Skocz do zawartości

[KOSZ]Czas i na mnie farciarze!

Paranormal Activity
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ;) Przyszedł czas i na mnie, dla nie których "Legendę Sieci" - chodzi mi o wyniku plebiscytu..

Na początku chciałbym prosić modków o "usprawiedliwienie" i nie warnowanie, gdyż iż jest to mój drugi, aczkolwiek chyba już ostatni temat w tym dziale, mówi chyba bo kto wie? Może kiedyś się tu ponownie wróci.

Nie ma sensu się mega rozpisywać, ale po dwurocznej "karierze" jednak wypada coś napisać.

NF jest pierwszą siecią gdzie byłem dłużej niż miesiąc, i jest miejscem z którego ciężko jest odejść, uwierzcie mi, już próbowałem, i pewnie nie tylko ja :) 

Tutaj nauczyłem się wszystkiego zaczynając od stawiania for, czy choćby nawet edycji pluginów(Eryk i tak twierdzi że nie umiem nawet if'ów stosować :D)..

Na początku chcę podziękować Kaylowi, Street Artist, jak kto tam woli, za danie mi szansy na stanowisku moderatora, bo od tego wszystko się zaczęło i byłem tutaj kim byłem, drugą osobą której bardzo chcę podziękować jest nasz rudy Eryk, który dał mi szanse i pomagał we wszystkim o to co go prosiłem(tak, tak mniej więcej było :>), afa, volo, buzken, roman, świetna administracja życzę jak najlepszych sukcesów i obyście utrzymali to forum w porządku, bo czasem naprawdę dzieją się tu niezłe jaja :D

Chcę pozdrowić całe nafarcie, tych starych, czy nowych, musicie troszkę czasem pomyśleć bo syf który czasem panuje na forum psuje reputacje tego jakże zajebistego forum.

Tak jak mówiłem nie będę wymieniać tutaj wszystkich graczy tych którzy mi pomagali czy grali, bo pisał bym to kilka dni xD

Powodem mojego odejścia jest kompletna zmiana "hobby", kończę z komputerem troszkę za naukę się trzeba wziąć czy nawet częściej bywać na boisku bo wiedzcie że każdy kto jest na tym forum traci przez komputer 3/4 życia, dobrze że kilka osób mi to uświadomiło :)

Jesteście zajebistą siecią i obyście istnieli jak najdłużej!

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za wszystko i pozdrawiam wszystkich!

Kontakt tam jakiś mamy FB, Steam(jak będę), czy inne duperele, dzięki!

Z FARTEM! <3

• Like 1

Z fartem przyjacielu :) Powodzenia w dalszym życiu i w ogóle w edukacji.Trzymaj się ;)

3Maj się kumplu!

Nigdy nie zapomnę jak Ci śpiewałem 100 lat na urodziny na TS'e ;')

Piękne chwile...

Z fartem, było jak było, zmieniłem zdanie na Twój temat, w porządku z Ciebie morda, może jeszcze się spotkamy we Wrocławiu na blancie. 3maj się!

Trzymaj się, liczę, że szybko wrócisz chociaż miałem okazję porozmawiać z Tobą raz.

"Powodem mojego odejścia jest kompletna zmiana "hobby", kończę z komputerem troszkę za naukę się trzeba wziąć czy nawet częściej bywać na boisku bo wiedzcie że każdy kto jest na tym forum traci przez komputer 3/4 życia, dobrze że kilka osób mi to uświadomiło"

W4WDHhJ.jpg

3maj się !

Rysiu :(, mimo, że nie ma mnie na sieci. To czuje jakby ktoś mi wbił kose w plecy. Czemu akurat ty odchodzisz?

Z Fartem.

mam nadzieje ze zobaczymy sie kiedys jszcze ;)

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.