Skocz do zawartości

[KOSZ]Czas na mnie :(

Sm0kovsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm zawsze myślałem , że nie napisze postu w tym dziale a jednak . Chciałbym się z wami wszystkimi pożegnać powody są proste nie którzy je znają chodzi o brak zainteresowania serwerem cs go mod co sprowadziło się , że gra tam 5 osób w dzień. Była aktualizacja ale nikt z tym nic nie zrobił są nowe skiny , ale nikt ich nie w grał , Eryk uwierz mi wiem co mówię pospiesz się ,  Brak zainteresowania = brak ludzi na serwerze.   Eryk naprawdę rozmawiałem z typkiem od którego kupiliście licencje i tak naprawdę możecie robić wszystko i nie gadajcie , że nie , zwykłe kłamstwa by z tym serwerem nic nie robić , ale to nie mój serwer wiec jak chcesz. Afa dzięki za porady w BH , kiedyś ci pokaże skilla .Ogólnie fajne spędzone chwile nie ma co się rozpisywać , bo pracują nad tym forum ogarnięci ludzie i naprawdę panuje tutaj miła atmosfera trochę gorzej z serwerami. Wielkie dzięki Paralityk za przygotowanie na UBs oraz Volen za dacie mi szansy być kimś takim :) , Ognisty strażaku za dacie mi szansy admina , David (Siłowna , Siłownia i bedzięsz magnesem na Waginy kobiet i NoNek (NOOB)(CZITER)(NOŁLAJF) za pomoc w turnieju adminów , który cieszył się dosyć dużym zainteresowaniem i pozdrawiam cały ts  w szczególności Crazy (słabe pociski ,pamietaj o parku w Krawkowie i Maczety xD) , Shane (często tylko mówi wypie.. z kanału bo ban ,ale powodzenia na JB xD)  , Adeka (Jeden z najbardziej wylajtowanych osób na serwerowni jakich znam), Happy Cock (Zabawne testy na Ub zapamiętam je napewno xD), Levemu także chciałbym podziękować za wprowadzenie mnie z powrotem na tą serwerownie ,Maciuś powodzenia na Easycodzie. A ty Packo nadal tyraj nad swoim skillem bo Kamikaze jest lepszy od ciebie xD I wielu innych których nie wymieniłem to także pozdrawiam :D. A Wszystkich których uraziłem czy coś to sorka chodź nie przypominam sb takiej sytuacji oprócz oprycha ZIELONEGO , nie pozdrawiam dzieciaka 13 letniego xD Nie dostałem nigdy warna więc myślę , że nie broiłem  za dużo. Proszę administracje o zabranie mi rang :( .

3majcie się Panowie i Panie Z FARTEM DO KIEDYŚ !!!!

• Like 2

Smokovsky XD Dostałeś ledwo ubs i uciekasz :( A tak serio z tego co widze to tam serio mało ludzi gra, więc się nie dziwie :P A co do odejścia każdy ma prawo, więc powodzenia w przyszłości !

No to otwieramy rekrutacje na ubs... ( PONOWNIE XD )

No niestety mordo :( pozdrawiam cie i mam nadzieje ze wrocisz bardzo szybko do nas ;) wiem ze nie napisales o mnie ale pozdrawiam mordo bede pilnowal cs go moda ;)

No trudno ledwie dostałeś się do ubt i już odchodzisz. Zapamiętam nasz turnieje jak dostaliśmy oklep. xD Jeszcze wrócisz, nie odejdziesz tak łatwo. ;)

powodzenia bocie ;) Moze kiedys jeszcze zorganizujemy turniej ale moze to obgada sie kiedys ;P

Powodzenia ;)

Siemanko i powodzenia. "Zagrać" w w twoim turnieju było niezłym wyzwaniem :D jeszcze raz powodzenia!! :)

Szkoda .... spoko SMOK z niego był ... Pewnie odkrył , że ma nie tylko do sikania ;) no i masz co baba zrobi z porządnym facetem ^^ :) a tak serio to szkoda ;/ Powodzonka

Siemka, kupie csgo to doskiluje skilla :) moze wtedy bd bic Kamikaze normalnie xD

a co do serverowni to na kazdym servie jest malo typa i to jest najgorsze ...

Nie wiem czy wy kasy/uprawnien nie macie czy cos xD albo poprostu dupy sie nie chce ruszyc za przeproszeniem :)

• 5 lat później...
  • Junior Admin
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.