Skocz do zawartości

[KOSZ]Vole'NNN R.I.P Leave

VoleNNN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo pisać...Pewnie zapytacie dlaczego odchodzę ;/ Gdyż zaczęły się wakacje, chcę je wykorzystać a nie cały czas przed kompem. Drugim powodem jest to, że się wypaliłem - to nie to same zaangażowanie co dawniej lecz nie oszukujmy się; zero zaangażowania ze strony czerwonych (a raczej właściciela). Pomyśl teraz...Jeżeli nie chce ci się prowadzić tej sieci, zamknij ją. Trzecim powodem...Hmm.. Ostatnimi czasy nawet na komputer nie chce mi się wchodzić. Muszę pozostawić go na jakiś okres. No cóż, mam nadzieję że dobrze się sprawowałem jako V-ce ;)

Wiem, jedni mnie nie lubili, drudzy nawet by zrobili wszystko żebym odszedł, ale tak to już jest na takich wysokich rangach - jedni lubią, drudzy nie ;)

Pozdrowienia dla:

@"Eryk172" - Weź sobie to do serca co napisałem wyżej ;)

@"afa." - Oj Adrianie, mimo wyzwisk na fb (w celu humorystycznym), nawet spoko gościu jesteś, tylko czasami zbyt pochopnie podejmujesz decyzje. Mam nadzieję że pociągniesz tą sieć jak najwyżej :)

@"`Bu~zk3N`" - nie ma za co XD Ja cię "wepchnąłem" w tą posadę i powiem Ci jedno - Nie żałuję tego i nigdy nie będę żałował. Żałuje tylko że nie gramy tyle samo co 2 lata temu i to z "ekipą" ;( A teraz jesteś czerwony! Powodzenia Władek!

@"Bot NaFarciePL" - Sumiennie wykonujesz swoją pracę :3

@David - może zajmiesz moje miejsce... kto wie ;) Oby tak dalej i nie spam tyle ;)

04.06.2014 

W sumie i tak tu długo wytrzymałem :P

Ja sobie już rangi odbiorę, będę od teraz tylko Technikiem na TeamSpeak - Wiadomo tam będę przesiadywał ze swoimi kuplami oraz w razie jakiegoś błędu, będę na posterunku

07740465459628701360.png

• Like 2

Szkoda, że odchodzisz, ale lepiej wykorzystać wakacje niż siedzieć w domu jak jakiś grubas, czasem jest naprawde lepiej wbić sobie do głowy pewną opcje "wyloguj się" i korzystać z życia...

Rób/dbaj tam o siebie siłka lub Street Workout itp!!

Niedługo zaczynają się meczyki Legii i kto wie może niedługo spotkamy się na Kibicowskim szlaku! i pewnie jeszcze pod niejedną sektórówką będziemy stać ;)

3maj się tam piona!

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.