Skocz do zawartości

[KOSZ]|RespecT| Koniec?|

KrmE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nic przyszedł na mnie czas. Nikt raczej nie będzie tęsknił :> Powód mojego odejścia to głównie brak czasu oraz zaniedbywanie sieci przez Eryka :( Myślę że mimo braku wolnego czasu, starałęm się wchodzić na forum,servery i wykonywać swoje obowiązki, niektórzy pisali mi że się opiepszam, dobrze o tym wiem lecz jak pisałem wyżej starałęm sie w kazdej wolnej chwili robić to ,co do mnie należy. Sorki Asia ale teraz musisz sam zajmować się unbanami  :v

... Czas na wyjątkowych ludzi dzieki ktorym wiele się nauczyłęm...

@A.D.P.A.N bez Ciebie byłbym wieklim gównem na tej sici. Uczyłęś mnie prawie wszystkiego jeśli chodzi o to forum. Dzięki Ci z całego serca aż łezka się w oku kręci że praktycznie nie będe miał z tobą kontaktu jedynie fb. 3maj się i wiedz ze byleś najważniejszą osobą dla mnie na tej sieci. :D

@David Sumiennie wykonujesz to co do Ciebie należy gratulacje awansu i życzę ci szubkiego awansowania na Administratora sieci bo na to zasługujesz. :)

@afa. Nie bardzo mnie lubiłęś chyba ale ja do ciebie nic nigdy nie miałem 3maj się

@Eryk172 Weź się za tę sieć tak jak mówiłeś, Wszystko się znów ułoży i bedzie jak dawaniej pełno ludzi na serverach ;)

@shuffle Robisz dobrze wszystko co do Ciebie należy. Lubię Cię i życzę awansu na Globala :D

@NoN Praktycznie się nie znamy ale 3maj się xD

@Chris Fajnie się z tobą gra, dzieki za avatar 3maj się :)

@pandet Jesteś dobrym adminiem, potrafisz rozwiązac spory na dd2 oby tak dalej siemka :D

@T E R R O R Y S T K A :* 3maj się :)

Dołączył: 18.08.2015 Nie żałuję ze tyle tutaj byłem chciałbym zostać lecz nie mogę :c

To chyba tyle jeżli o kims zapomnialem to przepraszam :D 3majcie się wszyscy siemanko!

Proszę zabrać mi wszystkie rangi

• Like 6

Robię wszystko dobrze? Dobrze zrobię jak zamknę ten wątek! :( Nie żegnam Cię, ale chce powiedzieć do widzenia! :/

• Like 1

No cie pojebaneło cie! Wracaj a nie odwalasz jakieś pożegnania!

Trzymaj się :< Miło się z tobą grało również :D

• Like 1

No szkoda :( niestety ale co zrobisz ... nic nie zrobisz Cześć 3 maj się :)

• Like 1

Ja bym sie dokładnie zastanowiła nad tym czy chcesz odchodzić na 100%! Wszystko ma wzloty i upadki :) raz jestes u góry raz na dole tak jak z seksem :D trochę humoru nie zaszkodzi, pa

• Like 2

Tak jak napisales, az sie lezka w oku kreci :( szkoda, ze odchodzisz, ale coz na kazdego przychodzi pora.

Praktycznie wszystko zawdzięczasz sobie ;) ja tylko ci troche podpowiadałem lub udzielałem odpowiedzi na twoje pytania.

Oczywiscie kontakt na fb, forum itp :D

3maj sie ziom i powodzenia

Pozdrawiam @"A.D.P.A.N" :hutsz:

• Like 1

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.