Skocz do zawartości

[KOSZ]ESSA KOTKI!

ZEL0NY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]No cóż, nigdy bym nie pomyślał, że napisze ten post, a szczególnie 08.04.2015 to data, gdy się zarejestrowałem na forum, a 15 min wcześniej zawitałem na DD2! <3

Nigdy nie zapomnę o tej sieci, bo to pierwsza siec, na której przesiedziałem więcej niż miesiąc czasu.

Wróciłem - odchodzę, mam swoje powody. Jeszcze 4 dni temu gdy byś mi powiedział, że odejdę, to bym napluł Ci na Twarz i się zaśmiał :) , ale cóż - mam swoje powody.

Piszę te pożegnanie słuchając https://www.youtube.com/watch?v=60ItHLz5WEA i łeską w kręcącą się łezką w oku, bo spędziłem tu piękne chwile. Dostając admina JB, później TSa, następnie zrezygnować i dostać bana, wrócić po 7 miesiącach na miesiąc dostać redaktora i porządnie się wkurwić. Ehh.. Były piękne chwile, np. Jak spiewałem z Sweet 100 lat policemanowi, ale i tak pół sieci nic o tym nie wie, ale i tak kurwa oni dłużej siedzą na forum i bardziej znają sieć... Kiedyś na tej sieci było pięknie, były świetnie osoby, z którymi można było na luzie pogadać, pożartować , a nie jak teraz kurwa żartujesz i pół sieci jest na Ciebie obrażona i Cię nie lubi, pzdr CSS. CSS - O! To jest główny powód dlaczego odchodzę. Poznałem tam parę spoczko i ogarniętych osób, ale co? Poznałem też jedną, która zniszczyła to wszystko i obróciła większość sieci przeciwko mnie. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. [/align]

NAJWAŻNIEJSZA CZĘŚĆ!

Osoby, o których nigdy nie zapomnę.

(Większość z obecnego forum nie będzie ich znało, bo są gówniażami jeżeli chodzi o staż.)

Eryk

Luzer

Afa

GTM

Policeman - Gabrielu, TY zawsze będziesz zwykłym police nie jakimś paranienormalem czy innym chujkiem xdd :*

Grzywa - Osoba, o której nigdy nie zapomnę, osoba przez którą płakałem ze śmiechu, a szczególnie gdy opowiadałeś o głośnikach i sąsiadach XD

Sweet - Moja kochana, z którą nigdy kontakt się nie urwie :D

Tyku - Jebany zboczuch! Śmieszek jeden xD

Ganja mafia/lucyfer/stara babcia - O! Mój misiek, moja przytulanka :D Nigdy nie zapmiętam naszego sojuszu na JB! <3 XDD

Pazzi - Nigdy Cię nie lubiałem, bo nie miałeś mutacji ! XD

Martynka - Zawsze razem na KD NA JB! <3 loffcia! <3

Kopekk - Ruda piczka, przez którą dostałem perma - Tobie wyjebalem bana XDD

Juras - Początek dla mnie na sieci był koszmarny, bo miałem z tobą spine. Skończyło to się tak, że mamy sie w znaj na fb i jest wszystko pięknie :D

psyholix - Moja mordeczka, mordeczix, mordunio, zia jak ich mało, mamy dalej kontakt na fb!

dj pirat - O! Nigdy nie zapomnę jak wysyłaliśmy se memy! BEKAAA XD Mam dalej kontakt na fb! :D

Enzio - Ruda palka <3 :D

Maja :* - Mieliśmy razem gang na JB :D <3

NoN - Lu lu lu lubie Cię, i lubiałem Cię wyzywać xD <3 :D

A.D.P.A.N, tzn. Aśka <3 - Bot jak ich mało i to rudy bot! :D

RomieLUJ - Graliśmy w globala i raczej jeszcze zagramy :*

Amadeusz - Moja loffcia! kocham Cię i my mamy dalej kontakt ! <3

[align=right]NIE PAMIĘTAM już nikogo , sorry za to XD i tak was koffciam ! <3

Osoby, które lubię i nie zapomnę z dzisiejszego forum

Happy Cock

Crazy

Rubix

Shane +/-

Macius

RymCymCym

Smutny Kamilek

TWINKI WINKI (NoLife) - NAJBARDZIEJ MIŁA I OGARNIĘTA OSOBA NA SIECI!!

levy

kurwon xD <3

kaiko

nenek

Loniu

syntetyczna[/align]

[align=center]OSOBY, których nienawidzę i nie będę nawidzić:

VOLEN

Ognisty

Smokosky

d2

Buźken +/-

David[/align]

[align=left]CO DO ADMINISTRACJI

@Eryk172 - Najbardziej miły z administracji, miły i ogarnięty, rudy i pomocny

@Afa , Hmmm... Za dawnych czasów bardzo mnie nie lubiałeś, szczerze nikogo nie lubiałeś. Tajniak, tajemniczy :D

@"Vole'NNN" - Frajer, frajer i jeszcze raz frajer. Jesteś dla mnie ścierwem. Nigdy Cię mnie nie lubiłeś, jak Ty mnie, ale nigdy nie widziałem za co. Myślisz , że jesteś bogiem.

