Skocz do zawartości

[KOSZ]Niestety teraz ja...

Maximus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas i na mnie. W ostatnim czasie bardzo mało przesiaduje na forum oraz Jb, dlatego że jest tu trochę nudno i też wychodzę rano na dwór z kumplami i jestem do wieczora więc na kompa nie mam zbytnio czasu. Proszę o zabranie mi rangi admina Jb. Dzięki Ci Buzken za danie szansy, mam nadzieję że się sprawdziłem na tym stanowisku. Bardzo dziękuję też moim ziomkom z którymi grałem na Jb, fajnie bardzo się z Wami grało, Jeszcze raz dzięki. Kiedyś napewno tutaj wrócę i będę aktywny dość dużo. Tak to czasem wejdę na forum,zobaczyć czy się coś zmieniło :). A więc żegnam was, do zobaczenia za jakiś czas. Dzięki za wszystko, Narazie.

Cześć Maxiu szkoda że odchodzisz

3 Maj się

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.