Skocz do zawartości

[KOSZ]Tragiczne Wieści z Rumunii!

ZEL0NY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Tragiczne wieści dotarły do nas z Rumunii...

W wieku 26 lat zmarł Patrick Ekeng, były zawodnik hiszpańskiej Córdoby, obecnie gracz Dinama Bukareszt. W 70. minucie meczu upadł na boisko z powodu zawału serca. Interwencja lekarzy nie przyniosła skutku.

Niech spoczywa w pokoju.[/align]

13164255_680205508749681_6122886982337245198_n.jpg?oh=09b3a273595ff4d20fb9f553317d1344&oe=579FCAC0

A ja mam pytanie :D

Odchodziłeś z sieci już 2 razy, cisnąłeś, że nf to ścierwa, chciałeś je ddosować, ustawiałeś sygnatury z podpisami typu chuj wam w dupy, śmiałeś się ze wszystkich a mimo to siedzisz tutaj nadal i siejesz ferment. Rozumiem, że kobieta zmienną jest ale aż tak?

Zdecyduj się jełopie czy odchodzisz, czy zostajesz, czy ta sieć to gówno czy jednak nie, bo z tego co zauważyłem to co chwilę na jakiejś sieci wyzywasz ludzi, piszesz, że odchodzisz a jednak gówno z tego robisz :D

Jeszcze te twoje teksty typu: "mam maszynkę, patrz na nf, zaraz jej nie będzie XD", "znalazłem fajną stronę, gdzie mogę ddosować waszą sieć, nie wkurwiajcie mnie..."

Zabawny jesteś :DDDDDD

A i już widzę notatkę od davidka, za kulturę, z góry powiem: chuj ci w dupę :*

• Like 5

Jeszcze te twoje teksty typu: "mam maszynkę, patrz na nf, zaraz jej nie będzie XD", "znalazłem fajną stronę, gdzie mogę ddosować waszą sieć, nie wkurwiajcie mnie..."

CO?! Daj ssa gdzie tak powiedziałem, a jeżeli tak powiedziałem o DDsie to o DANYM użytkowniku, a nie o sieci.

Odchodzę, wracam, odchodzę, wracam... Wiem, że zachowuję się dziecinnie, ale cóź...

Obraziłem tylko te osoby, które przyczyniły się do mojego odejścia, a co do sygnatury, to był tylko "FUCK" dla tych osób, przez które odszedłem.

Jak dla mnie nic nie wartośćiowa gazetka, gdyby była w formie papieru to rano bym sobie nią dupe podtarł ;)

Spójrz co masz na awatarze, a teraz spójrz jaki wątek napisałeś... Jak już jesteś tym Patriotą to nie rób tego na pokaz

Gdy dowiecie się, że Polska będzie grała za 3-4 dni wtedy udajecie jacy to jesteśćie Patrioci, wtedy pokaża się nagle Ci śmieszni "wielcy Kibice sukcesu' pisząc swoje posty na fejsbuczku "Brawo Polska" a gdzie byliśćie przez ten cały czas? "To nie moda, to styl życia ;)"

A Gdybym miał się urodzić znów, to tylko w POLSCE i tylko tu!

"Cudze chwalicie swego nie znacie" pozdrawiam was pikniki i sezonowcy, śmieszni kibice sukcesu.....

• Like 6

Kogo obchodzi piłkarz z Rumunii? Rozumiem, że to jakaś gwiazda ale nie wiem kto to.Po co takie informacje!?Kogo to obchodzi?" Babcia jakiegoś piłkarza nie zyje" irytujące są niektóre wpisy w gazetach, g###wna takie za przeproszeniem. Redakcja popycha coraz większe gówna do przodu.

A co do tego powrotu to i tak jesteś dziecinny xDDDD

Chłopie mi mieszkamy w Polsce i nie obchodzi nas jakiś koleś z Rumunii.Gazetka to nie jest.Tym razem zrobiłeś jakieś wielkie jajo. :)

• Like 1

Powiem Wam, że jestem zażenowany Waszymi oskarżeniami oraz regami na mnie, bo napisałem post o murzynie, który zmarł na boisku.

Napisałem ten post z myślą o kibicach futbolu, którzy interesują się obcokrajową piłką.

Rozumiem Wasze bulwersacje, gdyż jesteśmy w Polsce a nie w Nigerii, aczkolwiek trochę szacunku dla Zmarłego.

Z tego co pamiętam, to 4-5 zawodnik, który zmarł na boisku podczas grania w piłkę, więc powinniśmy to docenić i złożyć mu hołd czy coś, bo tego kultura wymaga.

Jakbyście mieli kuzyna, który np. jest czarnoskóry i by zmarł, to poszlibyście na jego pogrzeb? Odpowiedź jest raczej oczywista.

• Like 1

Gośćiu ten człowiek który zmarł nawet nie wie o twoim istnieniu, pomyśl gdyby to było na odwrót choć życzę Ci 100 lat, to ten gośćiu by miał Cię szeroko i głęboko w dupie ;)

Jak widzisz nikt nie interesuję się zagranicznymi klubami...

Wiesz co byś mógł zrobić pożytecznego zamiast tej śmiesznej gazetki? pójść na cmentarz odwiedzić groby Zołnierzy Wyklętych, Tu masz swoją Historie i to z niej powinnieneś być dumny i to reprezentować, bo dzięki właśnie nim żyjesz, młodzi ludzie tacy sami jak MY już uczestniczyli w wojnie....

To im należy się ogromny szacunek i należy schylić czoło......

Oni myśleli o Tobie umierając, a czy Ty myślisz o nich żyjąc?

Niestety prawdziwe : Ponieważ żyli prawem wilka historia o nich głucho milczy....

• Like 1

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.