@"`Bu~zk3N`" - Za dawnych czasów byłeś dla mnie niezbyt miły, ale teraz nie ma żadnych spin.

@RomanHardcor - Nie poznaliśmy się, ale wydajesz się spox.[/align]

STATYSTYKI:

Ostatnia wizyta: Mniej niż 1 minutę temu

Razem postów: 461 (1,33 postów dziennie | 0.43 procent wszystkich postów)

(Znajdź wszystkie wątki — Znajdź wszystkie posty)

Spędzony czas online: 2 Tygodni, 2 Godzin, 29 Minut, 42 Sekund (Tak mało, bo mialem bana XD)

[align=center]__________________________________________________________________________________________________________________

Dziękuję wam kotki, kocham Was, może kiedyś wrócę.

BĘDĘ SIEDZIAŁ NA TS!

Z moim hajsem w sklepiku nie wiem co zrobię!

Na chwilę obecną mam zamiar założyć własną sieć!

REZYGNUJĘ Z REDAKTORA![/align]

• Like 3

O nie... Przejąłem się tymi słowami :rozpacz:

9b72871998_ale_sie_przejalem.jpg

Szczerze mam wyjebane czy ty mnie lubisz czy nie. Weź se nad łóżkiem powieś czarną listę z twoją morda czy coś, bo troche mi Cię szkoda, że się tak zachowujesz. Twój poziom intelektualny jest znikomy :v Czasem się zastanawiam kto Cię tak skrzywdził rodząc Cię, no ale....

Nadal nie wiesz czemu Cię nie lubiłem - To były czasy kiedy Enzio był opiekunem, ja prawie że ROOT'em. W jakimś momencie pokazałeś to, jaki jesteś dojrzały. Przylazłeś tu, myślałem, że się zmieniłeś, a tu taki sam dzieciak/gówniarz? Jak to sobie tam nazwiesz byś się NIE POCIĄŁ.

[align=center]Z moim hajsem w sklepiku nie wiem co zrobię!

Na chwilę obecną mam zamiar założyć własną sieć![/align]

XDDDDDDDDDD

Powiem Ci, rób se. Tylko ludzie którzy odchodzili, robili sieć, padła po paru dniach lub miesiącu, a nawet nie powstała XD

Żartować trzeba umieć. A to, że twoje żarty są nieśmieszne lub GROŹNE to każdy odbiera to w inny sposób. No ale, to twoi koledzy. Chociaż w internecie xD

Ps. Dobra jak to David rzekł "KRZYŻ NA DROGĘ, BOMBA W KIESZEŃ"

Będę tęsknił :(                                                      

Nie no żartuje

• Like 4

Dobrze, że Cię nie poznałem, bo napewno był bym na tej liście, których nienawidzisz.

Bo nie trawie takich lamusów jak ty, ktorzy sie wywyższają, bo umieją lepiej POLSKI...(w co wątpie)

"nie robi sie spacji przez przecinkiem" -straszne w chuj

Ojej smutno xD Tak szczerze na początku jak cię poznałem było spoko jak mnie jechałeś a ja Ciebie wszystko na żarty oczywiście nie mieliśmy do siebie urazy . No , ale z czasem zacząłeś zachowywać się jak dziecko (I jak powiedziałeś ,że jestem przydupasem Ognistego hah wiesz czemu dobrze się z nim dogaduje ,bo jest jedną z pierwszych osób które poznałem gdy wróciłem na tą serwerownie a tobie poprostu ŻAL dupe ściskał ,że nie zostałeś adminem i rozpętałeś tą gówno-burze) Zostałeś jedynym moim wrogiem na tej serwerowni , skoro odchodzisz to ci powiem tyle , że nie które z tych osób których podałeś w liście lubianych graczy wyzywały Cię , że udostępniasz ich dane i nie chodzi mi tutaj o Ognistego lecz na przykład Rubix i inni xD

Nie pozdrawiam !!

• Like 1

Po pierwszej rozmowie z Tobą na ts stwierdziłem, że jesteś typowym napinaczem internetowym, i się zbytnio nie pomyliłem.

Nie pozdrawiam

Ogromna strata dla sieci :(

Jak 1 raz cie zobaczyłem wydawałeś się spoko,ale jednak się myliłem. Żal mi cię :v

Nie wracaj,1 debila mniej na sieci.

• Like 1

Nara powodzenia i przy okazji gratulacje :) jednak da się bez przekleństw bo to że byłeś zły byłoby wytłumaczeniem w rozmowie a nie w poście, który można napisać 5 min później jak się uspokoisz :) też się pomyliłem co do Ciebie :) także nara jakbyś chciał wrócić to najpierw dorośnij no i powodzenia w tworzeniu sieci :)

• Like 1

• 5 lat później...
  • Junior Admin
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.