nich sprawił, że po odejściu z admina hc po raz pierwszy musiałem odpuścić sobie na długo.

Oczywiście, o każdym pamiętam, ale jak mówiłem, za mało czasu a za duzo osób i wspomnień, żeby oddzielnie wszystkich wypisywać. Chociaż pozdrawiam gracza Wiru.

Wiru, jeśli to czytasz to osztom z Tobą!

Dobra, to by było na tyle.

Bywajcie, moi kochani <3

• Like 2

No siemka :D

btw można napisać tylko jedno pożegnanie, następne karane warnem xD #OSZTOM

• Like 1

No smutno bo byles supi ale i tak ja bardziej saupi :( mimo iz sie nie znamy zbytnio to cie lubilam i nadal lubie :) wracaj szybko

3maj sie ziom, wpadnij czasem na forum ;) :hutsz:

• Like 1

Napisałem pożegnanie i to po mnie... Miło, że poznałem tak fajną osobę jak ty z którą da się pogadać o życiu. Szkoda, że nie napisałeś o sobie w Elicie EC chodź na nią zasługujesz na pierwsze miejsce. Masz racje kiedyś tu było super bo byli spoko ludzie, a teraz są same randomy. Szkoda, że odchodzisz bo naprawdę byś wyprowadził tego EC w górę.

Pozdrawiam Quantum

Utrzymujmy gdzieś kontakt ;)

Mój steam: ketszot maszin #aimfrompoland

GG: 59451935

3Maj sie :( :(

• Like 1

• 5 lat później...
  • Junior Admin
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.