Skocz do zawartości

[KOSZ]Na mnie też pora...

Quantum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz ostatni. :(

A więc przyszedł czas też na mnie. Od dłuższego czasu na sieci nic się nie dzieje. Nie jest to wina całej administracji, a jednego głównego właściciela. Byłem tu prawie 3 lata i mam o każdym zdanie. Nie idę na żadną nową sieć już się w to nie bawię.

Czas na pozdrowienia...

@"Eryk172" - Kiedyś bardzo dobrze pełniłeś swoje obowiązki, natomiast teraz olewasz NAS i ADMINISTRACJE.

@"afa." - Dużo nie piszemy ale jesteś spoko. Dobrze spełniasz swoje obowiązki. Oby tak dalej.

Buzken - Najlepszy administrator jakiego kiedykolwiek poznałem.

@"David" - Cześć.

@"Halucyn" - Z tobą miałem najwięcej wspomnień niż na wszystkich innych sieciach. Mam nadzieję, że będziemy pisać na GG/Steam czy coś w tym stylu. Nie graj tyle wyjdź na dwór. Narka mordo :(

@"wiki123" - Z tobą również było trochę odpałów. Myślałem, że jesteś dziewczyną która ciągle leci na rangi a tu co? Zdajesz się być sympatyczna, miła itp. PS ładna jesteś :*

@"Myeyrs" - Miałem z tobą dużo kłótni ale jak poznałem cie z drugiej strony jesteś spoko. 3maj się mordo

@"MalySzkr4bek" - O ile to zobaczysz, to dzięki tobie te serwery istnieją. Powodzenia

Adpan - Dobry kolega

Z pozdrowień to na tyle nie mam zamiaru wracać na tą sieć. Szczerze to czasem zakręci się łeska od wspomnień, a to tylko forum i serwery w csie.

KOCHAM WAS WSZYSTKICH!!!

Jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam.

Na forum czasem wejdę, lecz na serwery już nie.

3maj sie ziomuś :(

https://steamcommunity.com/profiles/76561197965511580 - Tu moj steam, jakbys chcial popisać czy pograc w cos ;)

:hutsz:

• Like 1

3maj się. Jeszcze trochę i każdy odejdzie nie dlatego, bo chce,ale bo musi... Jeśli nic się nie zmieni to ta sieć będzie już istaniała tylko z nazwy.

• Like 2

Nigdzie nie idziesz, rozumiesz?

Bo z kim teraz będę gadał na EasyCodzie? Zostaje mi tylko johny i jego notki...

To, że będziemy gadać to seta. Najpewniej na serwerze, na którym mam admina

A jak już serio masz odchodzić, to przemyśl to jeszcze.

Bez Ciebie na EC już nie będzie jak wcześniej, nie będzie WildWeed a to już bez przebaczenia dla Ciebie.

A co mi z tego, że będziesz zaglądał na forum, jak nie będę miał potrzeby siedzenia tyle czasu na serwerze ile widać na sygnaturze, żeby Ci uciekać w Top15 itd.

Szczerze? Jeden z trudniejszych przeciwników na Easy ucieka, niby to powinienem się cieszyć bo to teraz na prawdę easycod, ale nie będzie już takiej zabawy.

Zaglądaj do nas często, może w końcu Cię naklonimy do powrotu (powrócisz w wielkim stylu jak ja po kilkuset odejściach? Oby!)

Dobra, mam nadzieję, że nasz kontakt się nie urwie.

To tyle z mojej strony, żegnać Cię nie będę, napisałem dlaczego wcześniej, ale trzymaj się. I jeszcze raz, obyś wracał jak najszybciej do nas!

• Like 1

Halucyn zobaczy się. Jak coś podaj swojego steam/gg na forum. Z easy codem to się zobaczy od czasu.

Quantum.. "pamiętam jak powiedziałeś,że jestem twoim ziomkiem i,że sie cieszysz ,że cie bronie ale to twoja sprawa" Uwierz ,że Cię szanuje jak równego sobie @Halucyn dobrze napisał nie odchodź a jak tak to wracaj czym najszybciej ! ! ! liczę na ciebie Quantum jesteś zajebist* to pap pzdr

• Like 1

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.