Skocz do zawartości

[KOSZ][#5 Na dywaniku ajzY]

ZEL0NY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center] ★★ Witam Was w już piątym wywiadzie z waszej ulubionej serii wywiadów "Na Dywaniku"! ★★

► Mając chwilkę czasu chciałbym Was przeprosić za zrobienie tej "gównoburzy" i za odejście z sieci, myślę, że teraz wszystko wróci do normy. ◄

Wracając, dzisiaj naszym gościem będzie były Admin JailBreaka, teraźniejszy admin HardCoda i dawniej znany z nicku Sport!nG, więc powitajcie @ajzY ! ;)

♦ ♦  Zapraszam do czytania! ;) ♦ ♦ [/align]

[@"Z!EL0NY"] - Cześć ajzY, Miło mi Cię poznać! Jak się masz, może opowiesz nam coś o sobie?

[@ajzY] - Witam :D, mam na imię Dominik. Pochodzę z Łodzi i jak na razie przeżyłem 17 wiosen. :D

[@Z!EL0NY] - A więc witaj Dominiku. Opowiesz nam coś o swoim mieście? Masz jakieś szczególne miejsca, gdzie lubisz spędzać czas ze znajomymi albo sam?

[@ajzY] - Przed poznaniem Zgredka, Shane i innych psychicznych chorych ludzi na naszym Team-Speaku, wraz z kumplami lubiłem sobie wyjść na miasto.

(częściej niż teraz xD) Często się chodziło do manu kupić jakieś butki itd :D

[@Z!EL0NY] - To prawda, nasz TeamSpeak zmienia ludzi :D. Ale w przyszłości masz zamiar się z stamdąt wyprowadzić?

[@ajzY] - Jak na razie to nie, może jak skończę szkołę i sam zacznę na siebie zarabiać.

[@Z!EL0NY] - Jeżeli jesteśmy już przy temacie zarabiania, to w jaki sposób w przyszłości chciałbyś zdobywać gotówkę? W sensie jaka praca Ci się marzy? ;)

[@ajzY] - W tych czasach trudno o dobre pieniadze w Polsce. Na pewno będę kontynuował kierunek informatyczny na którym obecnie jestem.

[@Z!EL0NY] - No to jesteśmy przy temacie szkoły. Jak tam Twoje oceny? :D Miałeś kiedyś czerwony pasek?

[@ajzY] - Może nie jestem jakiś wybitny i uzdolniony, ale zawsze mam to ~3,5 na koniec. Pasek miałem w podstawówce, ale nie pamiętam w której klasie.

[@Z!EL0NY] - Widzę, że grubo :). Masz może dziewczynę?

[@ajzY] - Niestety, "friendzone".

[@Z!EL0NY] - Lubisz słuchać muzyki? Zapodaj jakiś swój ulubiony kawałek.

[@ajzY] - Słucham to co mi wpadnie do ucha, ale od zawsze słucham Skillet. Ale moje 2 ulubione piosenki to

i

[@Z!EL0NY] - Skillet <3. Dobrze, przejdźmy teraz do Twoich pasji, zainteresować. Czym się interesujesz?

[@ajzY] - Interesuję się informatyką i piłką nożna.

[@Z!EL0NY] - Piłka nożna, czyli standardowe pytanie. Real czy Barca? ;)

[@ajzY] - FC Chelsea.

[@Z!EL0NY] - Co sądzisz o finalistach i komu będziesz kibicować? Real czy Atletico Madryt? ;D

[@ajzY] - Lepiej by wygrało Atletico.

[@Z!EL0NY] - Co sądzisz o sezonowcach?

[@ajzY] - Ogólnie to szkoda mi takich ludzi.

[@Z!EL0NY] - Dobrze, teraz standardowa i ulubiona zabawa czytelników moich wywiadów. Zabawa! Ja będę Ci podawać nicki użytkowników, a Ty będziesz pisać co o nich myślisz. @"Z!EL0NY"

[@ajzY] - Nie znam go za bardzo, żadnych zastrzeżeń do niego nie mam.

[@Z!EL0NY] - @David .

[@ajzY] - Typowy okaz "bulinka okraglinka". Jest trochę denerwujący i majać 22 lata mieszka z rodzicami.

[@Z!EL0NY] - @Eryk174

[@ajzY] - : Nigdy z nim nie gadałem, ale podobno spoko gość z niego xd

[@Z!EL0NY] - Dobrze, będziemy kończyć. Chcesz kogoś pozdrowić i kogoś nominować do następnego wywiadu?

[@ajzY] - Pozdrawiam każdego kto to czyta xd, ale nikogo nie nominuje.

[@Z!EL0NY] - Dobra, dzięki za wywiad , 3maj się.

• Like 2

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.